Přejít na obsah

Traser Winter Edition


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já si myslím, že v tomto případě probíhaly vysloveně zátěžové testy a jak německá, tak švýcarská metodika certifikace je nic proti tomu jak moc je prověřená takováhle "vločka" :) ... a také si můžeme být jistí, že náklady na certifikaci zdaleka přesahují ceny hodinek s COSC :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

n4m: a v tu chvíli jsou ty hodinky geniálně super... Hi, i am Inge :)

 

No a teď si tu Inge představte JENOM s těma Traserama a s červenou santa čapicí s bílou bambulí na hlavě, před tím krbem na chcíplým polárním medvědovi :thumbsup_anim: Slint :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď si tu Inge představte JENOM s těma Traserama a s červenou santa čapicí s bílou bambulí na hlavě, před tím krbem na chcíplým polárním medvědovi :thumbsup_anim: Slint :crying_anim02:

Asi bych si otevřel lahváč a šel se dívat na televizi. Sto lidí = sto chutí a tyhle blonďatý strašidla s vemenama vepředu mě opravdu neberou :thumbsdown_anim:

A ty hodinky se mi opravdu nelíbí. Komercionalizací myslím přibližování se módním značkám za každou cenu, tohle je imho krok vedle. A doufám, že mám ještě pořád právo na vlastní názor a Václav Klaus je pořád prezidentem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak tuhle diskuzi nestíhám

CzechJoker: bere Ti někdo právo na vlastní názor? myslím že se každý svobodně vyjádřil, někdo i k tématu - ale taky mi laskavě dovol nesouhlasit

Ty to prodáváš, tvůj názor není nezaujatý.

 

PS: nestíháš bohužel více věcí :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že byl zaujatý.

ale s tím já nikde neargumentuju, nebo snad ano? znamená to že já tady svůj názor nemůžu vyjádřit, protože by snad mohl být zaujatý?

snažím se tady prezentovat hodinky které prodávám, snažím se nedělat to nějak násilnou formou, ani nikomu nic nutit, nebo podsouvat marketingový spam. myslím, že každý si může udělat svůj názor. také každý si může profi členství zaplatit a kopat za svou značku atd.

pokud jsem Ti hnul žlučí - reklamace archimede? - omluvil jsem se už v mailu a znovu se omlouvám zde, opravdu mě to mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že byl zaujatý.

 

Na to, že je Kubson prodává byl nezaujatý až až. Vyjadřuje se s odstupem, což jiní neumí i když je neprodávají ani nekupují.

 

Jinak souhlas, mě se taky nelíbí, jak jsem řekl, ale bejt blond Inge,, tak je chci a nedám pokoj, dokud je mít nebudu :thumbsup_anim:

Ale jelikož jsem zarostlej hnusnej chlap, tak bych dal přednost jiným modelům od Traseru ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...