Přejít na obsah

Fotka

Sinn U1

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
150 odpovědí na toto téma

#21 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Most

Publikováno 24.únor.2010 - 18:53

Píšou tam, že Standart garantuje nejvyšší odchylku +/- 12 s za den, Elaboré 7 s, Top 4 s a Chronometre splnění podmínek pro udělení certifikátu COSC (-4/+6 s)
Podle infa co dal SukHoi to bude asi verze Elaboré, ale jen vteřinku od verze Top rolleyes.gif

offtopic.gif SukHoi škoda, že jsi nenechal kluka v trenkách, byl fajnovej smile_anim.gif

#22 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 24.únor.2010 - 18:56

QUOTE(JakubS @ 24.2.2010 - 18:53) Zobrazit příspěvek
offtopic.gif SukHoi škoda, že jsi nenechal kluka v trenkách, byl fajnovej smile_anim.gif

pobuřuje to místní inteligenci thumbsup_anim.gif

#23 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2010 - 19:03

QUOTE(SukHoi @ 24.2.2010 - 18:56) Zobrazit příspěvek
pobuřuje to místní inteligenci thumbsup_anim.gif

Ale pak se pár chytrých hlav dalo dohromady a řekli: Dost! A není náhodou, že těch pár chytrých hlav se sešlo v ..................... bangin.gif

#24 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 24.únor.2010 - 19:11

QUOTE(JakubS @ 24.2.2010 - 19:03) Zobrazit příspěvek
Ale pak se pár chytrých hlav dalo dohromady a řekli: Dost! A není náhodou, že těch pár chytrých hlav se sešlo v ..................... bangin.gif

nebudu nikoho rozčilovat - oni jsou potom zlí biggrin.gif

hele ještě k těm U1 - pokud na ně máš zálusk tak U1 mají výhodu, že je nemusí štelovat ve fabrice, protože v nich nejsou žádné píčovinky navíc = dokáže to vyregulovat zdatný hodinář a věřím tomu, že to nebude u nových potřeba

Tento příspěvek byl upraven od SukHoi: 24.únor.2010 - 19:11

#25 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2010 - 19:27

Zálusk už nemám, v neděli jsem jedny jeté (snad za slušnou cenu) našel na chrono24 a včera jsem si udělal vejlet a mám je rolleyes.gif Jsou parádní akorát na ně musim sehnat nějakou gumu.

#26 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 24.únor.2010 - 19:32

QUOTE(JakubS @ 24.2.2010 - 19:27) Zobrazit příspěvek
Zálusk už nemám, v neděli jsem jedny jeté (snad za slušnou cenu) našel na chrono24 a včera jsem si udělal vejlet a mám je rolleyes.gif Jsou parádní akorát na ně musim sehnat nějakou gumu.

takže je máš na tahu ? - já jsem dokupoval tah a ještě jsem ho nepoužil - na té gumě jsou prostě lepší ----- stojí to pár korun

edit: z Mostu to máš kousek do Drážďan http://sinn.de/Sinn-...Deutschland.htm

Tento příspěvek byl upraven od SukHoi: 24.únor.2010 - 19:38

#27 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2010 - 19:54

Mám je na koženém řemenu a 95 eur není zrovna pár korun za gumu wink.gif zatím koukám po eBay třeba se tam něco objeví.

Přiložený soubor  DSC01096.jpg   182,02K   0 Počet stažení

#28 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 24.únor.2010 - 19:59

QUOTE(JakubS @ 24.2.2010 - 19:54) Zobrazit příspěvek
Mám je na koženém řemenu a 95 eur není zrovna pár korun za gumu wink.gif

no ale to je včetně spony ne ? = to je sranda cena proti "jiným"

#29 emte

emte

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2010 - 22:02

Ja by som ich dal na frcku, tak vyzeraju najlepsie smile.gif
I ate that banana years ago.

HAPPY NEW YEAR FIRST OF ALL. I HOPE WE'LL HAVE A MILLION OR TWO MILLION MORE OF THEM... IF WE CAN GET OVER THIS SUMMER

#30 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 894 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 24.únor.2010 - 23:21

QUOTE(JakubS @ 24.2.2010 - 19:54) Zobrazit příspěvek
Mám je na koženém řemenu a 95 eur není zrovna pár korun za gumu wink.gif zatím koukám po eBay třeba se tam něco objeví.

Jestli je i se sponou, ktera se bezne k U1 dava, tak 100 ecek je parada. Ta spona je totiz dokonala smile.gif, rozhodne do toho jdi, nebudes litovat!

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#31 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 12 503 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 25.únor.2010 - 12:47

vzhledem k tomu, ze na becka stoji kaucuk 100€ a spona 200€ tak mi kilo za komplet prijde dost smesny. preci jen, sinn neni orient... chtel sem rict seiko, ale zas by ste me popotahovali s GS smile.gif

#32 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 11 474 příspěvků(y)

Publikováno 25.únor.2010 - 15:00

Gumu Sinn pouzivaji manici i na Doxa SUB. A pry velmi dobra. Takze bych ji byt tebou koupil.

#33 marosh

marosh

Megazávislák

• Member_50
  • 3 358 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černá díra

Publikováno 25.únor.2010 - 15:11

Já bych taky rozhodně zainvestoval do té gumičky, bo na tom ledru ty skvělé Sinny vypadají dost divně, řečeno velmi diplomaticky.

#34 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2010 - 18:52

QUOTE(SukHoi @ 24.2.2010 - 19:32) Zobrazit příspěvek
takže je máš na tahu ? - já jsem dokupoval tah a ještě jsem ho nepoužil - na té gumě jsou prostě lepší ----- stojí to pár korun

edit: z Mostu to máš kousek do Drážďan http://sinn.de/Sinn-...Deutschland.htm

Guma z NDR včetně spony je doma, a musím uznat, že vše co zde bylo o ní napsáno je setsakramentská pravda notworthy.gif Jsem rád, že mám konečně pořádné hodinky na výlety, k vodě a na nějaké to dobrodružství tongue.gif Třeba když náhodou půjdu z restaurantu zase jako Japonec a náhodou mě cestou přepadne mikrospánek a náhodou spadnu do nějaký strašně hluboký louže tak tyhle hodinky jen tak neutopím. drunk.gif Taky je nemusím sundavat při krmení rybek snorkle.gif

(cena 75 eur a cesta z Mostu do Drážďan lepší jak do Prahy)

Přiložený soubor  1.jpg   42,17K   0 Počet stažení

Přiložený soubor  2.jpg   99,72K   0 Počet stažení

Přiložený soubor  3.jpg   88,66K   0 Počet stažení

#35 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 2.březen.2010 - 18:54

QUOTE(JakubS @ 2.3.2010 - 18:52) Zobrazit příspěvek
Guma z NDR včetně spony je doma, a musím uznat, že vše co zde bylo o ní napsáno je setsakramentská pravda notworthy.gif Jsem rád, že mám konečně pořádné hodinky na výlety, k vodě a na nějaké to dobrodružství tongue.gif Třeba když náhodou půjdu z restaurantu zase jako Japonec a náhodou mě cestou přepadne mikrospánek a náhodou spadnu do nějaký strašně hluboký louže tak tyhle hodinky jen tak neutopím. drunk.gif Taky je nemusím sundavat při krmení rybek snorkle.gif

(cena 75 eur a cesta z Mostu do Drážďan lepší jak do Prahy)

ha ha - ty máš obvod zápěstí tak 35cm? biggrin.gif - já mám z jedné strany tři kolíčky a z druhé dva

Tento příspěvek byl upraven od SukHoi: 2.březen.2010 - 18:55

#36 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2010 - 19:27

QUOTE(SukHoi @ 2.3.2010 - 18:54) Zobrazit příspěvek
ha ha - ty máš obvod zápěstí tak 35cm? biggrin.gif - já mám z jedné strany tři kolíčky a z druhé dva

To néé biggrin.gif zatím jsem to nechal trochu volnější, přeci jenom je pořád kosa a já se cejtim všude nějakej scvrklej a taky nejsem moc šikovnej wink.gif blbě stříhnu a jedu znova do NDR

#37 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 2.březen.2010 - 19:31

QUOTE(JakubS @ 2.3.2010 - 19:27) Zobrazit příspěvek
To néé biggrin.gif zatím jsem to nechal trochu volnější, přeci jenom je pořád kosa a já se cejtim všude nějakej scvrklej a taky nejsem moc šikovnej wink.gif blbě stříhnu a jedu znova do NDR

smile.gif - prý se to dá koupit jednotlivě, když to blbě ustřihneš - myslím 15 eur za ks

#38 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 894 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2010 - 19:40

Trosku vam to tady zaplevelim (ale tematicky). Nekdy v listopadu jsem shanel informace o Sinn U1, pro ktere mam uz dlouho slabost v te dobe prizivenou navstevou stanku Sinn na Viennatime, a narazil jsem na zajimave vlakno na WUS. Jmenuje se Show me your Sinn U series rubber on non-Sinn Watches, takze dalsi vysvetlovani netreba. Je videt, ze tahle guma spolu se skvelou sponou patri mezi to nejlepsi, co se da sehnat. Co si myslite o pouziti co se znacky tyce nekompatibilnich hodinek/remenu? Myslite, ze je to v poradku, nebo se vam to spis nezda?

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#39 gas

gas

Megazávislák

• Member_50
  • 4 354 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2010 - 19:43

tyhle U1 jsou ku..... dobrý, na letní dovolené jak dělané, musím je vyzkoušet, vypadají, že něco vydrží ne jako ty naleštěné mrchy co mám ve winderu ...
Fake_Watches1.jpg

#40 Guest_SukHoi_*

Guest_SukHoi_*
  • Guests

Publikováno 2.březen.2010 - 19:48

QUOTE(skalis @ 2.3.2010 - 19:40) Zobrazit příspěvek
Trosku vam to tady zaplevelim (ale tematicky). Nekdy v listopadu jsem shanel informace o Sinn U1, pro ktere mam uz dlouho slabost v te dobe prizivenou navstevou stanku Sinn na Viennatime, a narazil jsem na zajimave vlakno na WUS. Jmenuje se Show me your Sinn U series rubber on non-Sinn Watches, takze dalsi vysvetlovani netreba. Je videt, ze tahle guma spolu se skvelou sponou patri mezi to nejlepsi, co se da sehnat. Co si myslite o pouziti co se znacky tyce nekompatibilnich hodinek/remenu? Myslite, ze je to v poradku, nebo se vam to spis nezda?

z mého pohledu to je divné, ale pokud někdo přikládá větší důraz na funkčnost před "purismem" tak proč ne - ta guma je úžasná a jak jsem již psal, utratil jsem přes 4t za tah a je stále v krabičce