Přejít na obsah

Louis Erard La Sportive Day Date


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Tak jsem si léčil hodinkový absťák. Mým cílem bylo koupit hodinky s bílým ciferníkem, sportovní s možností je strčit do saka, když se mi nebudou chtít brát ultrakonzervativní Limesky. V Pardubicích otevřeli nějaký obchoďák a Klenoty tam otevřely svůj jarmareční stánek. A už je to tady L´ Esprit du Temps a Louis Erard s 50% slevkou. O tom jak tomu v Klenotech hoví, svědčí fakt, že tam měli dva identické modely, na kůži a s tahem a ten kovový byl o litr levnější :stupid: Ve zdejších vodách je značka Louis Erard trochu podceňována a řadí se spíš k low end, ale byl jsem velmi mile překvapen. Jak hodinkami, tak zpracováním, tak cenou :)

Technické údaje ocel, 42 mm, 10,5 mm výška, šířka u nožiček 21 mm, safír s AR, Eta 2836, 100 m

Velmi se mi líbí plastický ciferník a lehce retro nádech. Hned jsem je hodil na lehce vyžvejklý 22 mm řemen od Ondry teď asi na 21,5 mm Je mi milé, že v nich nevidím žádnou zjevnou inspiraci nějakým slavnějším bráškou....

post-1551-1228595053.jpg

post-1551-1228594987.jpg

post-1551-1228595016.jpg

post-1551-1228595031.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, casto nevidim hodinky, ktere bych si klidne nechal na ruce pri prevlikani z dennich jeansu a trika do obleku na vecer do divadla. Libi se mi font indexovych cislic. Jsou luminiscencni? Dovedl bych si predstavit i jinou hodinovou rucicku, ale na druhou stranu tem hodinkam dodava sportovni nadech. Pekny prirustek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, casto nevidim hodinky, ktere bych si klidne nechal na ruce pri prevlikani z dennich jeansu a trika do obleku na vecer do divadla. Libi se mi font indexovych cislic. Jsou luminiscencni? Dovedl bych si predstavit i jinou hodinovou rucicku, ale na druhou stranu tem hodinkam dodava sportovni nadech. Pekny prirustek.

děkuju... Indexy luminiscenci nemají. Jen výplň ručiček a bod nad 12 na lunetě. Nejsou to hodinky na první pohled. Právě tím, že nejdou lehce prdnout do vyhraněné škatulky, člověk si na ně chvíli zvyká. Ale po 6 hodinách domácího zkoušení s košilí, s tričkem, před zrcadlem, u nafocených fotek,podrobného prohlížení, zkoumání antireflexu, špekulací, jestli ta červená vteřinovka je dobře nebo ne, si mlaskneš a řekneš si. Jo, jsou to vony.

A co na to moje paní? :goof: :lol2: :goof: :lol2: můj muž je totální magor :wub:

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji dobre, libi se mi ty rucky - predevsim hodinova! Cifernik je pekne "vyplnenej" jen me docela stve font tech sedivych cislic - nechapu proc nemohl byt pouzit ten stejny co na peti-minutovych indexech..

 

Dotaz: Na co je ta korunka na 10? ;) Uzij si jich!

Korunka motá lunetou, na ty indexy jsem si opravdu trochu musel zvykat.... Co mě však překvapilo, jak jsou pěkně udělaný. Celkem plastický a ještě černě rámovaný

post-1551-1228603323.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi moc, znacku mam taky celkem rad. Moc pekne desingy, co jsem videl tak zpracovani bez pripominek. Jinak vrchol nabidky Erard je u me jejich Regulator. Jeden z nejhezcich regulatoru co znam. A jsem uz videl i verzi s rezervou chodu, tam je ale na me moc rucicek.

Tak at ti dlouho delaji radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Lehký řemínkový tuning. Sportovnbě elegantní retro. Poklona a poděkování Ondrovi za standardně vysoce kvalitní práci

 

Tak s tim novym remenem dostaly ten sparvny smrnc a je to prave to "ONO"... Gratuluji!

 

Edit: vymazani obr. z citace...

Upraveno uživatelem INA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehký řemínkový tuning. Sportovnbě elegantní retro. Poklona a poděkování Ondrovi za standardně vysoce kvalitní práci

post-1551-1229721830.jpg

post-1551-1229721842.jpg

Zdar, přesně tenhle model jsem v tom AFIpaláci taky prohlížel. Mě se víc líbila předchozí řada Sportive( konkrétně chronograf). Ale přesně o tomhle jsem taky přemýšlel. Cenu tam mají tuším okolo 9.000,- Jinak se zeptám průhledný dýnko nemají, viď? A opět otázka, jsou to hodinky na 17cm zápěstí?

 

Dík za info a gratuluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...