Přejít na obsah

New Hamilton Design


mengelis

Doporučené příspěvky

 

Jedny z mála hodinek s černým ciferníkem, u kterých bych snesl řemen jiné barvy než černé. Líbí, i když bych musel vidět, jak v noci svítí ta hodinovka.

Co mě však zarazilo je inzerovaná funkce GMT. Pouze pro: GMT Time Zones COLOMBIA - MEXICO - SURINAME - BRAZIL - SOUTH AFRICA - MADAGASCAR - CHINA - PHILIPPINES - INDONESIA

 

Co to je za blbost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z mála hodinek s černým ciferníkem, u kterých bych snesl řemen jiné barvy než černé. Líbí, i když bych musel vidět, jak v noci svítí ta hodinovka.

Co mě však zarazilo je inzerovaná funkce GMT. Pouze pro: GMT Time Zones COLOMBIA - MEXICO - SURINAME - BRAZIL - SOUTH AFRICA - MADAGASCAR - CHINA - PHILIPPINES - INDONESIA

 

Co to je za blbost?

Nejsem moc velký fanoušek Indyho, ale nejsou to místa, kde se odehrávala jeho filmová dobrodružství? Asi ne, co? To je jediné "rozumné" řešení, které mě napadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem moc velký fanoušek Indyho, ale nejsou to místa, kde se odehrávala jeho filmová dobrodružství? Asi ne, co? To je jediné "rozumné" řešení, které mě napadá.

Tvá úvaha bude správná. Ale budou to skoro určitě místa z posledního dílu, který jsem neviděl. V předchozích dobrodružstvích byl z těch míst jen v Číně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...