Přejít na obsah

Oris 733 7533 8454 MB


Doporučené příspěvky

Takze po dlhommmm case som si konecne doprial nieco normalneho. Sice uz som mal hodinky za viac ako 10 tisic ale to aj tak bol ten baterkac))) a az teraz som zistil o com tu vsetci kecaju co sa tyka automatoch. Tie hodinky proste ziju svoj zivot narozdiel od baterkacoch. Proste je to ine. Treba sa o nich starat ako o normalneho cloveka asi v zrube tak.Vecer ked zaspavam sem tam pocujem ich tikot a toje na rozdiel od baterkaca velky.Takze uz na tych penazi co clovek za ne dal nezalezi.Ved su tu aj ludia co dalu aj vyse 100 000 za hodinky. Ja sice tolko nemam ale ja som rad co mam, Ba az nadmieru.Splnuje vse co som ocakaval.Vzdy mi nieco vadilo na ostatnych.CI vodotesnost,ci velkost atak dalej a nasiel som Oris 733 7533 8454 MB. a nadherne.Ani by nik nepovedal ze patria do rady diving,cize na potapanie)))) sranda skor mi pripadaju az moc elegantne aby clovek snimy aj do tej vody siell :thumbsup_anim: Moje pocity s nych su len a len dobree. Co sa tyka spracovnia,citim ten kus zeleza na ruke a o to mi aj slo. CLovek si pripada ako chlap no nie))))NO a very ze to urcite neboli moje posledne automaty :thumbsup_anim: A ved kazdy z vas zacina na svojej hranici a vzdy ju len lame a stupa vyszie a vyzsie co sa tyka ja narokou a ja ceny.Tak uvidim kde sa ja za par rokou dostanem asi takkkk))) tak prikladam aj zopar foteciek.cawko jamikadze

post-2843-1228561801.jpg

post-2843-1228561835.jpg

post-2843-1228561880.jpg

post-2843-1228561910.jpg

post-2843-1228561948.jpg

post-2843-1228561983.jpg

post-2843-1228562009.jpg

post-2843-1228562048.jpg

post-2843-1228562074.jpg

post-2843-1228562105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Sellita, moc příjemný kalibr se sametovým chodem korunky. Trošku jiný, než např. Valjoux 7750, který má sice jasněji definované polohy korunky, ale vykazuje větší vůli. Já čekám na 01 733 7533 8555-07 4 24 34EB a jsem zvědavý, jestli tam náhodou ještě nebude 635 (ETA).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze po dlhommmm case som si konecne doprial nieco normalneho. Sice uz som mal hodinky za viac ako 10 tisic ale to aj tak bol ten baterkac))) a az teraz som zistil o com tu vsetci kecaju co sa tyka automatoch. Tie hodinky proste ziju svoj zivot narozdiel od baterkacoch. Proste je to ine. Treba sa o nich starat ako o normalneho cloveka asi v zrube tak.Vecer ked zaspavam sem tam pocujem ich tikot a toje na rozdiel od baterkaca velky.Takze uz na tych penazi co clovek za ne dal nezalezi.Ved su tu aj ludia co dalu aj vyse 100 000 za hodinky. Ja sice tolko nemam ale ja som rad co mam, Ba az nadmieru.Splnuje vse co som ocakaval.Vzdy mi nieco vadilo na ostatnych.CI vodotesnost,ci velkost atak dalej a nasiel som Oris 733 7533 8454 MB. a nadherne.Ani by nik nepovedal ze patria do rady diving,cize na potapanie)))) sranda skor mi pripadaju az moc elegantne aby clovek snimy aj do tej vody siell :thumbsup_anim: Moje pocity s nych su len a len dobree. Co sa tyka spracovnia,citim ten kus zeleza na ruke a o to mi aj slo. CLovek si pripada ako chlap no nie))))NO a very ze to urcite neboli moje posledne automaty :thumbsup_anim: A ved kazdy z vas zacina na svojej hranici a vzdy ju len lame a stupa vyszie a vyzsie co sa tyka ja narokou a ja ceny.Tak uvidim kde sa ja za par rokou dostanem asi takkkk))) tak prikladam aj zopar foteciek.cawko jamikadze

 

 

Co je zač značka Oris?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je zač značka Oris?

 

Co takhle vyvinout nejakou vlastni aktivitu?? Staci pouzit hledani, at jiz tady na foru, nebo za pomoci pana Guugla. Svymi stupidnimi dotazy a casto zbytecnymi komentari si dobrou reklamu pro potencialni prodej (po prekroceni magicke padesatky) neudelas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ktory podla teb je lepsi 773 alebo ta 6kova eta strojceku?? ja som mal ties na vyber stary modela novy model .No predavac ma chcel oblbnut tym,ze to oboje su rovnake len farba je ina.lebo som vahal modre ci cierne.ale vedel som ze cierne su novsi model 2007 tak som vzial tieto.)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavač měl v podstatě pravdu. Sellita je více-méně stejná, jako ETA (má o jeden rubín navíc). Někde tu je dokonce fotka hodinek, které mají ciferník s nápisem 25 jewels a uvnitř už je Sellita s 26.

Oris přechází na Sellitu kvůli tomu, že ETA už do budoucna nebude dodávat strojky výrobcům mimo Swatch Group (resp. ebauché, tedy polotovary strojků). V praxi to znamená, že TAG Heuer už nebude mít vlastní super kalibr 5, ale obyčejnou ETU (stejně jako nyní) a to samé platí i pro Breitling apod. Oris zvolil jiného výrobce a myslím si, že se nemáme čeho bát.

 

PS: pro toho pána, co neumí používat internet doporučuji kliknout na můj odkaz v podpisu katalog ORIS, nebo se podívat přímo na stránky výrobce www.oris.ch do sekce historie. A už se těším, co nám zítra nabídneš k prodeji.

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vies to o strojcekoch som netusil.Ale sam vies,ze starsi model bol len do 200wr a tej novy je do 300. Uz tu bolo spominane rozdieli novy a stary model ci zmenene indexi a tak dalej... takze ja som myslel to.ale diky moc za objasnenie,ze viem co to mam vo vnutry. Cely cas som si myslel,ze mam ETU. Diky moc mam tam napisane 773 asi 26 jewels ako si uz podotkol))) tak dik mocc. dufam, ze coskoro pribudne dialsi Oris do rodinky.lebo som rozmyslal nad tym ze ci sa mi opati kupit hodinky za dajme tomu 60 ci 70 tacou.ked mozem mat 2 a urcite ties kvalitne.Vies nie vzdy sa jedny hodia ku vsetkemu.Cize jedny na sport druhe k obleku a podobne.lebo ja som ten typ,ze urcite jedne nestacia :lol: a zas milionar niesom,ze by som si mohol dovolit 2 za 70 000. mam aj ine zaujmi. takze takk pekny vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi tak si ich kup nemas co stratit)))) ved inak aj tak by sa ti peniaze niekde inde stratili a tak ich budes mat v hodinkach)))) Akos a vravy ten kto neprepije ten maaa)))) a nemyslim, ze si alkoholik))))) to je len tak povedaneee))) ved u vas stoja nejak 24 to neni az tak vela i myslim. u nas v koscome ich mas za 34 500sk asi tak ale ja je kupoval tu v anglickua este som zjednal cenu v obchode priamo z menezerom som kecal a som zjednaôl celkom dobre si myslim na vase cz asi 17000cz asi tak myslim i ze paradny cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Kibi tak si ich kup nemas co stratit)))) ved inak aj tak by sa ti peniaze niekde inde stratili a tak ich budes mat v hodinkach)))) Akos a vravy ten kto neprepije ten maaa)))) a nemyslim, ze si alkoholik))))) to je len tak povedaneee))) ved u vas stoja nejak 24 to neni az tak vela i myslim. u nas v koscome ich mas za 34 500sk asi tak ale ja je kupoval tu v anglickua este som zjednal cenu v obchode priamo z menezerom som kecal a som zjednaôl celkom dobre si myslim na vase cz asi 17000cz asi tak myslim i ze paradny cena.

 

Píšeš jako hovado :thumbsdown_anim: :thumbsdown_anim: , příspěvek si prosím Tě přečti než ho pošleš. Chtěl bych se o hodinkách něco bližšího dozvědět, ale tohle se fakt nedá, zvedá se mi z toho kufr :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
ja viem ze pisem ako hovado a co mam robit?? mam zapnutu anglicku klavesnicu a uz sa mi to tu vsetko myli: Aspon niesom dokonali. a ked ches sa nieco dozvediet tak sa pytaj?

 

Díky za nabídku, zatím mi stačí prvotní postřehy.

 

Edit - proč si nenastavíš klávesnici na rodný jazyk ?

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky, ale proč kurnik šopa nedávají safír i zespod. Za ty prašule už by to mít ty hodinky mohly. Brrrr, nemám rád minerální sklo na dýnku. ;)

Mě by se víc líbilo plné dýnko s nějakým pěkným reliéfem, třeba mořskou pannou proklátou mečounem či něco podobně romantického :whistling:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne sa to praveze paci vidiet ako ten strojcek funguje preto som si aj ich kupil: Vidno sdrce hodiniek si myslim osobne.A co sa tyka toho mineralu zo zadu mi nevadi lebo moznost ho poskrabat je minimalna.Kde by som ho poskrabal na ruke?? :D asi tasko cize nevadi mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Mě by se víc líbilo plné dýnko s nějakým pěkným reliéfem, třeba mořskou pannou proklátou mečounem či něco podobně romantického :whistling:

 

Pripájam sa, to priehľadné dno, a najmä u diversiek všeobecne je o ničom. Ale každému pochuti. Niečo také neznesiem ani pri iných hodinkách. Ale možno časom zmením názor a dospejem. :sad01_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...