Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Chalani uz druhy krat sa mi po cca 200 km roztrhol zvrsok na ON Cloudflyer. V poho mi to vyreklamovali a po druhom raze vratili peniaze...Chcem kupit nieco nove, takze by som Vas poprosil o radu. Vaha 100kg, tyzdenne nabeham cca 40km, 95% asfalt..hladam nejaku široku botu. Aj Hoka Clifton5 a aj Pegasus 35 su mi uzke. Moj BGT je 130?.<br />

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, s 200km jit na zavod maraton+ a jeste v terenu. Jsi blázen. :) Já bych do takového podniku momentálně nešel, protože bych si vystavil stopku na horně dlouho.

ja mam asi relativne dost kazdodenniho pohybu jako zaklad + i v praci u pocitace muzu stat. tim asi trochu kompenzuju relativne maly objem... bez toho bych se asi taky odepsal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ze svych lednovych 107 kg na kilogramech 97. Je to sakra poznat :)

 

Kazdopadne mam dotaz. Jak regenerujete telo? Respektive hlavne nohy.

Plavani nesnasim. I ho mi dost funguje sauna, ale tu mam pres leto v blizkosti zavrenou. Pak studeny/ledovy a sprchy po behu a samozrejme nejakej strecink.

 

Ale rad se dozvim vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi hodně dobrá pomůcka je foam roller, musím ho zase po delší době vytáhnout. Někteří tvrdí, že je to účinnější než stretching a že je správně masírovat dost tvrdě, do bolesti.

Pod tohle bych se podepsal a já mám třeba moc rád fakt ledovou vodu po běhu. Kousek od baráku máme potok a po běhu dám cca 5min stretching a potom šup nohy do vody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...za mna hned po behu výklus, potom drepy, ladova voda a dobre vyvalcovat s Foam rollerom.

místo těch dřepů bych dal jen dřepění, na regeneraci po výkonu dělat "silové" cvičení jako jsou dřepy, o tom jsem neslyšel, ale rád rozšířím obzory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pro místní běhavce- můžete sledovat "zajímavý závod" - TOR DES GEANTS-  jeden z nejtěžších závodů světa. Ve zkratce 330km Alpami a 24000 výškových metrů.

https://live.tordesgeants.it/?fbclid=IwAR3mT_TUEI0VV9CZipG1nwR52FW6aHQ7IMOiWbx-wmCc2lELlTuzGbp1L40

 

Mimochodem startovní čísla 52 - Vašek Utínek a 1471 Petr Kučera. Naši kluci. Zatím se jim daří!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo těch dřepů bych dal jen dřepění, na regeneraci po výkonu dělat "silové" cvičení jako jsou dřepy, o tom jsem neslyšel, ale rád rozšířím obzory

Funguje mi to...dam tak desat drepov hned po behu. Bolievali ma stehna pod prdelou(myslim, ze sa to bola Hamstringy) a po drepoch a ladovej vode nemam problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani uz druhy krat sa mi po cca 200 km roztrhol zvrsok na ON Cloudflyer. V poho mi to vyreklamovali a po druhom raze vratili peniaze...Chcem kupit nieco nove, takze by som Vas poprosil o radu. Vaha 100kg, tyzdenne nabeham cca 40km, 95% asfalt..hladam nejaku široku botu. Aj Hoka Clifton5 a aj Pegasus 35 su mi uzke. Moj BGT je 130?.<br />

Dakujem

 

Mizuno Wave Rider 21. Obecně mají Mizuna širší kopyto, v těchto mám naběháno 880 km a nemám pocit, že by už byly na vyhození. 130 eur znamená hledat ve slevách, ale není to unreal, sám jsem je kupoval za podobné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem šel pro Asicsy a přinesl jsem si Hoka Bondi 6. Vypadaj teda příšerně, to se musí nechat.

Tak jsem je dneska zkusil a nevím, nevím, tlumí skvěle, ale v podstatě jsem musel hledat úplně jiný došlap a vůbec, všechno, prvních pár set metrů jsem měl dojem, že sebou fláknu. Ale pro kolena to na asfaltu asi bude dobrý. Na měkčí podklad si ale stejně budu brát GT2000. Má je tady ještě někdo, myslím ty Bondi 6?

edit: a bolej mě z nich lýtka 

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...