Přejít na obsah

Archimede Pilot H


kubson

Doporučené příspěvky

Parkovat se tam dá nejlíp asi u CCM, je to pak skok, anebo v prvním ohybu Bryksový je menší parkoviště (bráno od Ocelkovy). Mimochodem pánové, nemohli jste si vybrat pro sraz příhodnější adresu - neříkají vám něco ta příjmení všech ulic kolem pizzerie?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak je to objednaný, na 17.00 na jméno JUNGER 10 míst a kdyby někdo chtěl dorazit, myslím, že nějaká ta židle bude :thumbsup_anim: už se těším, tak toho přineste batoh ať mám z čeho vybírat a pokud by náhodou někdo měl i Steinhart Triton budu rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo viděl jsem toho mraky, tedy resp. z toho co jsem původně chtěl jen steinharty 44mm limitku od Bandicoota, ale nehorázně se mi zalíbili mariny na živo je to něco jiného než foto a seika samurai, nevím jestli mám Kibimu poděkovat nebo bejt na něj nas..., nene díky za ty prachy budu mít dvoje krásný hodinky na to co potřebuju a na steinharty si našetřím příště kluci mě uvedli do reality a to jsem potřeboval. :gun_bandana: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to tvoje ruce, nos si na nich, co chces... ;)

jinak - diky, panove, za prijemny srazik... :)

a desne se mi libilo, jak podobne jsme... jebli...? vcetne nozu, nastrojaku, zbrani, hodinek... i nazoru na potvory zensky... :D

 

Škoda Kibi, zrovna s tebou sem si chtěl pokecat o těch uměních (však víš). Jestli jste to tam "otestovali", tak se tam zase co nevidět můžem sejít (to by bylo dobré určit hodinu víc dopředu).

 

PS: že uhádnu, kdo je Me2d... :thumbsup_anim:

PPS: že vy jste nakonec srazili stoly s děvčaty odnaproti, které jste okouzlovali nablýskanými hodinkami, že jo :whistling:

PPPS: Medvěde, nehodíš pokecat i na acz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě bych chtěl poděkovat všem zůčastněným za setkání a příjemný pokec :) , mě to přeci jenom trošku pomohlo v rozhodování.

 

Stowy jsou mimo můj finanční limit, Steinharty nemají mnou požadovanou datumovku, takže v této části výběru vítězí Archimede Pilot. B)

 

Nicméně stále stále váhám, protože se mi zalíbili i tyto: Junkers 6524-3.

 

Takže dilema je menší, nicméně stále trvá... :helpsmilie:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo viděl jsem toho mraky, tedy resp. z toho co jsem původně chtěl jen steinharty 44mm limitku od Bandicoota, ale nehorázně se mi zalíbili mariny na živo je to něco jiného než foto a seika samurai, nevím jestli mám Kibimu poděkovat nebo bejt na něj nas..., nene díky za ty prachy budu mít dvoje krásný hodinky na to co potřebuju a na steinharty si našetřím příště kluci mě uvedli do reality a to jsem potřeboval. :gun_bandana: :thumbsup_anim:

 

Co tě teda na živo zaujalo víc, Steinharty nebo Archimede?

A proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...