Přejít na obsah

UNIKÁTNÍ DRAŽBA HODINEK ČESKÉ LETECKÉ ELITY


jovani

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

unikátní předražený šrot jako z jedné české firmy

 

- včera jsem poslouchal jejího mluvčího v TV a jediné co jsem si z těch tlachů zapamatoval bylo, že "je potřeba si říci o SLEVU jinak bych se cítil podveden" - podle mne to sedí jako pr**l na hrnec ve všech směrech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysoce hodnotná kůže s vráskováním....

průzračné dno....

vysoce hodnotný kožený pásek s tvorbou vrásek na kůži....

pěkné...

 

Jen jestli to neznamená, že koupí výše uvedeného koženého pásku podpoříš tvorbu vlastních vrásek. To by pak byla velice nekonvenční záležitost, neboť všici se snaží proti vráskám bojovat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, koho propána podmázli. Je vostuda, že když už mají ty boje neschopný gripeny, že si alspoň nekoupili porádný brajle, nebo fortisky, ať na těch přehlídkách a NATO pijatykách alspoň vypadaj jako letci, který si sami sebe považujou. A to nemluvím o parádních primkách, to už by vypadali jako čeští letci, co jsou na sebe hrdý - to po nich ani nelze chtít.

 

Na druhou stranu, ještě daleko horší je na těch pijatykách vypadat jak vostrej tajger a mít bobky jít do afgánistánu pomáhat kolegům ve zbrani.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, koho propána podmázli. Je vostuda, že když už mají ty boje neschopný gripeny, že si alspoň nekoupili porádný brajle, nebo fortisky, ať na těch přehlídkách a NATO pijatykách alspoň vypadaj jako letci, který si sami sebe považujou. A to nemluvím o parádních primkách, to už by vypadali jako čeští letci, co jsou na sebe hrdý - to po nich ani nelze chtít.

 

Na druhou stranu, ještě daleko horší je na těch pijatykách vypadat jak vostrej tajger a mít bobky jít do afgánistánu pomáhat kolegům ve zbrani.......

 

Me hlavne mrzi, ze nepodmazli me :( Za tohle to musela bejt totiz fakt poradana suma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, boobeeku, podle mě to zas taková raketa nebyla, celková zakázka nebude velká, kolik těch hodinek vlastně kupujou? Řekl bych tak do mega v českejch. Za to by ti z askánie mě nedostali. To ty gripeny.............. TO musela bejt jízda !

 

Mno, ja tim spis myslel, ze to je takovej nesmysl, ze to museli podmaznout desnejma prachama :D

Nicmene s tema gripenama mas pravdu, to byl asi prijemnej privydelek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

 

Je to celé podvrh. Čáslavští piloti Gripenů hodinky Askania Taifun 682 vůbec nemají, takže s nimi nemohli těch 100 operačních hodin v žádném případě nalétat. Hodinky Askania Taifun 682 mají piloti L-159 a dostali je teprve cca 2 týdny po této aukci. Co asi bude navymýšlené v tom leteckém deníku těch vydražených hodinek? Asi muselo jít o fingovanou reklamní dražbu. Ale pro tu značku je to dost ostuda. Jak pak má člověk věřit jejich hodinkám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celé podvrh. Čáslavští piloti Gripenů hodinky Askania Taifun 682 vůbec nemají, takže s nimi nemohli těch 100 operačních hodin v žádném případě nalétat. Hodinky Askania Taifun 682 mají piloti L-159 a dostali je teprve cca 2 týdny po této aukci. Co asi bude navymýšlené v tom leteckém deníku těch vydražených hodinek? Asi muselo jít o fingovanou reklamní dražbu. Ale pro tu značku je to dost ostuda. Jak pak má člověk věřit jejich hodinkám?

 

zajimavy prvni post :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celé podvrh. Čáslavští piloti Gripenů hodinky Askania Taifun 682 vůbec nemají, takže s nimi nemohli těch 100 operačních hodin v žádném případě nalétat. Hodinky Askania Taifun 682 mají piloti L-159 a dostali je teprve cca 2 týdny po této aukci. Co asi bude navymýšlené v tom leteckém deníku těch vydražených hodinek? Asi muselo jít o fingovanou reklamní dražbu. Ale pro tu značku je to dost ostuda. Jak pak má člověk věřit jejich hodinkám?

zajimavy prvni post :)

Zřejmě se Steve dost rozčílil. To plně chápu, jednou mě taky vytočila blbostma iDnes že jsem se zaregistroval do jejich diskuse.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem šťoura, zajímala by mě historie toho nápisu na víčku. Jestli tam byl už z výroby nebo někdo musel odstranit ten původní, nebo prostě vyměnil víčko u tohoto unikátního klenotu za jiné................

Nadruhou stranu, jestli je pravda, že budou utržené peníze použity na opravu Jaka, přeju jim hodně prodaných (vydražených) kousků.

(cena v dražbě se vyšplhala až na neuvěřitelných 70000,- a to se rovná prodejní ceně těch hodinek bez nalítaných hodin a bez kombinézy :eek: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v tom asi trochu chaos, proč nemají všichni letci stejné hodinky, myslím tim Prim, které používají letci Tygří letky nebo jak se ten ansábl jmenuje, to nebyla obdobná zakázka ?

 

 

Primky Hind si nechali udelat na zakazku clenove nejake konkretni letky, tam nejde o zadnou zakazku ve smyslu zadani zpracovani nejakou instituci / uradem, ale par nadsencu, kteri se domluvili a nechali si udelat hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celé podvrh. Čáslavští piloti Gripenů hodinky Askania Taifun 682 vůbec nemají, takže s nimi nemohli těch 100 operačních hodin v žádném případě nalétat. Hodinky Askania Taifun 682 mají piloti L-159 a dostali je teprve cca 2 týdny po této aukci. Co asi bude navymýšlené v tom leteckém deníku těch vydražených hodinek? Asi muselo jít o fingovanou reklamní dražbu. Ale pro tu značku je to dost ostuda. Jak pak má člověk věřit jejich hodinkám?

 

 

musím říct, že mě to taky překvapilo. Askania totiž všude ráda uvádí, že piloti Gripenů mají Templhofy. To jim dali jeden exemplář tajfunů a řekli jim, že ho mají co nejřív olítat, aby šel do dražby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...