Přejít na obsah

Luminox vs Steinhart


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny nadšence: Nemůžu si vybrat mezi

Luminox 3720 Sea Series /Bear Grylls/nebo v oranžové variantě/

088006ad70541890684909706f49e9b5.jpg

Luminox 1924

27faec7db7eea3d22ad583f94bf002f6.jpg

Steinhart Military 42

70b70a310b62bbfea5da580653e327dd.jpg

Rád bych je nosil celý den, budu v nich dělat prakticky vše. Hlavně nesmí překážet v práci/brigádník v domově seniorů/.

Nahradí moje Apple watch /ty už mám 4 vždy je koupím a po 2 měsících toužím po klasických hodinách/. Mám Hamilton a Alpina, ale ty mi přijdou na takovou práci do nevhodné.

 

Za jiné nápady budu rád. Můj lehký favorit je Steinhart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak je to drsné v domově seniorů, ale když Luminox, tak co třeba Luminox Recon. Má je kamarád a na živo jsou super!...  https://www.helveti.cz/luminox-8821kmf

A jinak já "oroduju" spíše za Traser. Ale né Red Alert, to už bych tady nebyl na fóru jediný, kdo je má  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co chceš...Luminoxy jsou baterky, Štajny automaty. Luminoxy vypadají jako takové ty hodinky, co dostaneš zadarmo ve velkém balení Nesquiku, ale jsou tacticool a mají tritium. A taky asi budou přesnější, než Štajny. Ty jsou zase kopírky známějších značek s hnusně umístěnou datumovkou a jsou o polovinu dražší. Zato jsou mnohem hezčí (měl jsem kdysi Military v 47mm verzi). Osobně bych šel do Štajnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G-Shock to neni úplně od věci, ale tam mi to přijde, už moc velký. Upřímně tam je moc obrovský výběr.

Kdyby ještě bylo něco podobného Steinhart tak bych se nezlobil. Automaty to být nemusí. Ale podobný styl Steinhart se mi nějak moc líbí. Nikdy jsem takový styl neměl, tak to je možná tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se koukl na Traser /samozřejmě něco přečetl o značce/ a jsou tam hezké kousky, nechci hodiny moc drahý protože je totálně stejně dodělám až jednou budu mít kancelář Tak tam asi vezmu jiné, no ale k věci tyhle jsou vážně hezký, sice to asi není úplně odolný, ale možná něco vydrží nebo co myslíte?

 

Traser P59

4006146c5ad215e82aad1848d0a3095f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se koukl na Traser /samozřejmě něco přečetl o značce/ a jsou tam hezké kousky, nechci hodiny moc drahý protože je totálně stejně dodělám až jednou budu mít kancelář Tak tam asi vezmu jiné, no ale k věci tyhle jsou vážně hezký, sice to asi není úplně odolný, ale možná něco vydrží nebo co myslíte?

 

Traser P59

....

 

Liqid: Tyhle trasery tě klidně přežijou...

 

Tyhle Trasery Tě klidně přežijou i když se nenakazíš koronáčem  :lol2: 

 

Viz odolnost Traserů: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89314-štafetový-test-odolnosti-hodinek-traser/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přečetl putovni deník a super čtení.

Řeším ještě menší problém, nosím hodinky tak kolem 45 bez korunky s korunkou maji cca 50 a zápěstí mám 19 tak si nejsem úplně jistý jestli, když maji hodinky průměr 42 takže s korunkou budou mít tak 45 jestli to nebude působit, jako že, mi jsou malé. Máte někdo zkušenost. Ještě jsem ve svém nekonečném hledání objevil Luminox 1927, které se mi taky líbí a tam s korunkou maji 49, tak to by bylo asi dobrý, ale nepochopil jsem šířku řemenu 26. Přijde mi to hrozně moc. Chtěl bych na svých budoucích hodinkách hlavně nosit nato řemínky, takže hledám, které co by k tomu šlo, aby to nebylo jako pěst na oko. Nějaké další nápady nebo postřehy?

 

Luminox 1927

 

01e0452355a598a9dc4377abe0cd2053.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...