Přejít na obsah

zacvaknouti dynka


Doporučené příspěvky

Mam veeelikej problem.

Dneska sem rozdelal jedny dodinky (esprit chronograph) ale uz mi projistotu nejdou ravrit, mrchy....

Uz jsem na to tlacili oba s kamosem ale nic, to dynko sroubovaci rozhodne neni....co dal???.....was soll ich machen??...krom toho ze je asi zanesu k hodinari :o :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam veeelikej problem.

Dneska sem rozdelal jedny dodinky (esprit chronograph) ale uz mi projistotu nejdou ravrit, mrchy....

Uz jsem na to tlacili oba s kamosem ale nic, to dynko sroubovaci rozhodne neni....co dal???.....was soll ich machen??...krom toho ze je asi zanesu k hodinari :o :(

Některé hodinky rukou prostě nezavřeš a musíš na to mít lis (a abys nepromáčkl sklo tak i odpovídající lisovací kameny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo to uz lepsi ale presto to neslo... :( ...nemas este nakou metodu?

 

No nevím jestli to má smysl.. můžeš mít i někde porušenou hranu, která se musí začistit. Kdybys to odnesl k hodináři tak ti to tam nacvakne hned a asi nic ani nebude chtít... Ale pokud tě to baví, můžeš to víčko ještě zkusit hodit do trouby ...

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No s kamosem jsme na tom skoro lezeli stylem hambáč ale nic.....tak sem to druhej den zanesl k hodinari (Fr. Hanak-Brno). Sice zdarma, ale ne vsak bez znamek jiste miry fuseractvi, jsem poridil asi u nej. hodinare v Brne. Mladý servisman (ted nechci nikoho urazet, natozpak soudit dle veku....sam sem tady 17 podzimu) se chopil prace s pomoci dvou asistentek a zacvakli dynko tak sikovne, ze vykrojeni pro chronograf vubec nelezi v onech mistech, pro ktera bylo vytvoreno. Hodinky sice jedou, chronograf taky, dynko drzi, ale mam takovy neprijemny pocit ze spatne odvedene prace.... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s kamosem jsme na tom skoro lezeli stylem hambáč ale nic.....tak sem to druhej den zanesl k hodinari (Fr. Hanak-Brno). Sice zdarma, ale ne vsak bez znamek jiste miry fuseractvi, jsem poridil asi u nej. hodinare v Brne. Mladý servisman (ted nechci nikoho urazet, natozpak soudit dle veku....sam sem tady 17 podzimu) se chopil prace s pomoci dvou asistentek a zacvakli dynko tak sikovne, ze vykrojeni pro chronograf vubec nelezi v onech mistech, pro ktera bylo vytvoreno. Hodinky sice jedou, chronograf taky, dynko drzi, ale mam takovy neprijemny pocit ze spatne odvedene prace.... :unsure:

 

Jó Hanák, znám a mám zkušenost. a Foundry o tom tady napsal román..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

 

 

QUOTE(Martin Krkoška @ 19.10.2008 - 15:19) 201441[/snapback]
Aha takze to znamena vydat se druhou cestou-a sice k hodinari??......ze?

 

Nástroj na to sice mám, ale nepoužívám ho když to nejde zacvaknout tak obvykle stačí hranu pořít grafitem ( špičkou tužky ) a potom už to nacvaknout jde.

Dobrá rada s tou tužkou. Díky. Povedlo se mi jedny cibule zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...