Přejít na obsah

Fotka

Tissot - dojmy a názory

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
410 odpovědí na toto téma

#41 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 3 849 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 1.prosinec.2008 - 20:55

jsem "looser" s Le Loclama a to docela rád..
ale stejně dobře se cítím i se samuraikama, Sumama Spiritama...
Východní zboží chce všeobecně víc času pro uznání kvality. to je historicky dané a potvrzené..
V tom samozřejmě souhlas.

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#42 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:04

QUOTE(YPO @ 1.12.2008 - 20:51) Zobrazit příspěvek
v podstatě si řekl jinak to co jsem se snažil naznačit - tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry

no vidíš...a zrovna já bych to tak neviděl.......od doby,co dostaly T-Touche vyšší WR,jsou to jedny z nejnamašlenějších ana-digi na trhu......
Seiko má v téhle kategorii také svých koňů dost,ale já tu Sporturu a pod nějak nemůžu požvejkat. Ve vintážních kouscích,tam je to jasný...Arnoldky svýma koulema přejedou cokoliv.....ale to proto,že se prostě povedly....

já vím,mluvím o quartzu........

mimochodem,bylo to krutý......nějaké dělení na lůzry a fajnšmekry......vkus každýho z nás je jinde......smile.gif
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#43 xlaque

xlaque

Megazávislák

• Member_50
  • 1 029 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:05

Gratulujem YPOvi, že sa z loosera stal fajnšmeker bag.gif

#44 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:06

QUOTE(Radimk @ 1.12.2008 - 20:55) Zobrazit příspěvek
jsem "looser" s Le Loclama a to docela rád..
ale stejně dobře se cítím i se samuraikama, Sumama Spiritama...
Východní zboží chce všeobecně víc času pro uznání kvality. to je historicky dané a potvrzené..
V tom samozřejmě souhlas.

jsi na dobré cestě - Seiko má převahu wink.gif

a teď vážně hodinky jsou o obalu,kvalitě obalu a kalibru (dobrém kalibru,zvláštním kalibru nebo inhouse kalibru) = cenově dostupné jsou tedy pouze Seika, která splňují všechny kriteria ve všech cenových relacích - nejsem ortodoxní Seikista, ale je pravda, že mně ještě nikdy ničím nenasr****

#45 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 448 příspěvků(y)
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:09

Já si šel loni do obchodu pro Longinesky a odnesl si hodinky pro lůzry. A jsem tomu docela rád. A o financích to věru nebylo.
Limitovaná edice, COSC byl přiložen automaticky v balení. Omegu o to člověk musí prosit.
A upřímně - na lepší oblekovky k hnědému obleku jsem zatím nenarazil. A u Seika už vůbec ne smile.gif

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  1.JPG   191,64K   13 Počet stažení
  • Přiložený soubor  2.JPG   153,79K   18 Počet stažení
  • Přiložený soubor  3.JPG   162,92K   12 Počet stažení
  • Přiložený soubor  4.JPG   186,86K   13 Počet stažení

Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#46 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:10

QUOTE(xlaque @ 1.12.2008 - 21:05) Zobrazit příspěvek
Gratulujem YPOvi, že sa z loosera stal fajnšmeker bag.gif

plácat píčoviny umí každý wink.gif - nějak jsem nepostřehl kam jsi se vypracoval ty - vlastně jsem neviděl ani ty první , kromě toho snu co máš v podpisu přes celou stránku

#47 mengelis

mengelis

Megazávislák

• Member_50
  • 1 335 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:13

QUOTE(YPO @ 1.12.2008 - 21:10) Zobrazit příspěvek
plácat píčoviny umí každý wink.gif - nějak jsem nepostřehl kam jsi se vypracoval ty - vlastně jsem neviděl ani ty první , kromě toho snu co máš v podpisu přes celou stránku

no jo, tady na chronomagu, mezi gentlemany...

#48 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:17

QUOTE(mengelis @ 1.12.2008 - 21:13) Zobrazit příspěvek
no jo, tady na chronomagu, mezi gentlemany...

bejvávalo - slušnost a džentlmenství tu bývalo tak veliké,že se člověk bál něco napsat - bohužel to je pryč, ale bylo co číst rozhodně víc než teď

#49 Conrad

Conrad

Megazávislák

• Member_50
  • 3 595 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:17

To YPO
tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry
tak za tuhle větu by se měl stydět i chovanec Jedličkova ústavu natož moderátor.
Hodinky jsou pro radost ,proto sem chodíme,někomu se líbí to a druhému tohle ,kdych sem napsal svůj názor na Panerai klepla by tě pepka.

#50 mengelis

mengelis

Megazávislák

• Member_50
  • 1 335 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:19

QUOTE(Conrad @ 1.12.2008 - 21:17) Zobrazit příspěvek
To YPO
tak za tuhle větu by se měl stydět i chovanec Jedličkova ústavu natož moderátor.
Hodinky jsou pro radost ,proto sem chodíme,někomu se líbí to a druhému tohle ,kdych sem napsal svůj názor na Panerai klepla by tě pepka.

Hlasuj, toto je kvalitní názor.

#51 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:20

QUOTE(Conrad @ 1.12.2008 - 21:17) Zobrazit příspěvek
To YPO

přečti si to celé a pak vyjádři svůj názor - určitě to zvládneš - nehodil jsem tissot do příkopu - pouze jsem napsal že je seiko dál a to je pravda ať se Ti to líbí nebo ne

#52 xlaque

xlaque

Megazávislák

• Member_50
  • 1 029 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:22

plácat píčoviny umí každý

A presne to si spravil teraz ty.....
Už som niekoľko krat napisal, že som TRETIAK NA STREDNEJ (pišem zamerne caps lockom, aby sa to nedalo prehliadnuť), to znamena, že nepracujem a teda som rad, že som si privyrobil aspoň na to, čo mam wink.gif

Stale sa zameriavaš na jediny argument a to financie, ukazuješ, že ked maš PAM, ostatni by tam mali dosiahnuť tiež a sam si povedal, že skromnosť je v niektorych pripadoch na hovno, ale nedokažeš pochopiť, že nie všetci su na tom rovnako.

Ake krasne su tzv zahranične fora- každy povie nazor, ktory neuraža inych a ak by išiel proti niekomu, tak sa radšej nepiše.....

A ak ťa sen tak veľmi irituje, zmažem ho, čo by som neurobil pre analny alpinizmus voči moderatorovi wub.gif

#53 Conrad

Conrad

Megazávislák

• Member_50
  • 3 595 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:24

QUOTE(YPO @ 1.12.2008 - 21:20) Zobrazit příspěvek
přečti si to celé a pak vyjádři svůj názor - určitě to zvládneš - nehodil jsem tissot do příkopu - pouze jsem napsal že je seiko dál a to je pravda ať se Ti to líbí nebo ne

v podstatě si řekl jinak to co jsem se snažil naznačit - tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry, v jakékoli cenové kategorii i když ve vyšších cenových kategoriích jednoznačně převládá seiko a tissot je na chvostu - seiko má obecně jedinou "nevýhodu", že vypadá moc východně

Bude ti to možná připadat podivné,ale gramotný jsem

#54 PhoeniX

PhoeniX

Megazávislák

• Member_50
  • 4 339 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:32

NIGHTinGALE - To jsou krásný hodinky. Smím se zeptat na kolik vyšly? Pěkně zdobené dýnko, škoda jen, že není na čtyřech šroubcích. Ale jinak všechna čest... smile.gif

#55 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:32

QUOTE(xlaque @ 1.12.2008 - 21:22) Zobrazit příspěvek
plácat píčoviny umí každý

A presne to si spravil teraz ty.....
Už som niekoľko krat napisal, že som TRETIAK NA STREDNEJ (pišem zamerne caps lockom, aby sa to nedalo prehliadnuť), to znamena, že nepracujem a teda som rad, že som si privyrobil aspoň na to, čo mam wink.gif

Stale sa zameriavaš na jediny argument a to financie, ukazuješ, že ked maš PAM, ostatni by tam mali dosiahnuť tiež a sam si povedal, že skromnosť je v niektorych pripadoch na hovno, ale nedokažeš pochopiť, že nie všetci su na tom rovnako.

Ake krasne su tzv zahranične fora- každy povie nazor, ktory neuraža inych a ak by išiel proti niekomu, tak sa radšej nepiše.....

A ak ťa sen tak veľmi irituje, zmažem ho, čo by som neurobil pre analny alpinizmus voči moderatorovi wub.gif

opět plácáš píčoviny - nemám potřebu se nikomu líbit a vůbec nikomu lézt do zadku - na tyhle kejkle jsem už moc starý, tohle dělají přizdisráči co se potřebují zalíbit svému šéfovi, aby dostali svůj vysněný projekt

IMHO: momentálně nosím kvarcky a panerai je v krabici pod stolem - fakt si nic nemusím dokazovat a ani to nepotřebuji

TO:Conrad: ... tvoje názory ve mně pouze budí usměv ... viz Tvůj nedávný dotaz po koupi Zenith za 100t --- "ty hodinky nemají hacking ?" ..... to je fakt prdel dát za něco kilo a nic o tom nevědět ...

#56 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 448 příspěvků(y)
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:38

QUOTE(PhoeniX @ 1.12.2008 - 21:32) Zobrazit příspěvek
NIGHTinGALE - To jsou krásný hodinky. Smím se zeptat na kolik vyšly? Pěkně zdobené dýnko, škoda jen, že není na čtyřech šroubcích. Ale jinak všechna čest... smile.gif

Děkuji.
Ano, s tím dýnkem je to škoda, šroubky by mu slušely a byly by i praktické.
Nebyly drahé. Byla na ně v Details sleva 25%, takže vyšly pár korun pod 20.000 Kč.
Ciferník je v rozích prohnutý, což se mi nejen líbí, ale není to ani moc často k vidění.
Celkově jsem s nimi velmi spokojen.

Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#57 mengelis

mengelis

Megazávislák

• Member_50
  • 1 335 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:40

QUOTE(NIGHTinGALE @ 1.12.2008 - 21:38) Zobrazit příspěvek
Děkuji.
Ano, s tím dýnkem je to škoda, šroubky by mu slušely a byly by i praktické.
Nebyly drahé. Byla na ně v Details sleva 25%, takže vyšly pár korun pod 20.000 Kč.
Ciferník je v rozích prohnutý, což se mi nejen líbí, ale není to ani moc často k vidění.
Celkově jsem s nimi velmi spokojen.

Já bych si jen nikdy nekoupil hnědý oblek ;-)

#58 Otto

Otto

Závislák

• Member_50
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:44

Docela jsem si tu pěkně početl, než se do toho vložil YPO. Víš co YPO, jdi do hajzlu!!!!!

#59 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:45

QUOTE(Otto @ 1.12.2008 - 21:44) Zobrazit příspěvek
Docela jsem si tu pěkně početl, než se do toho vložil YPO. Víš co YPO, jdi do hajzlu!!!!!

Tak jo Otto wink.gif - to je dobrý názor

#60 Otto

Otto

Závislák

• Member_50
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2008 - 21:47

QUOTE(NIGHTinGALE @ 1.12.2008 - 21:09) Zobrazit příspěvek
Já si šel loni do obchodu pro Longinesky a odnesl si hodinky pro lůzry. A jsem tomu docela rád. A o financích to věru nebylo.
Limitovaná edice, COSC byl přiložen automaticky v balení. Omegu o to člověk musí prosit.
A upřímně - na lepší oblekovky k hnědému obleku jsem zatím nenarazil. A u Seika už vůbec ne smile.gif

NiGU, tak s těmahle mě neser, ty jsou perfektní