Přejít na obsah

hodinky ORIENT, vase zkusenosti a pripominky :)


dogee

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prvni "recenze"

 

Z hodinek mam dobry pocit, jsou masivni a pusobi velmi bytelnym dojmem. Prekvapilo mne, ze kovovy tah netaha chloupky a je na nem logo ORIENT:) Na noc je davam do krabicky a po 3 dnech jdou -3s! Ale uvidime, jak se budou chovat v dlouhodobejsim horizontu.

 

Za tu cenu (i s dopravou 2578,-Kc prez ebay-Dalia's Watch) jsou dooost fajn:)

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

 

PS: zkusenosti z dlouhodbejsiho uzivani dodam pozdeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden vecny dotaz: spona na kovovem tahu ma byt uprostred?? nechal jsem si zkratit tah a spona je mimo stred, zda se mi ze to na ruce 100% nesedi. Jenze kovovy tah jsem nikdy na hodinkach nemel, tak nevim, jestli to je sponou mimo stred, nebo ne.

 

diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri plne delce tahu je spona uprostred.

Kdyz ho zkracujes, doporucuje se vice ubrat z casti, ktera je uchycena "pod sestkou" - spona je pak sice lehce mimo stred, ale priblizi se tak k sestce, takze je pristupnejsi na rozepinani a tak nejak to lepe sedi, kdyz se hodinky maji tendenci pretacet.

Kdyz uberes vic z opacne strany, musis si vic kroutit ruku, abys to rozepnul a mas pocit, jakoby se neustale pretacely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi budou moje prvni automacke hodinky. Nejak zacinam propadat stejny zavislosti, kterou asi vetsina z vas uz trpi. A tyhle vypadaj jako dobry hodinky na zacatek = robusni, hodi se i k obleku, japonsky automat, ale hlavne . . . . dobra cena. Ted jeste zprovoznit PayPal a huraaa na objednavku.

 

P.S: Nemate nekdo neco podobnyho na prodej v obnoseny verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dehyd: diky za info:) ja mam sponu prave blize k 12 a mam pocit ze hodinky uplne nesedi, asi necham prehodit clanky z jednoho na druhy konec ...a vyhodim dalsich 60Kc:(

 

to McQuack: jestli chces kupovat, tak zaloz vlakno v sekci "KOUPIM", tam si toho clenove fora lepe vsimnou :)

 

dotaz c. 2: lze pouzit POLYWATCH pastu i na mineralni sklicko, nebo jenom na plast? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu, jakým způsobem funguje stoletý kalendář u některých Orientů, především význam horní části kotouče (viz obr.).

Navíc se chci zeptat, jestli je takovýto kalendář specialita Orientů, nebo je to kopie nějaké "slavnější" značky.

calendar-X4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomto odkazu, uuuuplne dole najdete foto rozdelanych ORIENTek. Bohuzel to je jiny kalibr nez ktery je v mych BLUE DIVER (tam by mel byt calibr EM65):

 

http://www.pmwf.com/Watches/WatchHuntingBa...MarketTrip2.htm

 

tady jedna fotecka, ale orient star:

 

http://pictures.zsebehazy.com/orient/os-gmt-09.jpg

 

opravdu NIKDO nema foto calibr EM65??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...