Přejít na obsah

Vojáci s hodinkami - fotky


Klotzman

Doporučené příspěvky

U.S. Army flight medic SGT Tyrone Jordan of Charlotte, North Carolina from Dustoff Task Force Shadow of the 101st Combat Aviation Brigade gives first aid to a prisoner after he was shot by Marines during a morning firefight while he is transported by MEDEVAC helicopter September 29, 2010 near Marja, Afghanistan. Task Force Shadow is responsible for evacuating wounded Afghani and Coalition forces as well as local nationals throughout southern Afghanistan.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U.S. Army flight medic SGT Tyrone Jordan of Charlotte, North Carolina from Dustoff Task Force Shadow of the 101st Combat Aviation Brigade gives first aid to a prisoner after he was shot by Marines during a morning firefight while he is transported by MEDEVAC helicopter September 29, 2010 near Marja, Afghanistan. Task Force Shadow is responsible for evacuating wounded Afghani and Coalition forces as well as local nationals throughout southern Afghanistan.

 

Tyhle G-Shocky mam taky. Ze bych mel znenit job? _D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U.S. Navy Special Amphibious Reconnaissance corpsman, Daniel Lang (left), with Bravo Company, 1st Reconnaissance Battalion, 1st Marine Division (Forward), gets his MC-7 parachute gear inspected prior to boarding a C-130 at the flight aboard Camp Dwyer, Afghanistan, Oct. 3, 2010.

 

Posted Image

Upraveno uživatelem dxxi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nasraty Frantik akurat sa mi nedari identifikovat tie hodinky :wallbash:

 

GCM - Moutain Brigade Commandos

 

mě taky zaujalo to střelivo...nevypadá to jako klasická hladká kulka. Se mi nechce věřit, že by se nechali vyfotit s něčím, co je mimo ženevské konvence.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je cvičné střelivo.

 

ááááha. Dík za info. Já si z pionýrského tábora pamatuju jen slepé náboje milicionářů do "kalacha". A onehdá se mi dostal do ruky prvorepublikový cvičný náboj do pušky s dřevěnou "kulkou". Zase jsem chytřejší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááááha. Dík za info. Já si z pionýrského tábora pamatuju jen slepé náboje milicionářů do "kalacha". A onehdá se mi dostal do ruky prvorepublikový cvičný náboj do pušky s dřevěnou "kulkou". Zase jsem chytřejší.

 

Můj velitel říká že slepá může být babka, ale střelivo je cvičné. :raygun:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááááha. Dík za info. Já si z pionýrského tábora pamatuju jen slepé náboje milicionářů do "kalacha". A onehdá se mi dostal do ruky prvorepublikový cvičný náboj do pušky s dřevěnou "kulkou". Zase jsem chytřejší.

 

:offtopic: nechci ti do toho mluvit, ale u milicionářů na pionýrském táboře se určitě jednalo o SA-58 a ne "kalacha"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-3657-094667900 1288701977.jpg

 

post-3657-053032300 1288701990.jpg

 

post-3657-014910000 1288702001.jpg

 

post-3657-024808400 1288702012.jpg

 

Hodinky jsem neidentifikoval, vojsko je identifikovatelné snadno. Připojuji to sem jen jako dokument o hodinkách, nic víc.

 

Ten fallmesser se dneska platí zlatem a ten vysadkář s ním míchá vejce Posted Image

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic: nechci ti do toho mluvit, ale u milicionářů na pionýrském táboře se určitě jednalo o SA-58 a ne "kalacha"

 

Takže abych vše uvedl na pravou míru.

1) Onen slavný AK-47 Kalašnikov a SA-58 jsou dvě vizuálně podobné ovšem konstrukčně a vlastnostně rozdílné zbraně.

2) Pro většinu populace jsou to nerozlišitelné a totožné zbraně, proto ty mé úvozovky. Použil jsem zjednodušení a všeobecně známý výraz, za to se omlouvám.

3) ČSLA potažmo LM nikdy ve výzbroji AK-47 neměly.

4) Když jsem před nedávnem své synovce opravoval, že naše armáda nemá "kalachy" ale SA-58, byl jsem označen za detailistu a prudiče :)

To si jeden nevybere...chci být přesný, je to špatně, zjednoduším to, zase je to špatně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Takže abych vše uvedl na pravou míru.

1) Onen slavný AK-47 Kalašnikov a SA-58 jsou dvě vizuálně podobné ovšem konstrukčně a vlastnostně rozdílné zbraně.

2) Pro většinu populace jsou to nerozlišitelné a totožné zbraně, proto ty mé úvozovky. Použil jsem zjednodušení a všeobecně známý výraz, za to se omlouvám.

3) ČSLA potažmo LM nikdy ve výzbroji AK-47 neměly.

4) Když jsem před nedávnem své synovce opravoval, že naše armáda nemá "kalachy" ale SA-58, byl jsem označen za detailistu a prudiče :)

To si jeden nevybere...chci být přesný, je to špatně, zjednoduším to, zase je to špatně :)

 

Hele, jen tak pro zajímavost - mrkni se na film copak je to za vojáka a uvidíš tam jedno AKčko na zádech jednoho milicionáře nebo vojáka :eek: By mě zajímalo, kde ho tam filmaři vzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...