Přejít na obsah

Fotka

Sinn U1

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
150 odpovědí na toto téma

#141 fOE

fOE

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 26.duben.2017 - 07:35

Nekolik tydnu jsem uz stastnym majitelem U1 a rad bych se zeptal na vasi zkusenost s jejich prenosti. V mem pripadi sli zezacatku dost do minusu, cca -6 az -8s/den. Po par tydnech se to ustalilo na +1 az -2s den, coz je super. Hapruji jen kdyz jim zacne "dochazet stava", to je znovu patrne silne zpomaleni kde behem poslednich 12h rezervy chodu naberou klidne -10 az -15s. Pozorujete neco podobneho na svych ETA / Sellitach at uz v U1 nebo obecne?

#142 calv

calv

watch your style

• Member_50
  • 642 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Sinn, Damasko

Publikováno 26.duben.2017 - 16:50

U1 jsem měl 4-5x. Přesnost vždy 2-4 s/den. Konec rezervy jsem nesledoval. Všechny byly ETA.

rolex-logo-menu.jpgtudor-logo-menu.jpg        

#143 OndraPod

OndraPod

Megazávislák

• Member_50
  • 1 029 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Sinn

Publikováno 26.duben.2017 - 18:17

Nekolik tydnu jsem uz stastnym majitelem U1 a rad bych se zeptal na vasi zkusenost s jejich prenosti. V mem pripadi sli zezacatku dost do minusu, cca -6 az -8s/den. Po par tydnech se to ustalilo na +1 az -2s den, coz je super. Hapruji jen kdyz jim zacne "dochazet stava", to je znovu patrne silne zpomaleni kde behem poslednich 12h rezervy chodu naberou klidne -10 az -15s. Pozorujete neco podobneho na svych ETA / Sellitach at uz v U1 nebo obecne?

U mne je to hodne podobne, kdyz jsem je koupil, delaly cca -3s den, pak se srovnaly na 0 a postupne se zacaly zpozdovat. Po trech letech delaji v prumeru +5s den, pokud je udrzuju natazene, ke konci rezervy je to kolem +10s den.

EDIT:U tech mych je jeste trochu zvlastnost, ze se vterinovka zastavi temer vzdy, presne na 12h

Tento příspěvek byl upraven od OndraPod: 26.duben.2017 - 18:19

Steinhart Nav.B-Uhr 44 - Vintage Titan / Sinn U1 - 1000m U-Boot Stahl

#144 fOE

fOE

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2017 - 16:18

Diky za odpovedi, jsem tedy rad ze nijak nevybocuju a co pozoruju je naopak bezne.

Jinak par postrehu k U1 a k tomu na cem jim to jak slusi a jak funguje. Koupeno na tahu, tah pusobi velice solidne a ikdyz mi tah obycejne spis vadi tady za me nebyla jina moznost. Hodinky navic dobre vyvazuje. Na druhou stranu ale v me delce vazi U1 220g, coz je sice fajn... poradny kus zeleza, ale nezaskodi je obcas odlehcit. Takze jsem postupem casu dokoupil NATO od Davosa viz pujcene foto nize. UVP je 40E, ale povedlo se mi sehnat za 1/4 cenu takze cena velice privetiva, kvalita vyborna a k U1 barevne pasuje dokonale. Takze ciste letni setup bude u me asi tenhle. No a aby sestava byla komplet tak jeste cernou gumu Bonetto Cinturini model 270 a musim rict, ze na me nechava lepsi dojem nez original pryz Sinn, ma i rozumnejsi rozmery (rozumej tloustku).

s-l200.jpg

Jedna ma fotka (omluvte kvalitu):

DSC008371111.jpg

Tento příspěvek byl upraven od fOE: 29.duben.2017 - 16:19

#145 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 5 019 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 29.duben.2017 - 16:54

Osobne bych daval jenom jednobarevny nato. Uz tak je tam ty cerveny vcelku dost.

NEČUM..

#146 fOE

fOE

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2017 - 17:15

Proto pisu o ciste letnim setupu. K vylozene serioznim / oblekovym potapkam ala cerne Omegy seamaster 300M by podobny strap byla svatokradez, ale prave k tem sportovnejsim a barevne zivejsim U1, ke kratasum, triku, nekde u more na dovolene... myslim ze to trochu divocejsi / uvolnenejsi nato snese.

#147 ragu

ragu

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 482 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 29.duben.2017 - 17:24

Mně tahle kombinace naopak přijde super. A to natum moc nefadním a U1 nepatří mezi moje nejoblíbenější Sinny.

#148 dufi

dufi

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Střelectví, rybařina, kolo, vandry,nože...

Publikováno 12.srpen.2017 - 19:51

Krásný hodinky...

Přiložený soubor (y)

#149 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 415 příspěvků(y)

Publikováno 28.srpen.2017 - 08:43

Krasny fotky!

#150 lipic

lipic

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 66 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zábřeh na Moravě
  • Fanoušek značky:Sinn, Damasko a Nautische Instrumente Mühle-Glashütte

Publikováno 30.srpen.2017 - 16:20

S tím souhlasím - fotky super!

#151 dufi

dufi

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Střelectví, rybařina, kolo, vandry,nože...

Publikováno 10.listopad.2017 - 12:50

Díky pánové, pro oživení zapadlého vlákna pár nových fotek...

Přiložený soubor (y)