Přejít na obsah

Kniha : Náramkové hodinky od roku 1925 dodnes


rmx

Doporučené příspěvky

Tak se na našem trhu objevila další česky psaná knížka o hodinkách. Vydalo ji nakladatelství Slovart, ISBN: 978-80-7209-966-5 ( Třeba tady ). Bohužel nemůžu posoudit českou variantu, protože jsem ji viděl pouze za výlohou, ale pokud se od anglicky psané neliší, tak je knížka rozdělena do několika kapitol jako: potápěčské, vojenské, chronograf atd. a jsou v ní použity docela pěkný fotky. Svoji jsem kupoval asi před rokem a půl v UK za pěkných 7 liber. Pár nekvalitních fotek mobilem.

post-594-1222713823.jpg

post-594-1222713853.jpg

post-594-1222713869.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uz je obednana, alespon od maminky k vanocum misto nejake blbosti dostanu cteni na dlouhe zimni vecery. Az ji nekdo prelouskate hodte jsem nejake info o kvalite obsahu, at vim jestli se mam tesit. Nerad jsem pod vetvi zklamanej. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ji doma louskám, na ježíška jsem nečekal.

kapitola 1 Pánské hodïnky - přehledně popsána činnost mechanického strojku

kapitola 2 Chronografy - krátký úvod do historie chronografu a popis funkce chronografu, včetně vychytávek jako vlečná ručka a všech možných funkcí

kapitola 3 letecké hodinky - pohled do historie, speciální vlastnosti leteckých hodinek, odstínění před magnetismem, navigační pomůcky, role chronografu při letectví... hodně zajímavých fotek ¨německých leteckých hodinek WWII

kapitola 4 potápěčské hodinky - speciality potápěčských hodinek + historie (pro OP gang - parádní fotky ;) )

kapitola 5 GMT hodinky - vysvětlení duálního času, časových pásem a mnohé další

kapitola 6 budíčky na ruce

kapitola 7 Turbillon - co dodat

kapitola 8 hodinky s kalendářem - normální, věčné kalendáře, fáze měsíce

kapitola 9 repetice-

 

1000 fotek modelů od 30. let 20. stol. do roku 2006

 

za pětikilo rozhodně doporučuji

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kosmas

Já mám Ježíška u Kosmase, tam je to o 50 Kč levnější. :thumbsup_anim:

Díky za tip - objednáno, zaplaceno. Při platbě předem cena 509,- Kč včetně poštovného. Teď už zbývá se jen těšit a chodit netrpělivě každý den na poštu... :)

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Kniha "Náramkové hodinky od roku 1925 dodnes" (autor Martin Häussermann) byla zahlédnuta ve výprodeji za 249,-Kč v ostravském knihkupectví Academia na Masarykově náměstí, v prvním patře. Nebyla zatavena ve fólii, ale stav slušný.

U mě byla zahlédnuta taky jedna a to za 230,- Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...