Přejít na obsah

Tissot - dojmy a názory


mengelis

Doporučené příspěvky

Proboha co je to za kecy "Ale proč se snižují cenou"? <_<

Někdo holt masovou produkci v rámci Swatch Group dělat musí, protože ještě levnější plasťáky Swatch si každej frajer ke kvádru nekoupí - a těch pár zdejších "agentů-potápěčů" s Omegama ani muzea prahnoucí po cvrlikajícím zlatém Žaketu Drozddovi páně Hayekův hodinkovej konzern neuživí.

Wolkswagen Group taky neživí Bugatti (prodávané údajně ani ne za 50% výrobních nákladů), ale statisíce chudáků co každoročně vypláznou ceníkovku za holobyt Fóbii/Polo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasim v plnem zneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajaj, já nikoho nechtěl dráždit, přejmenujte to jak chcete :notworthy:  stejně záleží spíš na obsahu než na názvu..

Nikoho nedráždíš, neboj :clap: . Franta má naprostou pravdu- název podsouvá něco, co už se tady dlouho neukázalo a navíc jeho název není vůbec špatnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky pro jak pise Franta... Na Tissot muze mit kazdy svuj nazor, ale "odpor" opravdu neni vhodne slovo do nazvu/uvodu tematu. Btw: taky bych si vybral jak z vintage tak i nove produkce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A muze teda nekdo z modu nebo majstr admin zmenit nazev vlakna? Ci na jakou mistni autoritu se obratit? A novy nazev "Co říkáte na Tissot" nebo třeba "Tissot - dojmy a názory"

Zkus kamila ( ja mu ted napsat nemuzu ). Uvital by to tu kazdej,pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissot má některé pěkné vintage modely a některé jejich novodobé reinkarnace. Hodinky s 80h rezervy jsou fajn. Ale novodobá značka jako celek nevysílá žádnou zprávu, žádný příběh.

 

NIC

 

Steinhard a Archimede také nic nevysílají, ale u nich to nevadí, protože se soustředí pouze najednu věc - vyrobit přiměřeně kvalitní hodinky za super cenu.

 

A to jim jde. Velmi dobře.

 

Z Tissotu, Certiny a podobných značek mám pocit nijakosti a to je dle mě nejhorší prohřešek.

 

Dobré jídlo si užijete, nad špatným si zanadáváte, ale mdlé prostě tak nějak sníte... Bez radosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me teda Tissot nikdy nak extra nebral, ale ted sem koupil tydle rocni hodinky, protoze sem byl zvedavej na ten powermatic80, a cucim jak puk.

27.5. v 09:00 sem natahl, seridil, doted slapou, udelaly minus 8s za tu do dobu, to vse safir, swiss made, za patnact litru nebo kolik, parada..

 

20150530_102612_zpsrspu7ahw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me teda Tissot nikdy nak extra nebral, ale ted sem koupil tydle rocni hodinky, protoze sem byl zvedavej na ten powermatic80, a cucim jak puk.

27.5. v 09:00 sem natahl, seridil, doted slapou, udelaly minus 8s za tu do dobu, to vse safir, swiss made, za patnact litru nebo kolik, parada..

 

Ten Powermatic je super kauf. Akorat by to chtelo trosku propracovanejsi design. 

 

Stejný kalibr využívají KHAKI FIELDDAY DATE AUTO

 

http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/field/day-date-auto/h70505833

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Mně na designu vadí jedině bílý datový věnec. Jinak jsou to pěkný hodinky. A ten pštros je taky pěknej. Akorát mi to nějak neštimuje k sobě. Ten brněnskej floutek nemá vkus. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...