Přejít na obsah

Stowa MARINE AUTO


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Nebyla by fotka na ruce? Jak jsi je koupil? Vypadá to, že STOWA se dá koupit jedině ve vlastním e-shopu, ale tam mi informace přijdou poněkud kusé.

 

Ano pouze na jejich shopu, sem tam i na ebay - ale již použité. Ptej se co tě zajímá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay jsem měl jedny už vyhlídnutý, ale bohužel cena se dostala nad můj limit, nebo spíš tak vysoko, že už bych radši doplatil za nový. Otázky si sepíšu a pošlu jako SZ, abych tady neplevelil. A díky za nabídku, četl jsem tvůj článek na watchuseek, a proto vím, že se mohu zeptat znalce. Tak nějak jsem se vnitřně rozhodnul si STOWY koupit nový, ta značka je mi, nevím proč, sympatická. A NOMOS půjde přes ebay :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay jsem měl jedny už vyhlídnutý, ale bohužel cena se dostala nad můj limit, nebo spíš tak vysoko, že už bych radši doplatil za nový. Otázky si sepíšu a pošlu jako SZ, abych tady neplevelil. A díky za nabídku, četl jsem tvůj článek na watchuseek, a proto vím, že se mohu zeptat znalce. Tak nějak jsem se vnitřně rozhodnul si STOWY koupit nový, ta značka je mi, nevím proč, sympatická. A NOMOS půjde přes ebay :-)

 

V pohodě :-) na chronomagu je na hlavní stránce česká verze téhož článku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay jsem měl jedny už vyhlídnutý, ale bohužel cena se dostala nad můj limit, nebo spíš tak vysoko, že už bych radši doplatil za nový. Otázky si sepíšu a pošlu jako SZ, abych tady neplevelil. A díky za nabídku, četl jsem tvůj článek na watchuseek, a proto vím, že se mohu zeptat znalce. Tak nějak jsem se vnitřně rozhodnul si STOWY koupit nový, ta značka je mi, nevím proč, sympatická. A NOMOS půjde přes ebay :-)

Dej otázky sem, nebo možná založ vlákno v německých hodinkách. Může to být zajímavé i pro ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Prečo to má prívlastok MARINE??? Akú to má WR? Priehľadné dno je mimo mňa. :sad01_anim: :sad01_anim:

 

K prvej otázke: viď www.stowa.de - Inspired by the observation watches once used on navy ships.

K druhej otázke: viď www.stowa.de - 5 ATM

Priehľadné dno u modelu Stowa Marine Original umožňuje pohled na vymazlený strojek. U automatů není moc co vidět, ale tady: ženevské pruhy, labutí krk u mikroregulace, modřené šroubky - tenhle pohled (a ještě červený rotor) považuji za pěkně zvládnutou hodinařinu: http://stowa.de/shop/pix/a/z/marineoriginal/b10.jpg

Edit: plné dno je k dispozici za cenu jedné večeře v průměrném podniku :whistling:

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...