Přejít na obsah

PRIM - Dragman 685/2


Doporučené příspěvky

Mám zájem koupit tyto hodinky. Máte někdo s nimi zkušenosti? Jde mi o přesnost a kvalitu zlacení. Jak se zpožďují či předbíhají či jak dlouho vzdrží zlacení.

MámQ&Q quartz 7 let a zatím spokojenost. Zpožďují se tak 3 s za 1/2 roku a zlacení či to pokovení odešlo do dvou let.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do téhle diskuze jsem se původně nechtěl vůbec míchat, protože nemusím zase mluvit do všeho, ale k modelu Dragman mám, jak to tak říci, citový vztah. Model Dragman, konkrétně v provedení, o kterém píšete se už nebude vyrábět. Nespadá do nově komunikované strategie kolekce, a to především díky použitému quartzovému strojku.

 

Mám ho ale rád pro jeho design. Ten se sice setkal s pozitivním ohlasem pouze mezi zákazníky internetového obchodu www.cifernik.cz , ale na pultech prodejen to bylo prakticky neprodejné zboží. Vysvětluji si to tím, že design číselníku je "příliš odvážný" a stylově orientovaný. Design číselníku ožije znovu v některém z pouzder vybavených mechanickým strojkem a kovovým tahem. Takovou novinku lze očekávat ještě letos. Ale upozorňuji, že už půjde o kvalitativně jinou třídu (mechanický strojek, celonerezové pouzdro, safírové sklo a dýnko s průhledem z minerálního skla).

 

Dosavadní model Dragman se vyráběl (a je dostupný) i v provedení s kroužkem v barvě pouzdra (lesklý i matovaný pískováním ), ale ten zlacený má své kouzlo, kterému rozumím. Za ty peníze jde o kvalitní hodinky (je v nich švýcarský quartzový strojek Ronda 715 s jedním ložiskovým kamenem), ale většina lidí na tomto serveru žádá kvalitu o řád vyšší a já s nimi souhlasím. Tu reprezentuje až současná kolekce, prezentovaná na www.prim.cz. Přiznám se, že přesnost quartzových hodinek jsem nikdy neřešil, protože jí považuji za dostatečnou. Nikdy jsem quartzové hodinky neseřizoval s přesností na vteřinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...