Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 2 Hlasů

PRIM MPM

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
584 odpovědí na toto téma

#581 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Citizen

Publikováno 29.prosinec.2017 - 10:05

Důvod bude asi v tom, že dost skalních zastánců Eltonu vyvíjí tlak na to, aby konkurent se stejným názvem byl odsunut na vedlejší kolej. Ale tady na fóru je to jedno, MPM si takřka nikdo nekoupí, protože za ty peníze lze s Miyotou sehnat přímo Citizen nebo něco podobného a kdo kupuje MPM, tak o tomto fóru nejspíš ani neví :)

#582 deafslap

deafslap

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 95 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Casio, Bulova, Orient

Publikováno 29.prosinec.2017 - 13:24

Důvod bude asi v tom, že dost skalních zastánců Eltonu vyvíjí tlak na to, aby konkurent se stejným názvem byl odsunut na vedlejší kolej.

Jo, tak to dává smysl.

#583 watcher

watcher

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 237 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí a je rád.
  • Fanoušek značky:Hlavní,...

Publikováno 2.leden.2018 - 09:55

Důvod bude asi v tom, že dost skalních zastánců Eltonu vyvíjí tlak na to, aby konkurent se stejným názvem byl odsunut na vedlejší kolej. Ale tady na fóru je to jedno, MPM si takřka nikdo nekoupí, protože za ty peníze lze s Miyotou sehnat přímo Citizen nebo něco podobného a kdo kupuje MPM, tak o tomto fóru nejspíš ani neví :)

A to  ze o foru nevi je jeho stesti i nestesti zaroven.

"Tempus fugit."

Nic netrvá věčně, ani láska k jediným hodinkám.

Tak jde čas...

Moje hodnocení

#584 kempo007

kempo007

Začátečník

• Members
  • 33 příspěvků(y)
  • Bydlí:MORAVA
  • Fanoušek značky:Citizen, Momentum, Certina, Seiko

Publikováno 3.leden.2018 - 20:23

Ovšem na to, jaký je frýdecko-místecký Prim hodinek producent rozhodně striktně lokální, jeho ceny jsou světové. To co produkuje je z větší míry kýč. Mám hodinky Prim Sport z roku 2000, pohon noname, WR 100m , minerál a kupodivu šroubovací korunka ! Cena tehdy 1100 Kč a skvělý poměr cena - užitná hodnota. Dnes? Obrázek o sortimentu a cenové politice této firmy si udělá každý soudný fanoušek hodinek sám.

To novoměstský Prim je to stejné. Ceny přemršrtěné. na IDETu jsem se zastavil ve stánku Prim a koukal a koukal. padly mi do oka vystavené Orlíky. Nejsem expert, ale možná někdo ve firmě v rychlosti balil a hrábl nejspíš po nějakém nedodělku. Dorazila mně z úst nádherné slečny ke stánku náležící vyřknutá cena - 75.000 ,- .Hodinky jsem vrátil, usmál se, poděkoval, popřál hodně obchodů a odešel. O novoměstském primu se tu napsaly miliony slov. Mně jako svého potencionálního zákazníka nezískali a nezískají. Důvod? Nevybral jsem si a vzhledem k orientaci firmy si zcela určitě nikdy nevyberu. Ikdyž never say never...

Takže vzhůru k osvědčeným značkám trhu světového nebo novým čí zavedeným microbrandům

#585 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 644 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 4.leden.2018 - 12:45

ale si im poza usi :lol2: