Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Já běham jako doplněk k fotbalu, takže když je míň hraní, snažim se si aspoň jednou týdně jít zaběhat ...

Používam speciální Adidasy na běhání v terénu, dříve Nike, ty mi seděly kvůli měkčímu Airu a vyššímu nártu víc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Fajn, tak to ti budu dejchat na záda. Já budu mít 3833. Už jsem běžel i delší štreky v tréninku, ale jako závoďák budu mít premiéru.

A na ruce nebudu mít nic, diverky jsou na to trochu těžký a digitálky prudce odmítám. Rád běhám na pocity. A trochu sázím na vodiče s červeným balónkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, tak to ti budu dejchat na záda. Já budu mít 3833. Už jsem běžel i delší štreky v tréninku, ale jako závoďák budu mít premiéru.

A na ruce nebudu mít nic, diverky jsou na to trochu těžký a digitálky prudce odmítám. Rád běhám na pocity. A trochu sázím na vodiče s červeným balónkem.

Tak fajn, držím palce :thumbsup_anim: ať ti to zítra běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Takhle si huntovat kolena a kotníky... Vám ty pochody v plné polní na vojně nestačily?

 

Když hodiny na běhání, tak Prim Sport IGEN :) Jsou akorát velké a placaté, lehoučké... Prostě nepřekáží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem sice žabák :smile_anim: ale já za necelé 4 a ctvrt hodiny. Do cca 30 km jsem se držel červeného balonku, ale pak jsem vytuhnul

tak gratulace, letos to bylo fakt peklo. každý kdo to doběhl je dobrej. já vytuhnul na 35 km,ale nakonec zdolal za 3:56

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teprv teď jsem se vzpamatoval dost na to abych moh něco napsat. Byla to vostuda. Aspirační čas pod čtyři hodiny se nakonec změnil v devátej kruh pekla a real byl čtyři dvacet sedm. Jinak ale super pocity. Hlavně ten start mezi řekou stejně naladěnejch lidí. A pak čtyřicátej kilometr, když se ti slovník smrskne na pět slov a všechny jsou sprostý.

Včera jsem si byl ještě regeneračně zaběhat a je fakt sranda, jak je to tělo vybrakovaný z cukrů, ale jinak krom několika modrejch nehtů, se kterejma se asi rozloučím, žádný velký problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

debil, debil, kretén..... Já jsem běhal od vánoc, poslední dva měsíce tak 50 Km týdně. Měl jsem pocit, že mám natrénováno, a že bych se mohl přiblížit časům, které jsem běhával dříve, tedy pod 4 hod. Začal jsem pomalu, po 4km jem zrychlil a dělal si naděje na čas kolem 4:15. Na odbočce do Nuslí jsem chyti, krizi, o hodně dřív, než jsem čekal. Tam mě doběhnul balón s časem na 4:30, tak jksem se ho držel, že i to není špatný. Kdybych se na to vysral, trochu si vyklusal, tak by bylo dobře, ale já udělal stejnou chybu už po několikáté, nechtěl jsem je nechat utéct, za další tři Km mi bylo jasné, že je neudržím a tak se taky stalo. Mě to ale úplně vyřídilo, přechod na spalování tuků se nepovedl... Ješt+ě jsem nebyl v polovině a už jsem se na to chtěl vybodnout, když jsem si představil, že mám ještě víc, než polovinu před sebou. Na půlce to bylo za 2:14, ale věděl jsem, že to už nerozhejbu, Podolí a Smíchov jsem doslova odplazil, pak došlo i na střídání běh- chůze. A když jsem byl pod Stalinovo pomníkem, nechápal jsem, jakto, že na druhé straně řeky neběžím finiš v Pařížské- mé nejlepší časy.... A představa, že mi chybí ještě cca 10 Km a že jsem úplně na šrot je děsivá. Naštěstí, společnost kolem mě už byla velmi pružného charakteru, většina popocházela a občas popoběhla.... Zresetoval jsem se až na posledních 5 Km, to abych uhájil výsledný čas pod 5 hodin, jako vřdy, až na drobné výjimky jsem dal poslední 3 Km euforicky rychle s relativně mocným 400m finišem v Pařížské. Ten, kdo mě viděl jen tam by myslel, že jsem to běžel v pohodě a docela rychle. Nakonec musím být rád i za těch 4:58:09. Je to průser, ale nevzdal jsem to. Asi je chyba dát si dopředu čas, za kterej to chci udělat. Možná je fakt lepší nemít hodinky a jet podle pocitu / to jsem udělal, na 15 Km jsem byl v pohodě a navíc mistr zeměkoule/. Je to vostuda, nakonec jsem si to přebral, že už prostě nemám věk a trénink na nic lepšího, tak stačí, že to nějak doplazím. Až to nepůjde, tak už jsem opravdu starý a ve špatné kondici. Zlepšení bych bvyřešil snadno- stačí zhubnout z mách 88 Kg na 80 a jsem na tom daleko líp, ale to já nevydržím, kombinace žrádlo a maratón není moc výhodná, přesto se ani jednoho nehodlám vzdát. Následky letošního PIM: dost bolavá lýtka, druhý den jsem ale ryl zahradu, tak se to rozhýbalo, pžekvapivá bolest trapé=zů, dnes už také v poho, bederní páteř a záda v prdeli, i dnes, asi budu muset cvičit břicho a záda, chrastí a přeskakuje mi tam, asi dost průser. Takže klucí, Vašeč časy je proti mě dost luxusní záležitost. A ještě připomínka, Kubo, jestli nás chceš příště fotit, misíš prostě 2 až 3 hodiny počkat, přeci jen těm klukům vopálenejm musíme dát trochu šanci, aby se prosadili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischo vsechna cest. Kdyz jsem cetl Tvuj prispevek, tak jsem nejdriv myslel ze jsi to vzdal. To mi ale k Tobe nesedelo a konec mi ukazal pravdu :) Priste fotit uz nechcu, chcu bezet! Ted jsem fotil jen proto, ze jsem mel cestu kolem a chtel jsem si rozsirit sve reportazni portfolio. Nemit nabity program a pritelkyni na krku, zustal bych tam dele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...