Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Ragu: jak velký máš zápěstí? Ty Pamy asi potrebuju...

Cca 17-17,5. Měl jsem tohle jsou 42, stejný jako má Maxel. Měl jsem i klasický 44 a nevypadaly nepatričně, pohodlností ale sedí líp tyhle. I když prodavač mi ty 42 dost vehementně vymlouval, že prý mám jít do klasiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já bych taky šel do 44mm. Potrebuju to vyzkoušet. Kde jsi je zkoušel?

Carollinum. Čekám ještě na nový zboží od IWC, údajně během měsíce by měly dorazit keramický chrona. Chce to vyzkoušet na ruku, jak říkám, ty 42 sedí skvěle, ale jak podotknul ten prodejce - časem by mohl hlodat červík pochybnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seděly skvěle a pocitově líp. Ještě sám nevím jak to dopadne, naštěstí nespěchám. S prodejem Moonu už mám asi jasno, tak dám peníze pod peřinu a budu přemýšlet. Ve hře jsou PAM, IWC a Seamastery.

Vnímal jsem to taky tak.

Nemáš to jednoduchý, no.

Po Moonech se mi stýská, nový vlnky se povedly, PAM, IWC... člověk aby vydělával jen na hodinky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stesk po Moonech ti umím rychle vyřešit :)

:D Já vím a kolikrát už ti taky skoro píšu, ale chtěl bych se dostat do stavu, kdy mám jen jedny "lepší" hodinky a pár obyč na zabití nudy, jenže se nějak furt nedokážu rozmyslet, který budou ty jedny lepší. :D

Teď si dávám trochu pauzu, protože už mi z toho hrabalo a nechám si to trochu sednout.

Jsem naivka, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, i já jsem chtěl "ty jedny", ale ani napodruhý to nevyšlo, třetí nazvat těmi pravými už jsem si netroufnul. Něco rozprodám, ale co bude dál, to taky nevím :)

 

:D Já vím a kolikrát už ti taky skoro píšu, ale chtěl bych se dostat do stavu, kdy mám jen jedny "lepší" hodinky a pár obyč na zabití nudy, jenže se nějak furt nedokážu rozmyslet, který budou ty jedny lepší. :D
Teď si dávám trochu pauzu, protože už mi z toho hrabalo a nechám si to trochu sednout.
Jsem naivka, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...