Přejít na obsah

Archimede Pilot H


kubson

Doporučené příspěvky

ono by bylo krásné, kdyby to za tu devítku mělo třeba: modřené ručky, nějaký inhouse kalibr s chronometr certifikací, bikonkávní safír s antireflexem i po stranách, no a úplně nejlepší by bylo, kdyby na tom bylo napsáno něco jako iwc... hech :axehead:

 

Jakube, nemyslel jsem to nijak špatně, je jasné, že to jsou hodinky v určité cenové kategorii.

Jen jsem to viděl v tom odkazu, který jsem dal Mike a protože neumím moc dobře anglicky, tak jsem si to chtěl ujasnit.

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jejda já už sem asi ani nebudu chodit, zamotal se mi výběr ještě víc, neustálý trabl jestli Steinhart nebo Archimede, vím je to furt dokola ale prosím byl by tu někdo tak laskavý, že by mi ty hodinky ukázal v reálu? Skočíme někam na kafe po Praze pokecáme a třeba pochopím že jsou 44 mm moc velké, nebo 42mm moc malé, díky moc za případnoou ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda já už sem asi ani nebudu chodit, zamotal se mi výběr ještě víc, neustálý trabl jestli Steinhart nebo Archimede, vím je to furt dokola ale prosím byl by tu někdo tak laskavý, že by mi ty hodinky ukázal v reálu? Skočíme někam na kafe po Praze pokecáme a třeba pochopím že jsou 44 mm moc velké, nebo 42mm moc malé, díky moc za případnoou ochotu.

 

Když mi napíšeš SZ, můžeš mě pozvat na kafe a já vezmu své Archimede :cool02:

 

Ale co se mi také osvědčilo: vem vizitku, odpichovátko, naměř potřebné rozměry a vyryj kolečko, které pak vystřihni. Udělej 44 i 42 , nakresli si na to nástin ciferníku, ručiček a přikládej na ruku dle libosti - opravdu to pomůže udělat si obrázek a je to minimálně první krok před tím, jít se na ně někam podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kafe tě velmi rád pozvu, chtěl bych ty hodinky vidět oboje najednou, protože s odstupem času si to nebudu pamatovat a při vyzkoušení druhých si řeknu že ty první taky nebyli zlý a jsem zase na začátku... :crying_anim02: Jinak okolo jaké prahy se pohybuješ? Přidá se někdo se steinharty na kafe? :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Pilot H jsou velice pěkné hodinky, a musím přiznat, že mám silné nutkání si je koupit ;)

 

Nezávisle na výše uvedeném by mě zajímalo, jak je u nich řešena absence datumu. Strojek tuto komplikaci má. Že by jen neudělali okénko do ciferníku? Anebo že by úplně chyběl datumový věnec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kafe tě velmi rád pozvu, chtěl bych ty hodinky vidět oboje najednou, protože s odstupem času si to nebudu pamatovat a při vyzkoušení druhých si řeknu že ty první taky nebyli zlý a jsem zase na začátku... :crying_anim02: Jinak okolo jaké prahy se pohybuješ? Přidá se někdo se steinharty na kafe? :helpsmilie:

 

 

ahoj. také se rozhoduji a chtěl bych je skouknout v reálu.... J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se přidal... Přinesl bych na srovnání Azimuth Bombardier :)

Jasně není problém, asi bys mohl vzít plný batoh pokud se dají sehnat do 9000,- ok jinak prosím ne, nebo se z toho zblázním, teď jsem ještě mrknul na ruské aeronavigatory a taky to nevypadá zle.

Tak pánové ať jen nepíšeme, mohly byste v pátek někdy odpoledne kolem Čerňáku, nejsem z prahy a tam to mám nejblíž :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to by šlo, jen navrhněte čas, mám volno cca. od 14.00 tak jak budete končit případně v práci. Prosím kromě toho, že se to dá pojmout jako malý srázek, tak hlavně ti kdo mají nezapomeňte vzít Archimede 42mm a Steinharty 44mm příp. i 47mm, ostatní jsou vítány i vítáni, jsem pacient přes tolik věcí tak proč ne přes hodinky? :thumbsup_anim:

TAKŽE PÁTEK 24.10. PIZZERIA AMFORA, čas se upřesní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že je to kousek z parkoviště nákupního centra u Globusu. TAK CO ZKUSIT TŘEBA 17.00 hod pokecáme a můžeme pak dát i véču. Archimédy vem určitě, potřebuju se opravdu rozhodnout. :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Me2d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...