Přejít na obsah

BREITLING NAVITIMER MONTBRILLANT DATORA


in-cognit

Doporučené příspěvky

Poradte mi prosim - od jara vyhlizim hodinky, kterymi bych si chtel v zari udelat radost. Breitling me zpocatku moc nebral, vedli jini favorite, nicmene nakonec jsem narazil na BREITLING NAVITIMER MONTBRILLANT DATORA - 135 - A2133012/G518 , mate s nimi nekdo zkusenost? Nevite pls, jestli je maji nekde v cr v realu(jeste nez si je objednam z usa)?

 

Diky za info.

 

post-2752-1219010111.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře to promysli, nějak na tom nepoznám kolik je hodin ...

To dělá ten bílej ciferník. Na černém s odečtem problém není. Taky vypadá skvěle hnědá varianta. Doporučuju. Skvělý hodinky, jedny z mála kde není 7751 usazená do pouzdra pod 40 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Přidal bych se ke gasovi, v bílé není poznat vůbec nic ovšem v černé variantě si je umím představit a mohlo by to vypadat dobře, v hnědé nevím, nemám zdaleka takové zkušenosti jako Cyber, který je velký znalec, pokud to říká on tak na tom něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi prosim - od jara vyhlizim hodinky, kterymi bych si chtel v zari udelat radost. Breitling me zpocatku moc nebral, vedli jini favorite, nicmene nakonec jsem narazil na BREITLING NAVITIMER MONTBRILLANT DATORA - 135 - A2133012/G518 , mate s nimi nekdo zkusenost? Nevite pls, jestli je maji nekde v cr v realu(jeste nez si je objednam z usa)?

 

Diky za info.

 

zkus se ještě podívat na Navitimer World, nemaji nazev dne a mesice, ale jsou dokonale (bohuzel na moji ruku moc velke), s GMT, u Dusaka maji oboji ve vice verzich, ale tam nekupovat, predrazene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...