Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

BONSAJ, jak na to

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#161 pavlo

pavlo

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2016 - 09:57

Aj Fikus petiolaris sa trochu rozrastol, ako bol na foto vyssie

Přiložený soubor (y)

#162 pavlo

pavlo

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2016 - 10:02

Este som nafotil aj moj trochu vzacnejsi Fikus gumosa, v porovnani so zapalkovou krabickou

Přiložený soubor (y)

#163 pavlo

pavlo

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2016 - 10:06

Ked som uz zacal s tymi mojimi kaudexovymi Fikusmi - tak tu je dalsi petiolaris

Přiložený soubor (y)

#164 pavlo

pavlo

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2016 - 10:13

Ak by niekoho zaujimalo ako vyzera Fikus Burit - Davyho, tak tu je..,kupil som ho ako prutik a po zrezani - po rokoch vytvoril aj kaudex

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od pavlo: 24.říjen.2016 - 10:14

#165 pavlo

pavlo

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2016 - 16:37

Chlapi nemate prosim Vas niekto nahodou navyse 1ks Fikus vrbolisty, salicifolia, nerifolia, - najlepsie uz s malym kaudexom velkosti orecha ?, ze by sme sa potom dohodli ...., dakujem

#166 Seamaster

Seamaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 074 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno 16.listopad.2016 - 15:51

Zdarec, dotaz kdyz uz jsem narazil na tohle vlakno - pac se o me vi, ze jsem Micurin, dostal jsem predloni od kamosky bonsaii - nejaky jilm. V lete venku, jinak za oknem, bez pruvanu, zalivat chce mrcha skoro denne, ma malej kvetinac. Prob je, ze ma tak 6x do roka podzim - najednou vse uschne a opada, dela mrtvolu, a nasledne obrazi a tak porad dokola. Co je spatne, mate hint?

Omega De Ville Hour Vision 431.33.41.21.01.001 - Omega Seamaster Professional Planet Ocean 2900.50.91 Omega Seamaster Professional 300m Diver 2254.50.00 - Omega Seamaster Chrono-Quartz 196.0052 - Omega Constellation Marine Chronometer 198.074 - Omega Seamaster 600 Professional aka Ploprof 166.077 - Omega Speedmaster Professional 145.022.69.ST - Omega Constellation Calendar 2943 1SC Omega Medicus 23.4 SC 

#167 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 16.listopad.2016 - 17:30

Má dobrý substrát? (živiny, hnojení,. ..)

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

MAURICE LACROIX čtvercové kolo,

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Zajímavé články o hodinkách, Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#168 Seamaster

Seamaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 074 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno 18.listopad.2016 - 09:55

Hnojeni neprobiha, dela to takto od zacatku. JAky hnojeni doporucujes? JE v origo substratu a misce z obchodu.

Omega De Ville Hour Vision 431.33.41.21.01.001 - Omega Seamaster Professional Planet Ocean 2900.50.91 Omega Seamaster Professional 300m Diver 2254.50.00 - Omega Seamaster Chrono-Quartz 196.0052 - Omega Constellation Marine Chronometer 198.074 - Omega Seamaster 600 Professional aka Ploprof 166.077 - Omega Speedmaster Professional 145.022.69.ST - Omega Constellation Calendar 2943 1SC Omega Medicus 23.4 SC 

#169 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 445 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2016 - 17:33

Hnojeni neprobiha, dela to takto od zacatku. JAky hnojeni doporucujes? JE v origo substratu a misce z obchodu.

Přes léto, když jsou rostliny venku, používám granulovaný koňský hnůj, v domě klasické kapalné hnojivo pro bonsaje.

Řekl bych, že po dvou letech od prodeje tam už žádná výživa není.

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Zajímavé články o hodinkách, Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#170 denisbmw

denisbmw

Začátečník

• Members
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2016 - 22:02

Klobouk dule... nam vzdy zbudou jen kvetinace

#171 Lobber

Lobber

Megazávislák

• Member_50
  • 1 089 příspěvků(y)
  • Bydlí:na Zemi
  • Fanoušek značky:Vintage pacient

Publikováno 15.únor.2019 - 08:45

Zkusím oživit zapadlé vlákno ...

Dlouhou dobu jsem hledal tromemeček, který by mi vyhovoval a měl z něj radost - jen všude nabízeli strom jak kr*va nad 50cm...
Tak sem si rěk nic budem muset muset jít jinou cestou ..
Po 4 měsících zalejvani a starání se z 12 peciček, vyloupli 4 výhonky čínské jahody, chcete-li LIČI...

Že by moje první bonsaj od začátku :0)

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Lobber: 15.únor.2019 - 08:47

HODINKOVNICE : Jó, za ten čas, se již nějaké ty kousky pro mé pozůstalé nashromáždili

Lobberchronomag@gmail.com

#172 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 445 příspěvků(y)

Publikováno 15.únor.2019 - 08:56

Pěkné, hezký přístup.

Jako drobný problém vidím to, že pokud chceš udržet nějaký rozumný poměr velikosti celé rostliny k velikosti listů, tak budeš muset tu rostlinu pěstovat větší než 50cm.

Tím, že to bude v misce asi budou listy menší než v reálu, ale rozhodně nečekej, že budou poloviční.

TADY to vypadá, že listy mají tak 8cm (odhaduju z velikosti plodu).

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#173 hator

hator

Učedník

• Member_50
  • 186 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina
  • Fanoušek značky:Od všeho trochu

Publikováno 9.červenec.2019 - 20:01

Ahoj, zacal jsem se doma trosku nudit tak jsem si rekl, ze vyzkousim neco noveho. Potreboval bych radu. Jak zesilit kmen stromku jako viz na obrazku

#174 hator

hator

Učedník

• Member_50
  • 186 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina
  • Fanoušek značky:Od všeho trochu

Publikováno 9.červenec.2019 - 20:02

7a63b66273d4eacf466131d7adcb65ab.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk