Přejít na obsah

Najkrajši (najstraviteľnejší) Breitling


xlaque

Doporučené příspěvky

Zcela jednoznačná odpověď.Tvrdil jsem, že přeplácané přezdobené B nosí řezníci, vexláci a zelináři /členům fora této profese a specielně Midlochovi se omlouvám/ a že mi B nikdy nesmí přes práh domu Pak jsem uviděl B superoceán heritage a jejich klasické linie a nepřeplácanost mě tak chytily, že je dnes nesundám z ruky a moje přítelkyně totéž,jen s tím rozdílem že nemá 46 ale 38 mm.

 

 

Superocean heritage s hnedym cifernikom-SUHLAS

...a tiez Avenger Seawolf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejkrásnější Brejle? Srdcovky Superoceany Chrono :smile_anim:

 

Mám rád celou řadu Navitimer až na Montbrillant Legendy a celou řadu Aeromarine. Co se týče rozporuplných BfB tak mě chytají modely Motors, Motors T, GMT, 6.75, GT, GT Racing, Mulliner Tourbillon. Absolutně mimo mě jdou Flyingy ve všech podobách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spony bych taky čekal v lepším provedení. Mají to u kovových tahů i na hodinkách přes 100 kilo a nevypadá to moc dobře.

 

Nevím jak jiné ale spona na Heritagich je perfektní dobře vypadá dobře drží dobře se otvírá i zavírá nemám co bych ji vytknul

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jiné ale spona na Heritagich je perfektní dobře vypadá dobře drží dobře se otvírá i zavírá nemám co bych ji vytknul

Jo Ty myslíš na tom kaučuku? Ta je perfektní. Já mám na mysli tu, která se "standartně" dává ke zkosenému tahu. Přijde mi to jako obyčejná plechařina a rád bych na tom jinak pěkném tahu viděl alespoň něco jako sponu od omegy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jiné ale spona na Heritagich je perfektní dobře vypadá dobře drží dobře se otvírá i zavírá nemám co bych ji vytknul

 

Myslím na kovu ale v tom,že by mohla být masivnější s tebou souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš si jednoho dne pořídím Avenger Seawolf, 44 milimetrů průměr je tak akorát. Nebo oranžový Superocean, pro tu srandu :-)

 

Takže za mě (jako za člověka, kterej chce vodotěsnost, odolnost a neokopatelnost) jsou to Aeromarine.

 

 

Avenger Seawolf mam v supliku (teraz som zalubeny do PAM,tak ich nenosim),ale inak su suprove.

,,,podarilo sa mi posiriabat antireflex,ale to bola supa (do betonovej zarubne od dveri) jak hovado :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomatic jsou pěkný hodinky, takže hlas pro logaritmický pravítka aka Navitimer

 

post-59-1221831418.jpg

 

Docela se mi líbí i Avenger Chrono v titanu nebo v tý "gun metal" úpravě. Jen jsou trochu moc velký.

 

Všechny modely na kovovým leštěným tahu jsou pro mě šílený. Obzvlášť k obleku ;).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Ty myslíš na tom kaučuku? Ta je perfektní. Já mám na mysli tu, která se "standartně" dává ke zkosenému tahu. Přijde mi to jako obyčejná plechařina a rád bych na tom jinak pěkném tahu viděl alespoň něco jako sponu od omegy.

Spona na zkosenem tahu pro me byla taky docela nemilym prekvapenim, kvalitu zpracovani spony jsem od velkeho B ocekaval vetsi, za to spona na racing gume s dirama (za kterou si teda uctujou skoro 10k CZK) je dost povedena ;) Na druhou stranu se neda rict, ze by byla vylozene spatna, ale cekal jsem od B, po zkusenosti s Omegou a dalsimi znackami, neco vic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě co mi vadí na leteckých B je záplava ciferníků a dalších stupnic,dá se s tím asi celkem obstojně zacházet odpoledne u kávy v obýváku,ale nedovedu si to představit za šera v kokpitu za špatných meteorologických podmínek . To Lindenbergovy Longiny které mu udávaly kurz jsou proti tomu krásně přehledné .Proto jsem volila Heritage-potápěčské-jednoduché a výrazné-jedním pohledem vím vše co potřebuji.Navitimery mi připadají jako naleštěné BMW X5 které jezdí po Praze od hospody k hospodě a jejich největší terénem je sjezd do vyhřívané garáže po zámkové dlažbě :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Tara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se s těmi anketami roztrhl pytel...

Nechcete to pro každou značku udělat zvlášt?? :) :)

 

Breitle jsou všechny pěkné až na pár vyjímek..Bohužel je to více profláklá značka, proto ji někteří nemusí..Bohužel..

Inšpiracia k založeniu nebola modna vlna ankiet, ale išlo mi o zistenie, či sa po čase niečo zmenilo ;)

A samotna anketa, pretože ma jednoducho zaujimalo, kam unikaju peniaze pri kupe Brajtlov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...