Přejít na obsah

Fotka

Tissot - dojmy a názory

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
410 odpovědí na toto téma

#401 Jenikec

Jenikec

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 324 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Standardní chlapské hračky: hodinky, auta, kolo.

Publikováno 19.březen.2016 - 22:27

Nesmi mit stroj začínající i g. Potom ok.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Nějaké hodinky mám........

#402 JOM

JOM

Začátečník

• Members
  • 19 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Longines
    Tissot

Publikováno 8.duben.2016 - 16:44

Já mám s hodinkami Tissot velice dobrou zkušenost. První automatické hodinky, které jsem si koupil, byly Tissot Le Locle Automatic se strojkem ETA 2824-2. Jsou velice přesné (cca + 1 s./den) a jsem s nimi velice spokojen.

#403 BeeK86

BeeK86

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 402 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2016 - 07:01

Ja mam Le Locly, minule vramci kafepivolimonady, kdy jsem od zdejsiho clena kupoval frederique constanty, tak se mi mrknul na ty Le Locly a rika, hm, to me tedy prekvapilo jak jsou hezky, vkusny a dynko krasne zdobeny... Ze by si nikdy nemyslel, ze by se mu mohly libit nejaky Tissoty, ale ze by Le Locly asi neodmitl...

IMHO je to prave tou autocenzurou, spoustu lidi to apriori odmita, ale tim rovnou prichazi o objektivni pohled na Tissoty. Ja jsem je chtel puvodne prodat dal, ale necham si je, nejsou to omegy, ale libi se mi, a dam to jednou synovi, nebo az za hodne let budu mit nejakyho vnuka, tak jemu... ;D

#404 Blues

Blues

Učedník

• Member_50
  • 167 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 19.květen.2016 - 21:32

Le Locly mám na seznamu "must have" hodinek. Jednou si na ně počíhám. Nejlépe černé a "růžovo" pozlacené.

#405 venc

venc

Učedník

• Member_50
  • 100 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeňsko
  • Fanoušek značky:Rolex, Seiko a nejen těchto.

Publikováno 20.prosinec.2016 - 12:22

Mám PR50 v quartzu, "celozlaté" provedení a zatím jsou OK. Trochu chrastí náramek, ale baterka vydržela cca 6 let, přesnost příkladná, mezi změnami času tak 6 s a kupodivu se ani to zlacení nijak dramaticky nestírá. Jsou trochu malé, ale zato lehké a sympatické. Jak jsem si stačil všimnout v okolí, má je docela hodně lidí. Už se nevyrábí, teď je myslím místo nich PR100. Prostě za příznivou cenu dost dobré hodinky.

#406 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 20.prosinec.2016 - 17:21

Na rady členů zdejšího fóra jsem si před půl rokem pořídil své první automaty. Jsou to Seika. Nějak mě to chytlo a teď koukám po něčem dalším. Velice se mi líbí Tissot visodate heritage T019.430.16.031.01
http://www.tissot-ho...date-23343.html
Jaký je Váš ctěný názor?
Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#407 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 6 142 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 20.prosinec.2016 - 17:31

Jsou v pohodě, jen se vyhni nákupu třeba na aukru, fake kusy jsou skoro nerozpoznatelné od originálu.

#408 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 20.prosinec.2016 - 17:44

Uvažuji o těch zlacenych PVD. V technologii asi problém není?
Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#409 Fajkus

Fajkus

Závislák

• Member_50
  • 692 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kopřivnice

Publikováno 20.prosinec.2016 - 18:58

V technologii asi ne. Záleží na tom, v čem chodíš oděn a jestli je unosíš. Nehodí se ke všemu.  Já mám doma pár pozlacených a nosím je málo. Taky průměr je na můj vkus, ve zlaté podobě, dost velký. Samozřejmě jsou důležité tvé osobní důvody ke koupi.

#410 brestini

brestini

Začátečník

• Members
  • 1 příspěvků(y)
  • Bydlí:BA

Publikováno 6.květen.2017 - 23:46

Pred objavenim tohto fora som povazoval Tissot zo hodinkovy vrchol ktoty mozem dosiahnut. :) Samozrejme moj obzor sa masivne rozsiril.

Ale na Tissot som nezanevrel, pacia sa mi ich modely, Vlastnim starsi kusok PRC 200 a som s nim spokojny.

Tento příspěvek byl upraven od brestini: 6.květen.2017 - 23:47

Tissot PRC200, Fossil JR9849

#411 MichalMic

MichalMic

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 73 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Longines

Publikováno 7.listopad.2017 - 13:35

Skusim ozivit toto vlakno, kedze ja som fanusikom Tissot ale nie su pre mna modlou.

Mam jedny Seastar 1000 automaty (verzia bez powermaticu) a na ceste su Evertyime s novym Swissmaticom.

Tissot mi ponuka kupit si mechanicke hodinky hoci s najobycajnejsim strojcekom ale mne to staci.

Este stale si vnutorne neviem obhajit vyvalit 100k czk za akekolvek hodinky. Snad mozno len Omega AT midsize nejaku ciernobielu variantu :).

Pacia sa mi hodinky, beriem ich viac ako nejaky ukazatel casu ale posrat sa z nich nejdem a preto ked chcem aspon nejaku hodinarsku znacku tak si kupim Tissot a nie La Coste alebo Diesel.