Přejít na obsah

Nová hračka


Malaket

Doporučené příspěvky

Tak mi asi před měsícem zavolali od Bechyněho, že si mám přijít pro objednané hodinky. Když se tady v posledních dnech objevilo tolik nových a moc pěkných OP, tak v rámci balancování mezi značkami zde prezentuji se zpožděním mé nové

 

Rolex Sea Dweller Deep Sea

 

post-2863-1225619372.jpg

 

post-2863-1225619394.jpg

 

post-2863-1225619426.jpg

 

post-2863-1225619450.jpg

 

post-2863-1225619471.jpg

 

 

Kvalita fotek nic moc, foceno narychlo kompaktem.

 

Naopak kvalita hodinek super, přesnost kolem 1s denně, skoro čtvrt kila na ruce je znát, jediná výtka k tahu, který se vzhledem k tak velkým a hlavně těžkým hodinkám na můj vkus od pouzdra směrem k zapínání moc zužuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen se zužuje hodně, což je škoda. Ale jinak se mi moc líbí. Nápisy na kraji ciferníku jsou vidět méně než se mi zdálo z prezentace na webu Rolexu, takže paráda. Gratuluji.

 

Edit: jaké jsou rozměry u pouzdra a u spony?

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peknej stroj, tyto pouzivam jako setric na obrazovku gratuluji.

 

Opravdu vazi skoro ctvrt kila ???? (no pokud maji odolat skoro 400 kg na centimetr tak asi fakt musi byt masivni)

 

nekde jsem cetl ze to ma snad titanovy zadni vicko a rucky a indexy ze zlata a take ze sviti modre ?

 

opravdu je tomu tak ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

jsou parádní - kupodivu ta stříbrná obroučka s nápisy na fotkách zase vylezla a vypadá strašně, v reálu je to o mnoho milosrdnější a skoro bych řekl zajímavě - jako na podlením fotu :). Určitě je ovšem zajímavé to velké zúžení tahu v proporci k masivnímu a výýýsokému pouzdru - pochoutka ! První hodinky, co jsem zkoumal a mají opravdu plynulý přechod konkávní a konvexní plochy z boku pouzdra - nutno podotknou, že poloměry jsou relativně velké a esíčko tedy velice mělké, takže to rolex měl lehčí, ale i tak....bravura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...