Přejít na obsah

Sinn U1


sved002

Doporučené příspěvky

Nekolik tydnu jsem uz stastnym majitelem U1 a rad bych se zeptal na vasi zkusenost s jejich prenosti. V mem pripadi sli zezacatku dost do minusu, cca -6 az -8s/den. Po par tydnech se to ustalilo na +1 az -2s den, coz je super. Hapruji jen kdyz jim zacne "dochazet stava", to je znovu patrne silne zpomaleni kde behem poslednich 12h rezervy chodu naberou klidne -10 az -15s. Pozorujete neco podobneho na svych ETA / Sellitach at uz v U1 nebo obecne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 177
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nekolik tydnu jsem uz stastnym majitelem U1 a rad bych se zeptal na vasi zkusenost s jejich prenosti. V mem pripadi sli zezacatku dost do minusu, cca -6 az -8s/den. Po par tydnech se to ustalilo na +1 az -2s den, coz je super. Hapruji jen kdyz jim zacne "dochazet stava", to je znovu patrne silne zpomaleni kde behem poslednich 12h rezervy chodu naberou klidne -10 az -15s. Pozorujete neco podobneho na svych ETA / Sellitach at uz v U1 nebo obecne?

U mne je to hodne podobne, kdyz jsem je koupil, delaly cca -3s den, pak se srovnaly na 0 a postupne se zacaly zpozdovat. Po trech letech delaji v prumeru +5s den, pokud je udrzuju natazene, ke konci rezervy je to kolem +10s den.

 

EDIT:U tech mych je jeste trochu zvlastnost, ze se vterinovka zastavi temer vzdy, presne na 12h

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovedi, jsem tedy rad ze nijak nevybocuju a co pozoruju je naopak bezne.

Jinak par postrehu k U1 a k tomu na cem jim to jak slusi a jak funguje. Koupeno na tahu, tah pusobi velice solidne a ikdyz mi tah obycejne spis vadi tady za me nebyla jina moznost. Hodinky navic dobre vyvazuje. Na druhou stranu ale v me delce vazi U1 220g, coz je sice fajn... poradny kus zeleza, ale nezaskodi je obcas odlehcit. Takze jsem postupem casu dokoupil NATO od Davosa viz pujcene foto nize. UVP je 40E, ale povedlo se mi sehnat za 1/4 cenu takze cena velice privetiva, kvalita vyborna a k U1 barevne pasuje dokonale. Takze ciste letni setup bude u me asi tenhle. No a aby sestava byla komplet tak jeste cernou gumu Bonetto Cinturini model 270 a musim rict, ze na me nechava lepsi dojem nez original pryz Sinn, ma i rozumnejsi rozmery (rozumej tloustku).

s-l200.jpg

Jedna ma fotka (omluvte kvalitu):

DSC008371111.jpg

Upraveno uživatelem fOE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto pisu o ciste letnim setupu. K vylozene serioznim / oblekovym potapkam ala cerne Omegy seamaster 300M by podobny strap byla svatokradez, ale prave k tem sportovnejsim a barevne zivejsim U1, ke kratasum, triku, nekde u more na dovolene... myslim ze to trochu divocejsi / uvolnenejsi nato snese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Moc hezke fotky, SDR luneta+tah je skvela kombinace :smile_anim:

 

BTW co rikate na tuhle limitku UK prodejce Page&Cooper - Sinn BLU1:

https://www.youtube.com/watch?v=R-kdaG046Bo

https://www.ablogtowatch.com/sinn-blu1-limited-edition-watch-page-cooper/

 

Ja se nejak nemuzu rozhodnout, jestli se mi to libi nebo ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nevíte náhodou někdo, jestli Sinn dodává k Učkům tahy taky z ponorkové ocele?  Asi ne, ale kdyby náhodou jo:  kdyby si člověk chtěl dokupovat tah s tegimentem, bude ten tah taky z ponorky, nebo ne? Nejde mi teď o to se pouštět do debaty, jestli by to mělo smysl. Na pouzdra to ale přidat umí.

 

Ptám se a to kvůli limitce U1 Professional, která má tegiment tah.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...