Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Poslední dobou, jak vidím tyhle Tudory, srdce mi poskočí. Gratulace, Míro.

Díky kolego, jestli máš volný prostředky, tak můžu jen doporučit. Mám je sice jen chvilku a možná se do mě někdo pustí, ale musím říct, že mě baví víc jak Suby. Úroveň zpracování srovnatelná, dna Rlx, ale míň nudy/víc zábavy. To vše navíc za poloviční cenu, takže za mě dobrý. S Pepsi Rlx teda bohužel srovnat nemůžu.

Míro krása, tak ať dlouho slouží :-) Já včera i dnes ..LHC 

Díky a ty to máš taky pěkný. LHC jsou stará, dobrá klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kolego, jestli máš volný prostředky, tak můžu jen doporučit. Mám je sice jen chvilku a možná se do mě někdo pustí, ale musím říct, že mě baví víc jak Suby. Úroveň zpracování srovnatelná, dna Rlx, ale míň nudy/víc zábavy. To vše navíc za poloviční cenu, takže za mě dobrý. S Pepsi Rlx teda bohužel srovnat nemůžu.

Díky a ty to máš taky pěkný. LHC jsou stará, dobrá klasika.

Efekt novych hodinek. Uvidime za mesic. Taky jsi to ted stridal jak Charlie Sheen holky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Efekt novych hodinek. Uvidime za mesic. Taky jsi to ted stridal jak Charlie Sheen holky ;)

To je pravda, po měsíci to bude určitě jiný. A jako jednu z hlavních příčin, proč jsou často Suby na pozici definitivních, vidím právě to, že nemá co omrzet. Takže nuda může být i výhodou. Nic nechybí, nic nepřebývá. Nadruhou stranu teď i když mi přijdou nový hodinky, tak už to se mnou kolikrát moc nezacloumá, ale tady emoce jsou.

Že by to byly definitivní se zatím určitě v mým případě říct nedá, ale mají na to potenciál.

Já chci do budoucna ještě zkusit pár kousků, Pamy, možná BB58, případně PO... a pak se hodlám k něčemu vrátit a usadit se :D

To je plán. :D Velkej favorit jsou pořád Moony, jen si to ještě trochu zkomplikuju. :)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...