Přejít na obsah

Monster nebo Samuraj?


Beladona

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

za mna Samuraj ... aj ked netusim, k comu sluzi anketa. proste aj do lesa aj na meeting s klientom :thumbsup_anim:

edt: ked uz davas anketu, tak jednoduchsie je v drede tu anketu aj "fyzicky" vyrobit ;)

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Monstra. Oranžový monstra.

 

..... he he - Viktore dnes když jsem uploadoval fotky na flickr, tak mi mladý pán říkal,že nejhezčí hodinky co jsem měl jsou oranžová suma :) .....

 

 

k věci: tohle je otázka jako jestli si mám koupit rohlík a nebo rohlík - jsou to identické hodinky kromě pouzdra a číselníku, nějak té otázce nerozumím - oboje jsou super, je to jenom o vzhledu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... he he - Viktore dnes když jsem uploadoval fotky na flickr, tak mi mladý pán říkal,že nejhezčí hodinky co jsem měl jsou oranžová suma :) .....

k věci: tohle je otázka jako jestli si mám koupit rohlík a nebo rohlík - jsou to identické hodinky kromě pouzdra a číselníku, nějak té otázce nerozumím - oboje jsou super, je to jenom o vzhledu ;)

 

Nechci prudit YPO, ale i o kalibru...

 

Seiko Samurai 7s35

Seiko Monster 7S26

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli nebylo zmiňováno někdy dříve, nicméně čemu dáváte přednost?

 

Bylo to tady mockrát, pohledej....

...ale když už se ptáš...za mne.....černá Monstra...

 

No uznej sám, může být něco za ty peníze krásnějšího? :whistle:

 

post-2869-1227475440.jpg

 

Zdroj:www.chronoshop.cz

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem někde, že 7s35 je přesnější...není tak?

 

kalibru 7S existuje 5 verzí..někde jsem je tady před dvěma lety popisoval. 4 varianty se navzájem liší počtem kamenů a ukazatelem dne v týdnu, pátá má navíc jinak zdobený rotor. Na webu Yeomanseiko se něco podobného psalo u titanových Seiko Samurai.

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

oranžový monstra jsem prodal, samuraie za chvíli poletí do prodejní sekce taky, pak si asi zase koupím monstra, protože se mi po nich stýská a pořád dokola jak u blbejch, neřeš to, jakmile uvažuješ o obou, jseš ztracenej a stejně si časem vyzkoušíš oboje :cigar: :stupid:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...