Přejít na obsah

Seamaster, fejk?


Hotovyrado

Doporučené příspěvky

Já vím, že je blbé zde rozebírat konkrétní kusy, ale obecně pokud nelícují indexy s vybráním kovového kotoučku, je to padělek, co?

 

http://cgi.ebay.com/Mens-OMEGA-James-Bond-...id=p3286.c0.m14

 

za ty prachy chtít fejk není odvaha ale drzost

Upraveno uživatelem Hotovyrado
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já vím, že je blbé zde rozebírat konkrétní kusy, ale obecně pokud nelícují indexy s vybráním kovového kotoučku, je to padělek, co?

 

http://cgi.ebay.com/Mens-OMEGA-James-Bond-...id=p3286.c0.m14

 

za ty prachy chtít fejk není odvaha ale drzost

 

Můžeš líp popsat, co se Ti nezdá? O Omegy se moc nezajímám, takže tam nic nějak zvlášť podezřelého nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla vsetkeho su prave, ale je to starsi model, vlastne 1. generacia SMP. Predpokladam, ze pri renovacii bola vymenena modra vlozka lunety za neoriginalnu.

Jasně, ale pokud bych zašel hodinářovi ať mi ten kroužek srovná, nebude to zadarmo a stejně ta pochybnost při nákupu z US bude.... Tyhle Bondovky bych rád koupil, nehodlám za ně platit ale balík u nás....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna bych si napsal jeste o nejake fotky, tyhle jsou trochu neaktuální. Takove nicnerikajici. Fotky dynka, tahu, spony, nejaky detail, apod. Moc toho tam neni a prece jen je to 30 tisic, to je trochu risk!

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla vsetkeho su prave, ale je to starsi model, vlastne 1. generacia SMP. Predpokladam, ze pri renovacii bola vymenena modra vlozka lunety za neoriginalnu.

Tak s timto vsim souhlasim a je to tak, neoriginalni Made In China vlozka v lunete, nestydata cena za stare hodinky v nepuvodnim stavu, nema to dokumentaci (karty), krabicku, nic; ...za ty penize koupis dnes snad i nove, nebo skoro jako nove i co-axialem uz treba.... na tohle bych se urcite vy...!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto hodinky budu mat tak 10 rokov+-. Nebolo by rozumnejsie kupit nove s Co-axial a 3rocnou zarukou za cca 2000?, alebo za cca 1600? nove, nenosene s kalibrom 1120 tieto:

 

Taky souhlas. Černý SP sice nejsou tak populární jako klasický modrý bondovky, ale když jsem mezi nimi vybíral, tak mě naprosto a jednoznačně okouzlily ty černý. Nemusím moc kulatý indexy a černá datumovka vypadá opravdu dobře. Co-axial je fajn, ale původní upravený kalibr (ETA) není špatnej a watch.de je slušnej a prověřenej obchod. A jedna vypůjčená motivační fotka na závěr :)

 

post-1975-1221602230.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlas. Černý SP sice nejsou tak populární jako klasický modrý bondovky, ale když jsem mezi nimi vybíral, tak mě naprosto a jednoznačně okouzlily ty černý. Nemusím moc kulatý indexy a černá datumovka vypadá opravdu dobře. Co-axial je fajn, ale původní upravený kalibr (ETA) není špatnej a watch.de je slušnej a prověřenej obchod. A jedna vypůjčená motivační fotka na závěr :)

Tohle není motivační fotka, to je provokační fotka!! Jak mám teď usnout???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není motivační fotka, to je provokační fotka!! Jak mám teď usnout???

No musis si je koupit, nebo nahradit jinym snem :) U me cerna verze jednoznacne zvitezila, nad modrou jsem neuvazoval ani 3 sec...presne jak bylo receno, kulaty indexy, skeleton hands, bilej datovej venec...to vsecko u me hraje proti...a cerny SMP jsou daleko nejlepsi s citelnosti ve tme, Superluminovy je tam vazne dost, zejmena na sword hands...mnohem lepsi, nez u modrych, nebo PO...

 

Abych se vratil k tematu, zkus drazit treba tyto bondovky, jsou taky starsi, ale zdaji se byt v perfektnim stavu:

http://cgi.ebay.com/1-Omega-Seamaster-Pro-...1QQcmdZViewItem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to fakt, černý ciferník s černou datumovkou opravdu vypadá lépe, ta modrá je dost nevýrazná.

 

A za s dopravou 1700 USD plus nějaké clo je to mnohem lepší kup než ojeté modré s kdovíjakou minulostí....

 

http://www.jomashop.com/2254-50.html

 

nielen "plus nejake clo" ale aj plus 19% DPH!!! Kedze to posiela cez UPS, tak je mala pravdepodobnost, ze sa poplatkom vyhnes, navyse si ups zarata poplatok cca 400,- za vybavenie JCD. Ak sa rozhodnes kupit ich z watch.de, tak zaplatis aj s dopravou (DHL) 1570?, dostanes hodinky s warranty card potvrdenou oficialnym nemeckym predajcom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nielen "plus nejake clo" ale aj plus 19% DPH!!! Kedze to posiela cez UPS, tak je mala pravdepodobnost, ze sa poplatkom vyhnes, navyse si ups zarata poplatok cca 400,- za vybavenie JCD. Ak sa rozhodnes kupit ich z watch.de, tak zaplatis aj s dopravou (DHL) 1570?, dostanes hodinky s warranty card potvrdenou oficialnym nemeckym predajcom.

Už na to koukám, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...