Přejít na obsah

PAM000 x PAM112 x PAM111


sauce

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Tetování je lepší, ne?!? ;) Tyhle obrázky jsou víc než tisíc slov, co se týče Panerai ... :D

čtyři sumky na těsnění a hurá do práce :D - ten prodejce tam občas má dobré kuriozity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jak tak pořád řeším tu vteřinovku ;) tak jsem si všimnul, že je nějaká bílá, snad z umělé hmoty a ne z nerezu, jak jsem si myslel.

Můžete mi k tomu někdo něco napsat? Díky.

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jak tak pořád řeším tu vteřinovku ;) tak jsem si všimnul, že je nějaká bílá, snad z umělé hmoty a ne z nerezu, jak jsem si myslel.

Můžete mi k tomu někdo něco napsat? Díky.

 

Čoveče, asi bude papírová. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry že jsem se zeptal.

Co blbneš? Zkusil jsem nafotit tu barvu vteřinovky, ale moc se mi to nepovedlo, tak jsem se větou "Asi z těch fotek není moc vidět, že je opravdu bílá, co?" pokusil naznačit, že to pravděpodobně nebude dobře poznat. Fotil jsem to před půl hodinou jen kvůli těm barvám, chtěl jsem pomoct, nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to se omlouvám, špatně jsem to pochopil - spíš jako výčitku, že pořád otravuju ;)

Díky za ty fotky!

V pohodě. Já když vybíral OP, tak jsem měl taky mraky otázek, ale hlavně na chudáka Ondraje, který měl se mnou svatou trpělivost. Takže ti rozumím a divil bych se, kdyby nepřišly další otázky, aspoň já jich měl asi tak sto :D

Není zač. Sedím u blbého počítače (notebook s displejem proti oknu), takže opravdu moc nevidím, jak se ty fotky povedly a zda je to dobře vidět. Ale snad jo, ten rozdíl ručka - nerezové uchycení ručky tam nějak vidět je.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to se omlouvám, špatně jsem to pochopil - spíš jako výčitku, že pořád otravuju ;)

Díky za ty fotky!

 

To bys měl ale vědět, že italští instalatéři jsou gentlemani. ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys měl ale vědět, že italští instalatéři jsou gentlemani. ;)

 

No doufám, že se snad tím instalatérem taky stanu, ale brzo to asi nebude ;)

Jinak jsem zatím rozhodnutý pro 112.

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím u blbého počítače (notebook s displejem proti oknu), takže opravdu moc nevidím, jak se ty fotky povedly a zda je to dobře vidět. Ale snad jo, ten rozdíl ručka - nerezové uchycení ručky tam nějak vidět je.

Jo, je to vidět pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je taky dost dobrý :D
Nike nabízí customizaci (nenaleznu teď správný český slovo), takže za běžnejch cenovejch podmínek si můžeš třeba nechat udělat boty, na kterejch budeš mít YPO na levý a 005 na pravý ... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Nike nabízí customizaci (nenaleznu teď správný český slovo), takže za běžnejch cenovejch podmínek si můžeš třeba nechat udělat boty, na kterejch budeš mít YPO na levý a 005 na pravý ... :)

to je dobrý nápad - ještě někde musím ulomit Mercedes znak na krk a můžu vyrazit do ulic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...