Přejít na obsah

Sinn U1


sved002

Doporučené příspěvky

Píšou tam, že Standart garantuje nejvyšší odchylku +/- 12 s za den, Elaboré 7 s, Top 4 s a Chronometre splnění podmínek pro udělení certifikátu COSC (-4/+6 s)

Podle infa co dal SukHoi to bude asi verze Elaboré, ale jen vteřinku od verze Top :rolleyes:

 

:offtopic: SukHoi škoda, že jsi nenechal kluka v trenkách, byl fajnovej :smile_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 177
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník SukHoi
Ale pak se pár chytrých hlav dalo dohromady a řekli: Dost! A není náhodou, že těch pár chytrých hlav se sešlo v ..................... :bangin:

nebudu nikoho rozčilovat - oni jsou potom zlí :D

 

 

hele ještě k těm U1 - pokud na ně máš zálusk tak U1 mají výhodu, že je nemusí štelovat ve fabrice, protože v nich nejsou žádné píčovinky navíc = dokáže to vyregulovat zdatný hodinář a věřím tomu, že to nebude u nových potřeba

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Zálusk už nemám, v neděli jsem jedny jeté (snad za slušnou cenu) našel na chrono24 a včera jsem si udělal vejlet a mám je :rolleyes: Jsou parádní akorát na ně musim sehnat nějakou gumu.

takže je máš na tahu ? - já jsem dokupoval tah a ještě jsem ho nepoužil - na té gumě jsou prostě lepší ----- stojí to pár korun

 

edit: z Mostu to máš kousek do Drážďan http://sinn.de/Sinn-Partner__Deutschland.htm

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže je máš na tahu ? - já jsem dokupoval tah a ještě jsem ho nepoužil - na té gumě jsou prostě lepší ----- stojí to pár korun

 

edit: z Mostu to máš kousek do Drážďan http://sinn.de/Sinn-Partner__Deutschland.htm

 

Guma z NDR včetně spony je doma, a musím uznat, že vše co zde bylo o ní napsáno je setsakramentská pravda :notworthy: Jsem rád, že mám konečně pořádné hodinky na výlety, k vodě a na nějaké to dobrodružství :P Třeba když náhodou půjdu z restaurantu zase jako Japonec a náhodou mě cestou přepadne mikrospánek a náhodou spadnu do nějaký strašně hluboký louže tak tyhle hodinky jen tak neutopím. :drunk: Taky je nemusím sundavat při krmení rybek :snorkle:

 

(cena 75 eur a cesta z Mostu do Drážďan lepší jak do Prahy)

 

post-8167-1267551253.jpg

 

post-8167-1267551277.jpg

 

post-8167-1267551348.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Guma z NDR včetně spony je doma, a musím uznat, že vše co zde bylo o ní napsáno je setsakramentská pravda :notworthy: Jsem rád, že mám konečně pořádné hodinky na výlety, k vodě a na nějaké to dobrodružství :P Třeba když náhodou půjdu z restaurantu zase jako Japonec a náhodou mě cestou přepadne mikrospánek a náhodou spadnu do nějaký strašně hluboký louže tak tyhle hodinky jen tak neutopím. :drunk: Taky je nemusím sundavat při krmení rybek :snorkle:

 

(cena 75 eur a cesta z Mostu do Drážďan lepší jak do Prahy)

ha ha - ty máš obvod zápěstí tak 35cm? :D - já mám z jedné strany tři kolíčky a z druhé dva

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha ha - ty máš obvod zápěstí tak 35cm? :D - já mám z jedné strany tři kolíčky a z druhé dva

 

To néé :D zatím jsem to nechal trochu volnější, přeci jenom je pořád kosa a já se cejtim všude nějakej scvrklej a taky nejsem moc šikovnej ;) blbě stříhnu a jedu znova do NDR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
To néé :D zatím jsem to nechal trochu volnější, přeci jenom je pořád kosa a já se cejtim všude nějakej scvrklej a taky nejsem moc šikovnej ;) blbě stříhnu a jedu znova do NDR

:) - prý se to dá koupit jednotlivě, když to blbě ustřihneš - myslím 15 eur za ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku vam to tady zaplevelim (ale tematicky). Nekdy v listopadu jsem shanel informace o Sinn U1, pro ktere mam uz dlouho slabost v te dobe prizivenou navstevou stanku Sinn na Viennatime, a narazil jsem na zajimave vlakno na WUS. Jmenuje se Show me your Sinn U series rubber on non-Sinn Watches, takze dalsi vysvetlovani netreba. Je videt, ze tahle guma spolu se skvelou sponou patri mezi to nejlepsi, co se da sehnat. Co si myslite o pouziti co se znacky tyce nekompatibilnich hodinek/remenu? Myslite, ze je to v poradku, nebo se vam to spis nezda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Trosku vam to tady zaplevelim (ale tematicky). Nekdy v listopadu jsem shanel informace o Sinn U1, pro ktere mam uz dlouho slabost v te dobe prizivenou navstevou stanku Sinn na Viennatime, a narazil jsem na zajimave vlakno na WUS. Jmenuje se Show me your Sinn U series rubber on non-Sinn Watches, takze dalsi vysvetlovani netreba. Je videt, ze tahle guma spolu se skvelou sponou patri mezi to nejlepsi, co se da sehnat. Co si myslite o pouziti co se znacky tyce nekompatibilnich hodinek/remenu? Myslite, ze je to v poradku, nebo se vam to spis nezda?

z mého pohledu to je divné, ale pokud někdo přikládá větší důraz na funkčnost před "purismem" tak proč ne - ta guma je úžasná a jak jsem již psal, utratil jsem přes 4t za tah a je stále v krabičce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...