Přejít na obsah

Longines versus Longines


only

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pro Hrdlička: ty mi teda dáváš, to je to fakt takový špatný s tím strojkem :-( už jsem se přesvědčil do těch jednodušších a teď tohle ...

Ty Eberhardy jsou pěkný, ale trochu víc se mi přeci jenom líbí ty jednodušší Longíny a navíc jsou i mírně levnější, ale zase s tím strojkem je to složitější ... No to se to pěkně zamotává.

Conrade, jak dlouho už máš ty svoje Longíny a jaká je přesnost a tak vůbec, nějaké problémy už byly?

A co na to Mechano? Halo halo Mechano, máš s tím nějakou praktickou zkušenost?

Já si nemůžu pomoct, ale já ten chronograf prostě potřebuju i u společenských hodinech. Jsem prostě blázen.

Only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ty napravo taky moc líbí (vlastně líbí se mi od doby, kdy jsem na ně viděl reklamu v časopisu EURO). Vždy jednou za čas mrknu na ebay - když zrovna nějaký známý letí do US a chvilku uvažuji, zda je koupit. Nakonec ale zase vychladnu.. Jen tak pro info - kolik stojí na letišti v Amsterodamu?

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Trošku OT:

 

Docela by mě zajímalo, jak vlastně vznikají prezentační fotografie.

Povšimněte si, že oboje hodinky mají nasazen totožný řemen. Ne jen vzhledově. Jedná se o jeden kus.

 

Přece nefotí tak, že nasadí řemen, ten pak sundají a dají jej na druhé hodinky, ne?

 

Je to tedy fotomontáž?

 

Nejsem si tak zcela jist, že jde o stejný řemínek, spíš byly oba vyrobeny stejnou technologií a na stejných strojích. Vlis dezénu "ještěrky" proveden stejnou raznicí, šití na stejném automatu. Konec iluzí o originálu.

hrdlička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si tak zcela jist, že jde o stejný řemínek, spíš byly oba vyrobeny stejnou technologií a na stejných strojích. Vlis dezénu "ještěrky" proveden stejnou raznicí, šití na stejném automatu. Konec iluzí o originálu.

hrdlička

Pokud by se jednalo o pravou kuzi tak pochybuju, ze by bylo mozne sehnat dve s naprosto stejnym vzorem, viz libovo oznaceni stejnych partii ;) Ale pokud to bued klasickej "krokodyli" Longines remen tak bych tomu i veril, protoze s krokodylem ma spolecnyho skutecne pramalo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se jednalo o pravou kuzi tak pochybuju, ze by bylo mozne sehnat dve s naprosto stejnym vzorem, viz libovo oznaceni stejnych partii ;) Ale pokud to bued klasickej "krokodyli" Longines remen tak bych tomu i veril, protoze s krokodylem ma spolecnyho skutecne pramalo.. ;)

 

Troufám si tvrdit, že na těch vyfocených je ten aligátor pravý. Struktura kůže a tak.

Longines sice dává na levnější modely imitace (alligator grain), ale mají i vlastní aligátory. Dvakrát jsem už Longines aligátora kupoval (cca 6 tis.) a kvalita podle mě byla dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Troufám si tvrdit, že na těch vyfocených je ten aligátor pravý. Struktura kůže a tak.

Longines sice dává na levnější modely imitace (alligator grain), ale mají i vlastní aligátory. Dvakrát jsem už Longines aligátora kupoval (cca 6 tis.) a kvalita podle mě byla dobrá.

Videl jsem "aligatora" za 8k CZK na Lindberghach a na LungoMare a myslim, ze zadne zvire kvuli tomu remenu zabito nebylo, na remenu od Lindberghu byly dokonce na ferovku gumove vsuvky s texturou kroko kuze. Mozna ze na tom reminku neco malo z krokodyla bude, ale.. Za 8 litru bych cekal teda opravdu jinej remen.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem "aligatora" za 8k CZK na Lindberghach a na LungoMare a myslim, ze zadne zvire kvuli tomu remenu zabito nebylo, na remenu od Lindberghu byly dokonce na ferovku gumove vsuvky s texturou kroko kuze. Mozna ze na tom reminku neco malo z krokodyla bude, ale.. Za 8 litru bych cekal teda opravdu jinej remen.. ;)

 

Tak to mě překvapuje. Má zkušenost je jiná. Asi to bude tím, že jsem je objednával a kupoval v Brně u Hanáka. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jeste zvazit ty ktere postoval Typograf? Prijdou mi nejhezci a ukazatel rezervy je myslim v praxi lepsi komplikace nez stopky. Ale jestli se ti stopky libi nebo je pouzijes... Kazdopadne tezka volba. Preju dobrej kauf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku OT:

 

Docela by mě zajímalo, jak vlastně vznikají prezentační fotografie.

Povšimněte si, že oboje hodinky mají nasazen totožný řemen. Ne jen vzhledově. Jedná se o jeden kus.

 

Přece nefotí tak, že nasadí řemen, ten pak sundají a dají jej na druhé hodinky, ne?

 

Je to tedy fotomontáž?

 

Už jsem si toho taky všimnul několikrát vždycky s výsledkem, že pouzdro bylo stejné a zaměněný jen ciferník. Ono není divu na těhdle fotkách trozhodně nejsou reálné hodinky s ciferníkem po sklíčkem... ale vypadají si líp, i když na druhou stranu trochu sterilně.

Za mě tedy ty vlevo nebo pak ty které nabídnul Typograf.

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
taky mám dilema - mezi těmito:

 

l26734783m.jpg

 

a těmito:

 

L47504146Large.jpg

 

Podle info na webu mají skroro stejný kalibr (7750 a 7751). Moje otázka zní - jsou po mechanické stránce stejné a jen pouzdro je u prvních větší (s větším průměrem)?

 

Za mě ty první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám dilema - mezi těmito:

 

 

a těmito:

 

 

Podle info na webu mají skroro stejný kalibr (7750 a 7751). Moje otázka zní - jsou po mechanické stránce stejné a jen pouzdro je u prvních větší (s větším průměrem)?

 

Koukal jsem na ně relativně nedavno - za mě také určitě ty první

Upraveno uživatelem Alessio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...