Přejít na obsah

parchanti?


Muffik

Doporučené příspěvky

Krásný.....nasadil jsi si vysokou laťku :smile_anim: Ale nemůžu si pomoct,na kůži by to bylo ideální!

 

Děkuji za podporu a schválení mé volby.

Souhlasím, že s kůží by ta čistota tohohle ciferníku vynikla možná víc, ale zase by nastal problém s mým malým zápěstím a nutností shánění krátkého řemenu, zřejmě neoriginálního.

Další argument pro kovový tah bylo i původní určení, kdy jsem plánoval nosit je skoro každý den do práce. To už se ovšem zase stačilo změnit (zatracený chronomag ;) ) a já sháním jiný typ hodinek právě na každodenní nošení + outdoor. Ale o tom zase v jiném vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký Longíny! Shánění řemínku se neboj, to je radost :). Ani se neboj neoriginálních, dají se sehnat často lepší než ty původní, zrovna Longines myslím žádný super řemeny na hodinkách nedodává. A vrchol radosti je nechat si od místního člena s nickem Simon vyrobit řemínek na míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Viktorem, kozene remeny z nabidky Longinesu rozhodne nejsou zadny zazrak, jejich "krokodyli" remeny za ktere chteji okolo 8k CZK jsou obzvlast povedene (mysleno ironicky) ;) Za cenu 1 Longines remenu, po jehoz nakupu si budes rvat vlasy, dostanes od simona nekolik remenu mnohonasobne vyssi kvality a moznosti mit remen presne jakej budes chtit ;) neni nic lepsiho nez si jit do atelieru vybrat kuzi, nit kterou bude prosita a jeste si vymyslet jak presne ten remen bude vypadat ;)

 

Kazdopadne ty hodinky si o kuzi proste rikaj! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plné natažení u automatu indikuje přeskočení uzdy v pérovníku - je to dost slušná rána a rozhodně se nedá přeslechnout. Já bych ale tohle nedoporučoval zkoušet a vůbec automat natahovat korunkou není příliš ohleduplné - kdo viděl jak rychle se přitom musí točit obě volnoběžky, ví proč.

V těch longinech je ETA 2892 (podle ložiska rotoru), což je "fajnovější" kalibr ve srovnání s např. "lidovkou" 2824 - to pokud bys potřeboval další argument pro koupi.

 

hrdlička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za podporu a schválení mé volby.

Souhlasím, že s kůží by ta čistota tohohle ciferníku vynikla možná víc, ale zase by nastal problém s mým malým zápěstím a nutností shánění krátkého řemenu, zřejmě neoriginálního.

Další argument pro kovový tah bylo i původní určení, kdy jsem plánoval nosit je skoro každý den do práce. To už se ovšem zase stačilo změnit (zatracený chronomag ;) ) a já sháním jiný typ hodinek právě na každodenní nošení + outdoor. Ale o tom zase v jiném vlákně.

 

Řemen si rozhodně kup, za relativně málo peněz budeš mít při střídání (řemen - zima / tah - léto) pocit, že máš dvoje hodinky. Člověk by nevěřil jak moc hodinky tato výměna změní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...