Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

No, sou vlastne celkem seredny a taky dost nudny...ale...sou taky dooost pohodlny..a je na nich neco maskulinniho :)

Pro mě jsou aktuálně nádherný a berou mě :D

Ale chápu jak to myslíš. ;)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dobre si udelal ze sis je poridil relativne brzy po propuknuti moribundu. Me to trvalo vic jak dvakrat tak dlouho.. a ta radost uz holt nejni takova.

Čoveče, popravdě jsem se nad tím fakt celkem zamyslel a viděl jsem, že to tak jednou v mým případě stejně dopadne a že ty rady "kup si Rolex a ušetříš" vlastně neboudou tak úplně mimo. Tak jsem do toho šel a určitě nelituju. Splnil jsem si sen, kterej jsem si myslel, že si nikdy nesplněním a jsem spokojenej. Trochu jsem si to ještě zkomplikoval cestou přes Aquáče a zastávkou u Expů, který teda nejsou vůbec špatný, ale furt mě to táhlo k Subům a tam jsem taky skončil. Snad mě v budoucnu nedonutí finanční situace prodat. Čeká mě hypotéka a další, ale doufám, že se to obejde bez hodinkové újmy. :) Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No drzim ti palce.. :)

Děkuji, snad to pomůže. :D

Neříkám, že do budoucna se nemůže stát, že Suby omrzí a neproběhne nějaká změna, však víme jak to je, ale nedobrovolné redukci, bych se rád vyhnul.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče, popravdě jsem se nad tím fakt celkem zamyslel a viděl jsem, že to tak jednou v mým případě stejně dopadne a že ty rady "kup si Rolex a ušetříš" vlastně neboudou tak úplně mimo. Tak jsem do toho šel a určitě nelituju. Splnil jsem si sen, kterej jsem si myslel, že si nikdy nesplněním a jsem spokojenej. Trochu jsem si to ještě zkomplikoval cestou přes Aquáče a zastávkou u Expů, který teda nejsou vůbec špatný, ale furt mě to táhlo k Subům a tam jsem taky skončil. Snad mě v budoucnu nedonutí finanční situace prodat. Čeká mě hypotéka a další, ale doufám, že se to obejde bez hodinkové újmy. :)

Ty jo, to máš docela dobře naplánováno. Já jsem si dal Suby na plochu PC jako cíl, a když jsem je získal, hned jsem si tam dal DJ 41. Tak jsem zvědav, jestli to bude mít podobný průběh. Tedy až je získám. Mám obavu, co se na ploše objeví pak.  :eek:  :eek:  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ty jsem tam měl ještě nedávno  :cheers: Účtu za barák mám dva šanony, aby děti jednou viděly, jak se k vlastnímu bydlení dostaly.  :)  A teď tam jsou DJ 41 :rolleyes: a pak tam budou  :crying_anim02:  :wallbash: Ještě nevím.

Tak to už si dej na plochu třeba Langeho, si ho zasloužíš.

Já ještě děti nemám a bydlení řeším aktuálně, tak spíš doufám, že to ustojím, bez ztráty kytičky. (Čti hodinek) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už si dej na plochu třeba Langeho, si ho zasloužíš.

Já ještě děti nemám a bydlení řeším aktuálně, tak spíš doufám, že to ustojím, bez ztráty kytičky. (Čti hodinek) :D

To víš že ustojíš. Na nějaký čas přestanou být hoďky na předním místě a než se nadáš, budeš mít šanon plný účtu pro děti (do budoucna) a volné ruce pro sebe. Před mými plánovanými DJ 41 stojí ještě bohužel auto pro manželku. Jsem ji ho ve slabé chvilce slíbil a už to nelze odkládat. Takže času na změnu plochy mám dost  :D  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MíraMíra: Suby tě určitě časem omrzí.. Prodáš je a koupíš něco jinýho. A za nějakej čas si uvědomíš, jaká to byla kravina a začneš je shánět znovu. Jedny Suby do každé rodiny, to je základ. Mě se to stalo už dvakrát. Naposledy jsem je prodal, koupil BLNR a za měsíc jsem zjistil, že bez Subů to nejde a zase je koupil. K Subům se dá dokupovat, ale prodávat je..to se vždycky nakonec ukáže jako blbost. Pro mě nejpohodlnější a nejuniverzálnější hodinky. Vypadají tak obyčejně, ale je to prostě dokonalý archetyp hodinek..všechno ostatní je jen více či méně podařené rozpracování těchto hodinek. Alespoň já jsem zjistil, že to tak mám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...