Přejít na obsah

Jakou můžou mít cenu


abbot

Doporučené příspěvky

řekněme od 1000Kč do 5000Kč, ale třeba trefíš na někoho, který je bude z nějakého důvodu nutně potřebovat a dá ti víc :worried_anim:

 

Škoda, že odpověď nepřišla dřív :crying_anim: výherní cena byla někde na 500 i s poštou do ČR ........

Ale i přesto děkuji za odpověď ... snad to příště vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že odpověď nepřišla dřív :crying_anim: výherní cena byla někde na 500 i s poštou do ČR ........

Ale i přesto děkuji za odpověď ... snad to příště vyjde

 

 

Pokud se na aukci cena vysplhala na 500,- tak to bude pravdepodobne jeich trzni cena. Je tezke najit nekoho, kdo da za podobne hodinky vic. To by muzely byt necim zvlastni, a to by zas nestaly 500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zalezi jakou cenu by mely pro tebe.. u techto kousku je obcas tezke urcit za kolik se prodaji dal, osobne pocitam s cenou spis nekde mezi 800-2000, v pripade, ze bys je nechal vycistit atd mozna trosku vic ;) Ale treba na ebay se podobne kousky objevi vylozene za par USD ;)

 

No pro mě osobně měly cenu takovou abych na tom něco vydělal a časem se dopracoval finančně na nějaký cosmonauty :thumbsup_anim: . Moc tomu nerozumim, ale chodil jsem na ně koukat více než rok a nechápal komu se líbí a najednou se mi doma nějak rozležely v hlavě a nemyslim na nic jinýho :) ....

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
No pro mě osobně měly cenu takovou abych na tom něco vydělal a časem se dopracoval finančně na nějaký cosmonauty :thumbsup_anim: . Moc tomu nerozumim, ale chodil jsem na ně koukat více než rok a nechápal komu se líbí a najednou se mi doma nějak rozležely v hlavě a nemyslim na nic jinýho :) ....

 

To se ti fliegery tak rychle znelíbily, že je hned prodáváš, abys koupil Cosmonauty? Ta touha prevít. je :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...