Přejít na obsah

Laco - kde nejlíp koupit


Klotzman

Doporučené příspěvky

to Klozman: Původní jsou oba designy :) Jak ten co jsi ukázal ty tak i ten co ti nabídnul Frantík..

 

na těch tvých odkazech se mi otevírají jen stránky kde se proklikám ke kapesním Laco... nebo možná hledám špatně :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuší někdo co je tohle ? Nějaké padělky nebo to opravdu Lacher vyrábí (vyráběl) ?

Tady jedny hodinky s logem na pozici 8

Nebo tady další, pro změnu bez loga

Ceny jsou tam takové příjemnější....

U Uhrenladen24 jsem koupil Junkersy s ETA 2428-2, safír sklo. Dorazily i s fakturou za týden, platba přes PayPal nebo převodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký důvod proč konkrétně tenhle design a ne ten druhý? Nebo je to jenom, že se ti tenhle víc líbí?

Ptám se, protože tenhle sesign stál na začátku mého chorobného zájmu o hodinky... pak jsem chtěl i ten druhý, pak jsem to chtěl porovnat jak to dělají jiní a pak jsem zase nutně potřeboval původní diameter... etc. etc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to vypadá jako by schválně dělali vždycky nějaký detail nepůvodní, aby o tu jejich limitku v původním vzhledu někdo stál. Což mě připomíná že jsem ji našel na nějakým snad portugalským fóru na prodej za 1600,- USD...ještě je otázka co tepe uvnitř, to jsem v portugalštině nestudoval, stačila mi ta cena abych ztratil zájem :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...