Přejít na obsah

Srovnání ciferníků 005 a 111


lolohh

Doporučené příspěvky

Velice dekuji za dalsi zamotani hlavy :D

Kdyz uz je to vlakno moje ;) neresili jste nahodou nekdo nejakou aftermarket preklapeci sponu ???

Dlouho jsem přemýšlel, jestli s logem (005) nebo bez loga (111). Nakonec jsem vzal ty 111, ale musím říct, že za ty druhý bych se na sebe taky vůbec nezlobil, vypadá to skvěle. Velikost písma je opravdu trochu jiná.

 

Překlápěcí spony nesnášim, takže já po žádné nekoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem přemýšlel, jestli s logem (005) nebo bez loga (111). Nakonec jsem vzal ty 111, ale musím říct, že za ty druhý bych se na sebe taky vůbec nezlobil, vypadá to skvěle. Velikost písma je opravdu trochu jiná.

Skoro bych rekl, ze ty 005 pusobi trochu vetsi nebo je to tou fotkou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom dotaz na ty co maji PAM zmaknuty, delaji se LUMINOR MARINY se sendvicem bez loga s piskovanym nebo jinak brousenym (ne-lestenym) pouzdrem a korunkou, kdy leskla je pouze luneta, pripadne idealne kdy i luneta je matna? Ne PVD, pouze ocel, nebo mozna titan.. Myslim, ze titanovou verzi jsem nekdy nedavno zahlednul v sales sekci paneristi.com, idealni by bylo kdyby jste vedeli i PAMcislo ;) Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že já už mám jasno - jedině sendvičový číselník ;)

Jak jsem zjistil v Carollinu, pro me je u Panerai neprijatelnych nekolik veci: celolestene pouzdro, nesendvicovy cifernik, bily cifernik, "stribrny" podklad pod sekundovkou ci ukazatelem rezervy chodu - ani jedno z toho se mi nelibi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezke hodinky i fotky samotne. Jen by me zajimalo, pokud jsou tve, jak to, ze

nejsou serizene na vterinu presne huh ? :) ;)

Moje jsou jen ty 111. Zpožďují se mi (nyní cca o 4 sekundy denně), po konzultaci s panem Městkou je nechávám zaběhnout a neřeším to. Vzhledem k tomu, že hodinky nemají hacking, tak stejě moc přesně štelovat nejdou. Ale vzhledem k absenci minutových indexů je stejně odečítání času nepřesné, takže čas nastavuji, když mi jdou blbě tak o dvě minuty a jsem spokojen ;)

Přesně jak píše spiderer, každej si frčíme na své časové vlně ;)

 

sauce: v reálu je ten nesendvičovej ciferník hezkej, fakt. Z některých pohledů se mi líbí víc než sendvičovej.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lolohh: tak fotky mám prakticky stejné, takže se s nimi nebudu vnucovat a hlava mě bolí ještě teď :)

Já se vzbudil v pět ráno. Bylo mi vážně divně, hlava třeštila. Když jsem si uvědomil, že za dvě hodiny vstávám na squash, tak jsem do sebe nalil litr vody a růžovou lentilku, naštěstí jsem se celkem srovnal a na sq. nezvracel :) Jak jsem měl ten foťák dokonale zmáklej, tak jsem to fotil na rozlišení 2MPx...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj pánové, taky bych se k vám přidal..:)

001 mi dělaly taky -4sec/den..Ale když ležely v klidu třeba den, tak šly přesně..

001 v B sérii měly sice nesedvičový ciferník, ale mírně zapuštěné indexy..Taky to vypadalo dost efektivně..Stando vám může udělat pár fotek pro srovnání..

Pěkný večer..

Upraveno uživatelem kulix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje jsou jen ty 111. Zpožďují se mi (nyní cca o 4 sekundy denně ...

Přesně jak píše spiderer, každej si frčíme na své časové vlně ;)

Krasny hodinky, jednoduchy ale uzasny design. Sakra, ze by ... ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj pánové, taky bych se k vám přidal..:)

001 mi dělaly taky -4sec/den..Ale když ležely v klidu třeba den, tak šly přesně..

001 v B sérii měly sice nesedvičový ciferník, ale mírně zapuštěné indexy..Taky to vypadalo dost efektivně..Stando vám může udělat pár fotek pro srovnání..

Pěkný večer..

 

Tie indexy nie su zas az tak zapustene,ale vzera to fakt dobre.Na zrovnanie,mal som PAM061 na ktorych boli indexy natrete na ciferniku a nebolo to az tak COOL.

post-3888-1220178868.jpg.post-3888-1220179028.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...