Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Poradite nejaky bezecky boty? Mam trochu pronaci, ted jsem behal v Mizuno Wava Paradox 2.

Diky, cena tak treba do 2500?

 

Jám došlap neuprální až lehce supinační. Takže osobní zkušenost s pronačníma botama nemám, a tudíž neporadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ne příliš pravidelném tréninku, jsem konečně pokořil 10km. Mám radost. Výsledek 10,22km za 1:04:33 . Boty Mizuno Wave Rider WK

Gratulace, jen tak dál. Ridery jsou super střely. Nejrychlejší tréninkové boty co jsem kdy měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace :) jen tak dál.

 

já jsem konečně po antibiotikách a mám za sebou letos jen pár krátkých běhů. učím se běhat s tím sport testerem, takže teď zjišťuji jaktože jsem jako bez toho mohl už skoro osm let žít :D 

snažím se zatím trochu sledovat tep a kontrolovat kadenci. hodnoty tepu mě docela překvapily, vždycky jsem si myslel, že co udýchám nosem, to je v aerobní zóně, ale hrudní pás mi prozradil, že hravě udýchám i anaerobní zónu.

k pokročilým funkcím jsem se vzhledem k současné fyzické kondici zatím nedostal (nucená pauza byla vážně dlouhá a nedalo se nic dělat), ale těším se až se to trochu zlepší.

 

mimochodem nemáte někdo zkušenost s teniskama z decathlonu? ptal se mě jeden kolega v práci, co si teď chtěl pořídit něco na občasný jogging... z obrázků nevypadají zle. cena lákavá. na rekreační běh mi nepřijdou zlé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, možná v tom mám zmatky. chce to víc běhat a míň nad tím přemýšlet, tak jako dříve :) nikdy jsem v tomto směru nebyl příznivcem přílišného bádání nad technikou, no koupil jsem si ty hodinky, protože mám teď méně času a myslel jsem si že s jejich pomocí trochu zefektivním tréning... a když jsem nemohl běhat, tak jsem si občas něco přečetl a asi si z toho udělal dobrý guláš :)

 

jasně, mám hr max "vypočtený" jen z tabulky a jen pár běhů, ale myslel jsem si, že to čemu hodinky říkají zóna 4 a 5 už je za aerobní hranicí (i podle těch obecných tabulek to tak vychází).

 

post-28074-0-59093400-1553335908_thumb.png

 

celé jsem to dýchal nosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak doufám, že budou sedět. :-)

Já letos koupil dvoje nové obutí, jak na trail tak na silnici.

Po lese a kopcích proháním Roclite 290 od Inov a sedí parádně i na mojí širokou nohu.

 

http://inov-8.blogspot.com/2017/02/recenze-konceptu-r-o-c-l-i-t-e.html

 

No a na občasné běhání po cestě zkouším tohle, nemám asi nejlepší styl běhání a trochu se bojím o kolena tak jsem chtěl něco odpruženého.

A na prvních pár desítkách km zatím taky fajn.

 

https://www.on-running.com/en-us/products/cloudflow-rust-pacific-m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam s HOKA One Clifton 5 odbehnutych uz nejakych 70km a az teraz sme "si sadli" Teraz sa v nich uz beha paradne. Striedam z ON Cloudflyer(maju od vianoc nabehane uz 300km - tie su paradne uz od zaciatku) a NIKE Pegasus 35 (tie mam nove, mal som pred tym 32ky a to je pre mna overena klasika, ktora nikdy nesklame)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...