Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Dobré ránko Chronomagu. I já přikládám svoji malou rodinku.

 

Vždycky když uvidím takovouhle fotku tak se kruhy, po kterých se kolem mě zákeřně plíží myšlenky na Superoceany chrono, zužují. Takže to máme CSO, pak Grand Carreru...... Ježišmarjá, to jsou nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky když uvidím takovouhle fotku tak se kruhy, po kterých se kolem mě zákeřně plíží myšlenky na Superoceany chrono, zužují. Takže to máme CSO, pak Grand Carreru...... Ježišmarjá, to jsou nervy.

Hele Martine, taky jsem zjistil, ze mozna budu akutne potrebovat cerny Omegy PO na tahu, asi v tom zase zacnu litat taky :suicide_anim: :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Martine, taky jsem zjistil, ze mozna budu akutne potrebovat cerny Omegy PO na tahu, asi v tom zase zacnu litat taky :suicide_anim: :crying_anim02:

 

Tak ještě poslední OT v tomto vlákně... PO si rozhodně kup. Fakt je, že mně připadaj tak trochu prázdný v ciferníku. Prostě bych tam chtěl něco takovýho, jako je na Bondí limitce, ale bez toho lejzrovanýho loga v safíru. Ale určitě bych je unosil.

Stejně nás z těch hodinek jednou všechny jebne. Kolegové z práce už se na mě kolikrát dívaj.... no prostě jako ten chlápek v avataru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Zdravim,

taky tu mam par rodinych fotografii. Rodinka jsme sice mala a chuda, ale mame se radi :)

 

Nejstarsim clenem je Omega. Urcite neni nejlepsi, ani nejdrazsi, ale je ve vyborne kondici. A jak uz to u veci (i lidi), kteri se nam "stali", byva mam ji moc rad at uz je jakakoliv :)

omega_chrono.jpg

 

Dalsi v rade je Vostok. Zname se od mych 15 let a spoustu jsme toho spolu zazili. A je to na nem moc videt. Posledni dobou spolu ale ven moc nechodime, protoze je to plasan a stale nekam utika. Asi tak o 5 minut za hodinu. Mam ale v planu nechat mu domluvit u nejakeho hodinare.

vostok_chrono.jpg

 

Nejnovejsim prirustkem je Traser. Je novy, mlady a vypada to, ze to bude sekac. Snad se nikde nezakeca.

traser_chrono.jpg

 

Hodinky nesbiram, ale fascinuji me rad si o nich ctu a nejradeji ze vseho je nosim.

 

Tak a ted do mne! :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...