Přejít na obsah

Monster nebo Samuraj?


Beladona

Doporučené příspěvky

tak ja uz asi 8 mesicu nosim cerne nerezove samuraje, uz toho se mnou zkusily hodne, a porad super, jen nekolik vrypu na lunete, ale jelikoz nosim hodinky na vnitrni strane zapesti, tak mi ted zacaly pripadat tak nejak titerne, budu muset zkusit neco vetsiho nebo opticky robustnejsiho, monstra jsem jeste nezkousel, ale jsou taky pekne, kdybych do nich sel, tak asi do oranzovych

oboje vypadaji prima, clovek koupi urcite neprohloupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě bych za sebe dodal, že se mi líbí titanové Samuraje, protože mají širší ručky. To je vlastně ta věc, která mi ocelových Samurajích vadí...drobné ručky. Nikdy jsem ale titatové hodinky neměl, takže nevím jak by mi vyhovoval tento materiál.

Ideální ručky mají Suma :) Ty jsou ale už opravdu velké a moje ruka rozhodně nepatří mezi nejsilnější :) ....takže jsme zpátky u Monster :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 27.11.2008 - 7:43) 211459[/snapback]
Ještě bych za sebe dodal, že se mi líbí titanové Samuraje, protože mají širší ručky. To je vlastně ta věc, která mi ocelových Samurajích vadí...drobné ručky.

Rucky z titanove verze se daji obcas sehnat na eBayi za par dolaru, problem muze byt v barve Luminovy, ktera je na ocelovych spis zelena a na titanovych bila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně Seiko Samurai černé v titanu, mám je od února a max. spojenost. Ty hodinky mají prostě něco do sebe. Jediná jejich chyba je v tom, že mi trvale běží o 18s napřed. Steinhart Pilot 47 mi tikají pozadu o -1s až -4s denně, ale tyhle Seika se drží pořád od koupě na 18s. Ani vteřina vedle. Dobrý hodinář to snad po vyčištění po pár letech opraví. Koupil jsem si na ně od Kubsona řemen Gaucho Chrono a perfektně pasuje šedý prošití s barvou titanu. O provedení řemínku Dimodell asi netřeba řádky, za 7 stovek nechápu, jak to dokážou za ty love vyrobit. Hirsch hadra (měl jsem dva).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně Seiko Samurai černé v titanu, mám je od února a max. spojenost. Ty hodinky mají prostě něco do sebe. Jediná jejich chyba je v tom, že mi trvale běží o 18s napřed. Steinhart Pilot 47 mi tikají pozadu o -1s až -4s denně, ale tyhle Seika se drží pořád od koupě na 18s. Ani vteřina vedle. Dobrý hodinář to snad po vyčištění po pár letech opraví. Koupil jsem si na ně od Kubsona řemen Gaucho Chrono a perfektně pasuje šedý prošití s barvou titanu. O provedení řemínku Dimodell asi netřeba řádky, za 7 stovek nechápu, jak to dokážou za ty love vyrobit. Hirsch hadra (měl jsem dva).

 

Tak jste me nahlodali a premyslim, ze bych k cernejm ocelovejm samurajum prikoupil oranzova mostra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
No tak ono to ani moc nevadí, hlavně v práci to je supr, jinak dík za radu. Skočím tam a uvidím.

 

nevím jak je máš dlouho, ale měl jsem totéž u jedněch a srovnalo se to za tři dny - možná to dostalo pecku při přepravě a je opravdu slepený vlásek - mrskni s nimi do kouta a uvidíš :) třeba se to rozlepí - stejně s nimi půjdeš do servisu (možná nebudeš muset)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak je máš dlouho, ale měl jsem totéž u jedněch a srovnalo se to za tři dny - možná to dostalo pecku při přepravě a je opravdu slepený vlásek - mrskni s nimi do kouta a uvidíš :) třeba se to rozlepí - stejně s nimi půjdeš do servisu (možná nebudeš muset)

 

Jo díky za radu, zkusím to. Jen v jak velké místnosti to mám do kouta hodit ? V obýváku to asi nebude ono ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jo díky za radu, zkusím to. Jen v jak velké místnosti to mám do kouta hodit ? V obýváku to asi nebude ono ?

 

:D ... přes dvorek :D ...

 

myslím to vážně .... za půl dne plus pět minut ... druhý den půl hodiny za 24 hodin a třetí den už to bylo v pořádku ... neházel jsem s nimi - srovnalo se to samo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne predbihani, mel jsem podobny problem u mych SKX007,jeden den se nasraly a zacaly delat 3hodiny navic za den oproti pravidelnym +6s, v panice jsem bezel k hodinari, ale jak uz tu bylo receno, tak to byl jen slepeny vlasek, jen to otevrel a hned vedel o cem to je ;), spraveno behem chvilky a ani platit nechtel, tak preji a Ti to vyjde stejne ;-), jinak pokud bys uz rychlikove monstra nechtel, tak Te jich za rozumnou cenu zbavim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

 

nie je tu nahodou niekto z Bratislavy, kto ma Seiko Monster? vazne premyslam o ich kupe, ale chcel by som ich predtym vidiet.

alebo skuste doporucit nejaku predajnu v Bratislave, kde by ich mohli mat, ak viete.

 

Diki moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slovensku ich nekupis, nepredavaju sa. ja mam seiko atlas, ale tie ti moc nepomozu k posudeniu.

 

 

zdravim,

 

nie je tu nahodou niekto z Bratislavy, kto ma Seiko Monster? vazne premyslam o ich kupe, ale chcel by som ich predtym vidiet.

alebo skuste doporucit nejaku predajnu v Bratislave, kde by ich mohli mat, ak viete.

 

Diki moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...