Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

já když vím, že budu běhat delší trasu, tak mám klasický běžecký batoh, koupený v Decathlonu no a na běhy do 15 km beru jen ledvinku, tam mám klíče, mobil a láhev 250ml na vodu.

Chlapci a děvčata, co si myslíte o tomhle borcovi. Běhá závody od 10km po ultra, stravuje se většinou jen na ovoci a propaguje půsty jen ja destilované vodě popř úplně bez vody a jídla.

viz. jeho blog.

http://richardzvolanek.sk/moj-pat-dnovy-suchy-post-bez-jedla-bez-vody-bez-umyvania-s-vodou/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplná kravina to nebude, tu vodu si připravuješ sám v destilátoru. Jednu dobu jsem dost visel na tomhle webu: www.pust.cz a asi 2x jsem absolvoval jednodenní půst pouze s normální vodou a samozřejmě pro trávicí soustavu úplně super!

ve čt. mě čeká 50 km v Itálii. A jako vždycky, nemám dostatečně naběháno, nestíhám dlouhé běhy nad 20 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zpět k běhání. Dnes super podmínky, pod mrakem, chladno. Jen možná nemuselo tolik foukat.

Až jsem byl překvapený, jak to odsejpá...

74f85ce7157bcc67b78d8bece5fea748.jpg

9de5d564b9385aa7575c31bbf0c0858b.jpg

 

Pěkně ty. To bude tím odpočinkem. Já zatím nejvíc 8km, ale cítím se dobře. Napohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože na displeji nemám zobrazeny kilometry, ale jiné veličiny a displeje nepřepínám, tak mě jeblo až doma :D

hodinky většinou zapínám až po rozklusání a protažení někde dál od baráku (a stejně to mám s vypnutím), takže celkem jsem těch 20 určitě dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...