Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Siwi sak ale porad ako odfotim vsetky naraz.Je to trociferne cislo :)

 

Možností je hned několik: Třeba je naházíš na jednu hromadu a tu pak vyfotíš :D A nebo využiješ dlouhých zimních večerů, vyfotíš každé zvlášť a pak z fotek uděláš nějakou koláž. Ale je to holt crcání,no... :)

 

Moc pěkná sbírecka Vojto. Dala ti práci a těší tě, to je hlavní.

 

Martine, to máš pravdu, díky za slova uznání. Akorát narozdíl od mechanik digitálky občas umřou a už se neproberou. To tu radost trochu kalí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni řadu jsem si poridil za skoro 20 let. Spodní za rok na chronomagu. A to jsem uz Dan Henry a Squale Matic poslal dal. Mimo to uz mam par primek. Asi mam problém. :-)attachicon.gif 20191122_122955.jpg

Chronomag má tento vplyv na viacero členov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem ted mensi inventuru (jednak hodinek, ale i tech milionu krabic apod.... holt uz to zabere dost mista) a jelikoz ted mam u sebe skoro vse, tak jsem blejskl rychlou fotku hodinek. Chybi klasicky bondovky 2531.80.00, ktery u sebe ted nemam a pak jeste  jedny Seiko SBDA001.

 

post-19795-0-90365400-1575033692_thumb.jpg

 

A co na obrazku vlastne je?

 

Horni radek: Stowa Flieger ohne Logo/datum, Nomos Orion 38 Datum, Seiko Ti Samurai SBDA003, Seiko Ti Samurai SBDA001, Seiko SS Samurai SNM009 (moje prvni hodinky), Seiko SKX009, Doxa 1200T Professional, Suunto Vyper

 

Dolni radek: Prim Sport II Humperto, Omega 2254.50.00, Omega Aqua Terra 8500 Golf, Omega ST1, Omega 145.022-78, Omega cibule po mým pradědovi.

 

Toť vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...