Přejít na obsah

Originál či kopie ?


kaimer_One

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Můžeš sem hodit další detailní fotky tý spony?!? Takovouhle sponu Rolex nedělá ...

Stejně tak poslední dílky toho tahu, kterejma je uchycenej k pouzdru jsou naprosto divný, ještě jsem takový provedení u Rolex neviděl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno dostat se k pravym Rolex náhodou??? mi zni truchu divně!!! ( nahoda je blbec jak se řika, ale asi nebudou pravy!!! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podezrely je trosku i to chybejici cislo na tom hologramu ;) A taky to hodne vybrany uchyceni stezejek v tahu mi prijde divny.. Kazdopadne prijit k pravym zlatym Rolexum s kameny nahodou neni moc pravdepodobne, asi tak jako najit cestou s prace penezenku ve ktere bude 300 litru a zadny doklady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zdravím toto jsem dnes nasel na aukru, zda se mi to podezrely az moc, predpokladam ze to bude asi kopie za 1500-3000, fotky k hodinkam dost chaby a prodavat rolexy os koruny muze jen opravdovy cvok, co na to rikaji mistni rolexari?

 

http://www.aukro.cz/item426445668_rolex_explorer_ii.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Ten chlapik tam prodava celkem 5 kousku (Omega, Rolex..) a vsechny je chce prodat do 3 dnu.

Jeho serioznost by se dala overit i prozkoumanim ostatnich kousku.

Tot muj postreh, urcit pravost si netroufam.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Ten chlapik tam prodava celkem 5 kousku (Omega, Rolex..) a vsechny je chce prodat do 3 dnu.

Jeho serioznost by se dala overit i prozkoumanim ostatnich kousku.

Tot muj postreh, urcit pravost si netroufam.

 

koukam na to, se ve strojcich se jeste poradne moc nevyznam, bude to nejakou chvili trvat nez to dostanu do oka, ale je fakticky divny kolik hodinek takto prodava a ze vsechny od 1 koruny, cely mi to nak pachne fejkama...

 

kazdopadne me napada ze by se to dalo overit tak, ze by to predalo po overeni na prodejne rolex, tam by ho smich asi presel, by se nejspis nedostavil, chce to zasilat postou, oblibenou cestou pro fejkare...

 

jinak zna nekdo tyhle quartzy v omegach tak ze by vedel zda je to zas jen podvod?

 

http://www.aukro.cz/item426408868_omega_se...electronic.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zna nekdo tyhle quartzy v omegach tak ze by vedel zda je to zas jen podvod?

 

http://www.aukro.cz/item426408868_omega_se...electronic.html

Nehledej za vsim levarnu, treba tyhle quartzy jsou v poradku, jsou v peknem stavu, az na poskrabane sklicko, ale s tim by problem byt nemel.. co se tyce tech Rolexu, ty fotky jsou male, ale pokud by prodejce poslal vetsi fotku strojku tak budes mit jasno celkem rychle ;) I kdyz z toho co tam je, tak mi prijde, ze by to nemusela byt leva a cena behem par dni vyleti strme nahoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...