Přejít na obsah

My first Rolex


Doporučené příspěvky

Na zaciatok musim napisat - nikdy v zivote som nechcel Rolex. Pripadali mi na fotkach zastaralo, je to masova produkcia, ziadna unikatnost.

 

To vsetko sa zmenilo, ked som sa po Cyberovom inzerate zacal viac o tie hodinky zaujimat.

 

Zastaraly tvar sa zmenil na nadcasovy. Co ma uputalo je kvalita. Je do oci bijuca - vo vsetkych smeroch.

 

Puzdro sedi na rukach akurat. Cifernik je maximalne citelny, bez jedineho rusiveho prvku. Vsetky krivky su ladne, presne, akurat.

 

Vacsina recenzii na Explorer II na webe bola od ludi, co tie hodinky vlastnia 10-20 rokov a stale su z nimi spokojni. A hodinky stale vyzeraju ako nove.

 

Je to trosku zmateny popis, ale vyjadruje to jedno. Sice som este nebol pripravene na TIE hodinky a necakal som ze budu od Rolexu, ale su a je to tak dobre.

 

Dakujem Cyberovi za prijemny pokec spojeny s predanim hodiniek. Aj nabuduce...

 

Ps. Fotky nepridavam, na Cyberove (edit Kamilove) sa nechytam, tie najdete tu.

Upraveno uživatelem Ghill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps. Fotky nepridavam, na Cyberove sa nechytam, tie najdete tu.

 

Samozřejmě gratuluju ke skvělému přírůstku (možná i já jednou dospěju k Rolexům :) ), nicméně bych tě chtěl poprosit, aby jsi respektoval pravidla této sekce a uveřejnil vlastní fotky. Většina z nás nefotí a nejspíš ani nikdy nebude fotit jako Cyber, ale není nad autentické fotky majitele. Ať už jsou jakékoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked inak nedate a chcete si pokazit dojem z krasnych hodiniek tu davam jednu. Cez vikend sa pokusim trosku poexperimentovat so svojim "point&shoot" a dodat nejake fotky co aspon trochu su k svetu.

 

 

Samozřejmě gratuluju ke skvělému přírůstku (možná i já jednou dospěju k Rolexům :) ), nicméně bych tě chtěl poprosit, aby jsi respektoval pravidla této sekce a uveřejnil vlastní fotky. Většina z nás nefotí a nejspíš ani nikdy nebude fotit jako Cyber, ale není nad autentické fotky majitele. Ať už jsou jakékoli...

post-3295-1226390296.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked inak nedate a chcete si pokazit dojem z krasnych hodiniek tu davam jednu. Cez vikend sa pokusim trosku poexperimentovat so svojim "point&shoot" a dodat nejake fotky co aspon trochu su k svetu.

 

Víš co, profi prodejních fotek je plnej internet. Nejhodnotnější je ta vlastní :) A ještě dotaz - velikost je 39 mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepoznám ľudí, čo by nechceli Rolex. Poznám len tých, ktorí o tom, že by Rolex chceli, ešte nevedia.

:-) Uvidíme. Já si říkám, že nějaký vintage kousek by špatný být nemusel (starý Explorer na kůži?), nicméně při plném vědomí prohlašuju, že ze současné mně známé produkce bych nenosil nic, i kdybych to dostal zadarmo. A podle toho, jak se to vyvíjí (stále ukecanější ciferníky, ten distanční kroužek s nápisy...) se nedomnívám, že bych tento svůj postoj v dohledné době přehodnotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Uvidíme. Já si říkám, že nějaký vintage kousek by špatný být nemusel (starý Explorer na kůži?), nicméně při plném vědomí prohlašuju, že ze současné mně známé produkce bych nenosil nic, i kdybych to dostal zadarmo. A podle toho, jak se to vyvíjí (stále ukecanější ciferníky, ten distanční kroužek s nápisy...) se nedomnívám, že bych tento svůj postoj v dohledné době přehodnotil.

 

Jako bych to psal já.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhodou okolnosti som vcera vecer objavil tvoju stranku (mas nadherne kusky) a tak som si aj toho bieleho EII vsimol.

Aj ja to vidim tak, ze sa u mna dlho ohreju. Su to prve hodink co neskladam ani ked pisem na pocitaci. No proste sadli ako r*t na serbel.

 

Rolex EXP II su super hodinky....GRATULUJEM, Ghill !! :thumbsup_anim:

Ja som vlastnil podobne pred 2 - 3 rokmi ale v bielom:

 

.......este raz srdecne gratulujem a nech Ti sluzia dlhe roky !!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... nicméně při plném vědomí prohlašuju, že ze současné mně známé produkce bych nenosil nic, i kdybych to dostal zadarmo.

 

thinking.gif..........................bullshit.gif..............................................smile.gif............................

.

.

.

.

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je nepochopitelného na tom, že se mi nějaké hodinky nelíbí? Doba, kdy strana a vláda určovaly, co se komu má líbit je naštěstí pryč.

 

Netvrdím, že bych ty hodinky zahodil či odmítl, pokud by mi je někdo dal zdarma, ale nenosil bych je. Jako pravděpodobné se mi jeví to, že bych je vyměnil (ať už přímo či prodal abych získal peníze) za něco od IWC či ještě lépe Lange & Söhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Na zaciatok musim napisat - nikdy v zivote som nechcel Rolex. Pripadali mi na fotkach zastaralo, je to masova produkcia, ziadna unikatnost.

 

To vsetko sa zmenilo, ked som sa po Cyberovom inzerate zacal viac o tie hodinky zaujimat.

 

Zastaraly tvar sa zmenil na nadcasovy. Co ma uputalo je kvalita. Je do oci bijuca - vo vsetkych smeroch.

 

Puzdro sedi na rukach akurat. Cifernik je maximalne citelny, bez jedineho rusiveho prvku. Vsetky krivky su ladne, presne, akurat.

 

Vacsina recenzii na Explorer II na webe bola od ludi, co tie hodinky vlastnia 10-20 rokov a stale su z nimi spokojni. A hodinky stale vyzeraju ako nove.

 

Je to trosku zmateny popis, ale vyjadruje to jedno. Sice som este nebol pripravene na TIE hodinky a necakal som ze budu od Rolexu, ale su a je to tak dobre.

 

Dakujem Cyberovi za prijemny pokec spojeny s predanim hodiniek. Aj nabuduce...

 

Ps. Fotky nepridavam, na Cyberove (edit Kamilove) sa nechytam, tie najdete tu.

 

 

 

Kde jsi je kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoci k Rolexkam kovovy tah patri, vyskusal som ich polozit na NATO strap. Vysledok posudte sami. Myslim ze im slusi. Hlavne ten stredovy cerveny pas ide ku cervenej GMT rucicke :thumbsup_anim:

 

Ps - o kvalite mojho fotografickeho umenia uz tu diskusie boli, takze neriesit :crying_anim:

 

EDIT: aby som usetril ocne bulvy kolegov, poslednu fotku som zmazal :)

post-3295-1228339904.jpg

post-3295-1228339915.jpg

post-3295-1228339927.jpg

Upraveno uživatelem Ghill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruka mala, hodinky male :)

Ale v tom teple ver mi ze ten strap je uplne genialny. Funkcionalita pred krasou.

 

Ty hodinky jsou tak velké, nebo ta ručka tak malinká ? :D

Jinak já bych ten nato strap honem rychle sundal a dal tam ocel. Nato se spíš hodí na submariner s černou lunetou. Ale tak to vidím já. Důležitý je jak se líbí Tobě, každopádně parádní hodinky, tak si je pořádně užívej :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...