Přejít na obsah

Najkrajši (najstraviteľnejší) Breitling


xlaque

Doporučené příspěvky

Odkedy beham po Chronomagu (v novembri to už budu dva roky), sa tu takmer neustale preberala značka Breitling ako hodinky bezkrkych typkov, chodiacich v teplakoch a na BMW 7er, popr hodinky rakuskych čističov kanalov.

Tuto problematiku začal riešiť Midloch a postupom času sa niekoľko dalšich chronomagorov pridalo.

 

Lenže v sučasnosti sa stale objavi podobny nazor ako davnejšie.

A ešte častejšie sa tu objavuje prispevok typu "Tak tyto Brajtle mužu" .

 

Preto zakladam tuto temu ako sondu pre dizajnove oddelenie veľkeho B:

Ktorý model sučasnej kolekcie Breitlingu je pre vas ten najkrajši/najstravitelnejši ?

 

Anketa by tiež mohla niečo napovedať.

Prosim, aby sme tantokrat vynechali Ollech & Wajs a ine Sinny, maju takisto historiu, ale tu ide o jedinu značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvice mi po designove strance sedi rada Aeromarine - konkretni model Steelfish, kterym jsem si nedavno udelal radost. Moc hezke hodinky jsou Avenger Skyland ze stejne rady, ktere kdyby nebyly tak velke, tak by vyhraly ;) I z ostatnich rad bych si nektere modely vybral, ale rada Aeromarine jich ma pro me peknych nejvice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela jednoznačná odpověď.Tvrdil jsem, že přeplácané přezdobené B nosí řezníci, vexláci a zelináři /členům fora této profese a specielně Midlochovi se omlouvám/ a že mi B nikdy nesmí přes práh domu Pak jsem uviděl B superoceán heritage a jejich klasické linie a nepřeplácanost mě tak chytily, že je dnes nesundám z ruky a moje přítelkyně totéž,jen s tím rozdílem že nemá 46 ale 38 mm.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me superocean heritage ... coz neni rada, tak zadna :)

Ale je, konkretne Aeromarine ;)

 

Asi teraz budem za zelinaře, ale ak by som si mal vybrať Breitling, tak by to bol Navitimer, konkretne Olympus alebo Montbrillant.

Olympus predchadzajucu verziu s čistobielym cifernikom a Montbrillant s hnedym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také si vzpomínám na tuto dobu, tehdy mě zde odpůrci Breitlingů odradili a postupem času jim musím dát částečně za pravdu.

Byl jsem nadšen a rozhodnut pro klasické Navitimer a přestože se mi stále "líbí", můj vkus se dosti změnil a dnes jejich výtky chápu (po objevení Chronomagu se změnilo víc věcí :suicide_anim: ). Nicméně při prohlídce obrázků z katalogu a webu si říkám, že to až tak špatné hodinky také nejsou.

 

P.S. Hlasoval jsem pro Navitimer :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to tak jak píše Xlaque, když jsem poprvé na fórum přišel, tak tady byla těžká antibreitlingovská klika a já byl v boji za velké B de facto sám, snažil jsem se vysvětlit, že se jedná o jinou filozofii hodinek, což z části bylo chápáno a z části odmítáno.

Jsem rád, že se situace za poslední rok radikálně změnila a komunita lidí kolem big B je zcela jiná než kdysi.

Pravdou je, že B vypustil do světa několik úspěšných modelů viz Conradem zmíněné Héritage, osobně , i když je to z hlediska big B možná hřích, upřednostňuji modely řady Aeromarine, svou bytelností a zpracováním se mi zdají být jako opravdové hodinky pro chlapy což jsme všichni tady, že ;)

Co se týká B for B tak uznávám, že některá provedení jsou trochu šlápnutím vedle, ale některé jsou určitě nositelné viz třeba tyto. Problém u nich je ten, že svou koncepcí jsou to až moc vyzívavé hodinky a ostentativně tak ukazují svému okolí kolik stály a tím jsou častým cílem lidí kteří si je koupí jako padělek a myslí si že jsou bozi.

post-445-1221764482.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadají dvě možná přísloví (podobnost s jinými značkami berte jako zcela náhodnou) :rolleyes:

 

- Do Breitlingů musí člověk dorůst

 

nebo

 

- Na Breitlingy musí mít člověk koule

 

z obou plyne, že během posledního roku nám tu někteří dospěli... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim říct, že jsem taky měl dříve poněkud jasnej názor na majitele Breitlingů, za což si povětšinou jejich majitelé mohli sami ...

Za mě jsou jasná jednička několikrát zmiňovaný Superocean Heritage, pak bytelný Superoceany jako sportovní hodinky a Breitling Flying B Chronograph jako oblekovky ... B)

Jo, dneska už bych si vybral, ještě před rokem bych nad nima ohrnoval nos, aby mě nikdo nespojoval s těma volama, který je kolem mě nosili ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, taste svoje kolty! :2guns:

V soucasne dobe se mi musi libit tyto - neni pro ne moznost hlasovani - neb jsem uz pul roku jejich spokojenym majitelem.

post-922-1206200513.jpg

Z ostatni produkce B me potom dlouhodobe zaujaly Aerospace se superquartzem.

 

midloch: tu fotku B4B jsi delal Ty? Protoze pokud ano, mas tam krasny odraz xichtiku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Mám já to na fóru sakramentsky těžké, Hubloty mi zprotivil "safi auvajs624.gif, Paneraie a i ty potupné Marina Militare mi zhnusil YPO auvajs624.gif, Primky bych si nekoupil i kdyby to byly jediné hodinky na světě, Breitlingy, midloch snad promine, jsou leda tak pro majitele kolotočů nebo podobných atrakcí a tak doufám, že es kommt der Tag a začneme se bavit o Glycinech k010227121.gif k010227121.gif k010227121.gif.

Kdyby snad bylo opravdu nejhůř a musel bych si vybrat z Breitlingu, v tom ultratemném tunelu se objevuje obrys B., které bych se silným sebezapřením snesl, jedná se o BREITLING NAVITIMER/AEROSPACE, dávám jim jeden k010227121.gif.

 

Edit - zapomněl jsem na závěrečné slovo, jako obvykle nehlasuji kuk684.gif kuk684.gif.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...