Přejít na obsah

Monster nebo Samuraj?


Beladona

Doporučené příspěvky

Na kolko by vysli tie oranzove seika????vyzeraju fakt super

 

Mna by skor zaujimal remienok. Na tych oranzovych monstrach je suprovy a moj syn je vo vytrzeni. Prosim o blizsiu specifikaciu remienka :gun_bandana:

 

Edit: Uz som ten remienok nasiel na nete. Je fakt cool. Ja cakam ale na SEIKO Purple Monster SZEN007 :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Pietro103
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No k obleku si předatavuju opravdu něco jiného. já je mám v šuplíčku " těžké pracovní hodinky" tzn. farmářky, džíny, polo triko / košile s rozhalenkou. K tomu jsou, myslím, určený. I když ten černý pásek s oranžovým štepováním je teda parádní. Nicméně opět a zase bych ho k obleku asi nepřipíchl.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo říkal, že se Monstra nehodí k obleku? ;)

pjekneee ... ja som prave nahodil na samuraja namiesto hirsch liberty (ktory sa k nim vcelku hodil) cierneho zraloka s tenkym bielym stepovanim od di-modell a dostalo to zase inu kvalitu, klido aj do obleku (manzety nosim na volno) ... ale k manzetovym gombikom mam vyhradene tangente (dufam, ze sa Mechanovi zadari)

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pjekneee ... ja som prave nahodil na samuraja namiesto hirsch liberty (ktory sa k nim vcelku hodil) cierneho zraloka s tenkym bielym stepovanim od di-modell a dostalo to zase inu kvalitu, klido aj do obleku (manzety nosim na volno) ... ale k manzetovym gombikom mam vyhradene tangene (dufam, ze sa Mechanovi zadari)

Mohu porosit o fotku? Hledal jsem tuhle kombinaci na netu, ale nezadařilo se :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu porosit o fotku? Hledal jsem tuhle kombinaci na netu, ale nezadařilo se :-) .

Tak len narychlo jeden vycvak (naprt uhol, ja viem), ak bude treba, tak mozno cez vikend si trochu pofotim, teraz browsujem po nete a hladam surne nejaky 2+kk v Phe za dream cenu v sirsom centre (nevie niekto o niecom?:D)

post-2492-1231273644.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...