Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Super diky za postrehy. Ja je chci na obcasne a kratsi behy do 5 km. Zadny velky objemy. O tom, ze se skubaji jsem cetl i na zahranicnich forech. Objednal jsem verzi bez graphenu tak uvidime. Nulovy drop mi nevadi. Beham bezne v bosobotach. Jen ty maji hodne tenkou podrazku a kdyz trefim kamen tak to nekdy zaboli. Moc bot s sirsi spickou v nabidce neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod jak si jednoduše přivodit puchýře.

 

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že si dám 2x Lysou s kolegou po práci, tak jsem si důkladně už večer připravil věci do tašky a ráno je vzal sebou. Přijedu do Malenovic převleču se a po dlouhé době jsem si opět nazul své New Balance na terén, nicméně hned v úvodu jsem si říkal, zlaté Asics co mám na asfalt to je mnohem pohodlnější. V New Balance mi přišlo, že cítím každý šutr a docela je mám i volné, nicméně kopec jsme vyšli a rozeběhli jsme se směrem Ostravice-Sepetná, už v půlce seběhu jsem cítil puchýř v přední části chodidla, tak jsem to hned začal svádět na ponožky, že je okamžitě vyhazuji, nicméně seběh zvládnutý a vydali jsme se zpátky na Lysou, v půlce cesty už mě začala zlobit pokožka na patě, až to začalo být i nepříjemné, tak jsem si zul botu, že si spravím ponožky a v ten moment bylo jasné kde je problém... Já idiot jsem si zapomněl vložit do bot vložky, které jsem poctivě vyndal během čištění bot :D.

 

Kdo zná trasu od zatáčky u hotelu Bezruč, tak ví, že to je samý šutr, takže seběh Lysé po druhé bylo jenom samé "pi*a, kur*a" a nadávaní si na sebe jaký jsem idiot, ale jako workout dobrý :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod jak si jednoduše přivodit puchýře.

 

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že si dám 2x Lysou s kolegou po práci, tak jsem si důkladně už večer připravil věci do tašky a ráno je vzal sebou. Přijedu do Malenovic převleču se a po dlouhé době jsem si opět nazul své New Balance na terén, nicméně hned v úvodu jsem si říkal, zlaté Asics co mám na asfalt to je mnohem pohodlnější. V New Balance mi přišlo, že cítím každý šutr a docela je mám i volné, nicméně kopec jsme vyšli a rozeběhli jsme se směrem Ostravice-Sepetná, už v půlce seběhu jsem cítil puchýř v přední části chodidla, tak jsem to hned začal svádět na ponožky, že je okamžitě vyhazuji, nicméně seběh zvládnutý a vydali jsme se zpátky na Lysou, v půlce cesty už mě začala zlobit pokožka na patě, až to začalo být i nepříjemné, tak jsem si zul botu, že si spravím ponožky a v ten moment bylo jasné kde je problém... Já idiot jsem si zapomněl vložit do bot vložky, které jsem poctivě vyndal během čištění bot :D.

 

Kdo zná trasu od zatáčky u hotelu Bezruč, tak ví, že to je samý šutr, takže seběh Lysé po druhé bylo jenom samé "pi*a, kur*a" a nadávaní si na sebe jaký jsem idiot, ale jako workout dobrý :).

 

:lol2:  :lol2:  Návod perfektní. Ale aplikovat raději nebudu. Na Lysé už jsem dlouho nebyl. Chtělo by to napravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já makám do tří, když mám ranní... + hodina cesty na Lysou, tak to už je dost na hraně, ale kolem té čtvrté by to snad ještě šlo, maximálně vezmeme čelovky. Tento a příští týden bych mohl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já makám do tří, když mám ranní... + hodina cesty na Lysou, tak to už je dost na hraně, ale kolem té čtvrté by to snad ještě šlo, maximálně vezmeme čelovky. Tento a příští týden bych mohl. :-)

Tak ve 4 uz je tma, takze celovky kazdopadne. Od zitrka jsem mel byt v Estonsku, ale finove stavkuji, takze mi zrusili let. Tak ted nevim jak to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento tyden to nestiham, chci jit zitra na tetanovku, takze bych pak mel byt par dni v klidu a zena je na sluzebce, takze by mi nemel kdo hlidat deti...

pristi tyden bych asi mohl v po, ut, st. s tim ze ut a st by byly idealni.

 

co @rolas - tentokrat s vlozkama do bot? :)

 

ad startocvaci casy - rikam ze jsem tam byl letos jednou (a to bylo v lednu) a od cervence jsem prakticky nebehal, takze prosim umistit do prvni vlny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl taky pro úterý. Výběh v 16:00 od transformátoru? Nebo máte jiný návrh? Čelovky s sebou. Pojede někdo z Ovy? 
Takže 3.12.
Seznam účastníků:
1. Beet
2. Anela (pojedu z ovy, ale vracim se pak na NJ)

 

edit: sel bych tez od trafa, ale pekne po znacce. jo a zadny beh, jasne? cas nahoru tak 1:05 - 1:10 - trosku na pohodu prosim :)

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak řešíte běhání v chladném počasí, co se týče bot? Mám celkem vzdušné Asics gt-2000 7 a teď mi do nich ?fouká?. Silničních bot s gtx moc není, ale mám v merku Asics gt-1000 8 s membránou. 
Nebo se mám na to vykašlat koupit větší Asics kayano 26 a dávat termo ponožky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi pred sedmi lety jsem to resil salomonama s goretexem. postupne jsem dospel k zaveru, ze je to zbytecne a lepsi je si na ten chlad zvyknout, i +50 km ve snehove brecce se da zvladnout v teniskach typu inov8 raceultra (bez omrzlin). neni to pohodlne, ale o to silnejsi je pak ten zazitek :) 

podle me zkusenosti totiz goretex zvlada dychat pri chuzi, ale ne pri behu, takze nohy byly zaparene casteji nez kdybych behal s obycejnou teniskou se slusnou bezeckou ponozkou (se zdvojenou spickou)

 

tady best4run propaguji na zimni behani neoprenove ponozky https://www.best4run.cz/bezecke-ponozky-na-zimu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do nejaky brecky je membrana dobra, jak ji osobne nemusim. Urcite mam vic rozmocene nohy z brecky nez z pripadneho potu. O zimu mi nejde na to netrpim, spis o puchyre.

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...