Přejít na obsah

tissot alebo roamer


Návštěvník peter

Doporučené příspěvky

Návštěvník peter

včera som sa pýtal na názor na hodinky Roamer, Viktorovi za reakcie ďakujem, ale skúsim uviesť dvoje hodinky (automaty), ktoré sa mi páčia vizuálne a zároveň by som uvítal názory, na ktorú stranu by som sa mal prikloniť.

Cena je tam približne rovnaká - okolo 10 000,- Kč.

 

Prvé sú tissoty - konkrétne - séria LE LOCLE T 41.1.423.71 v koži a samozrejme v kovovom, nie zlátenom prevedení

http://xs.to/xs.php?f=t_41_1_423_71.jpg&h=xs47&d=05382

 

 

Druhé sú Roamer - konkrétne - skôr tie s tmavým podkladom a arabskými číslicami

http://xs.to/xs.php?f=automatic_1.jpg&h=xs47&d=05382

 

Za názory vopred ďakujem :- )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak ja osobne bych asi bral ty "le locle" a asi bych zvazil model s kovovym tahem T 41.1.483.31. Ten se mi osobne moc libi a kozeny remen koupis vzdycky. Kovovy tah sice taky, ale samostatne je priserne drahy. BTW, pamatuj, ze to jsou dost velke hodinky! Videl jsi je na zivo? Maji tusim prumer pouzdra 42mm, tak abys nebyl prekvapeny ;) Ja jsem zalozeny na velke hodinky, takze pro mne jsou OK. Ty roamery asi budou mensi?

 

Jinak zrovna v pripade techle "Le Locle" bych zvazil nakup na ebay. Nebyvaji tam sice casto, ale kdyz jsou, urcite se vyplati koupit je tam. Ja jsem tak koupil novy t-lord chronograph a uspora byla oproti cene v CR polovina ceny! Takze asi tak.. U tehle LeLocle ta uspora asi nebude tolik, protoze i cena u nas je podstatne mensi nez u zmineneho t-lordu, ale tipuju ze tak 3000-4000 bys usetrit mohl! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peter

tuším, že mi spomínali, že veľkosť týchto "Le Locle" je podľa vkusu ala "odklizec", :-) a myslím, že by som to asi ešte zvážil, pri porovnaní som myslel skôr kvalitu prevedenia atd...´. Ja som pôvodne uvažoval aj nad nejakými "primkami", nostalgia a podobne. Bol som však osobne v Novom Meste nad Metuji a priznam, že ma to tam velmi nepresvedčilo, hlavne ma veeelmi prekvapilo, že ani v mieste výroby nie sú žiadne mechanické primky z nových sérií dostupné k okamžitému odberu(nemyslím si, že sú až takédrahé) dokonca v prípade záujmu o safírové sklíčko pri Prim Elegant je údajne treba čakať, kým ich Primu dodajú ... A vlastne celkový dojem je taký rozpačitý - keď zvážim, že som sa tam trepal zo Slovenska. Ale nechcel som sa v tejto diskusii venovať Primkám, to som si len tak povzdychol, pretože som ich pôvodne chcel.

Inak tie Roamery by mali byť 37 mm, ale asi by to chcelo pohľad "na živo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuším, že mi spomínali, že veľkosť  týchto "Le Locle" je podľa vkusu ala "odklizec",  :-) a myslím, že by som to asi ešte zvážil, pri porovnaní som myslel skôr kvalitu prevedenia atd...´. Ja som pôvodne uvažoval aj nad nejakými  "primkami", nostalgia a podobne. Bol som však osobne v Novom Meste nad Metuji a priznam, že ma to tam velmi nepresvedčilo, hlavne ma veeelmi prekvapilo, že ani v mieste výroby nie sú žiadne mechanické primky z nových sérií dostupné k okamžitému odberu(nemyslím si, že sú až takédrahé) dokonca v prípade záujmu o safírové sklíčko pri Prim Elegant je údajne treba čakať, kým ich Primu dodajú ... A vlastne celkový dojem je taký rozpačitý - keď zvážim, že som sa tam trepal zo Slovenska. Ale nechcel som sa v tejto diskusii venovať Primkám, to som si len tak povzdychol, pretože som ich pôvodne chcel.

Inak tie Roamery by mali byť 37 mm, ale asi by to chcelo pohľad "na živo".

Založ tej svojej návšteve v PRIM vlastné vlákno. Nech vieme ako to teda je :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To Peter:

 

Jak jsi nakonec vybral?

Já jsem ty Tissotky viděl včera naživo a jsou moc pěkný (s kovovým tahem).

Vážně o nich uvažuju. Vždy jsem chtěl Chronografy, ale tyhle se mi líbí víc, než chronografy stejné serie.

Jediný, co mi vysloveně vadí, je cena v ČR cca 13000,- a na netu v usa 280 USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...