Přejít na obsah

Rolex Tudor Prince


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Bohudik tam byla. Kdyz bych ji shanel dodatecne, tak je pekelne draha. Na ebay jsem ji pred casem videl myslim za 80USD.

Tak to gratuluji, muzu se jeste zeptat kolik tě stály? Pokoukávám po verzi "JUMBO" snad budu mít stejné štěstí na pěkný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to gratuluji, muzu se jeste zeptat kolik tě stály? Pokoukávám po verzi "JUMBO" snad budu mít stejné štěstí na pěkný kousek.

Kdyz se podivas na www.forwatch.com, tak zjistis v jakych relacich se takove Tudory pohybuji ;) K tomu si pripocti snad 30USD postu a mas vyslednou cenu. Clo ani dan jsem neplatil.

Modelu Jumbo tam ted moc nema, chce to vyckavat...

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se podivas na www.forwatch.com, tak zjistis v jakych relacich se takove Tudory pohybuji ;) K tomu si pripocti snad 30USD postu a mas vyslednou cenu. Clo ani dan jsem neplatil.

Modelu Jumbo tam ted moc nema, chce to vyckavat...

Pokukuju už nějakou dobu "zkousnul" bych i rolexy...ale jako amatér nechci sáhout vedle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jakubisko - jak se Ti líbí nové Tudory ?

Pokud myslis modely ted predstavene na Baselu, tak ty se mi libi velice! Zatim nezavazne pokukuji po GranTourech a vyckavam na cenu. Muj tip je kolem 2000EUR.

Obecne k soucasne produkci Tudoru, jak jsem uz napsal. Znacka se pomalu stavi na nohy a hleda misto na trhu (coz podporuje i fakt, ze vloni se po mnoha letech Tudor vratil k distrubuci na Americky kontinent). Rysuje se spojeni s Porsche, to by mohlo take prispet k posileni obecneno povedomi o znacce.

Rolex to sice neni (a nikdy nebude, na jejich strojky tak zapomenme), ale z meho pohledu velmi perspektivni znacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakubisko, Ty se v historii Tudoru orientuješ. Používali někdy i Rolex strojky ? Dík.

 

Ano, pouzivaly se. Co jsem vycetl, tak cca do 60. let a byly to mechanicke kalibry (melo by to take mit nejakou spojitost s logem ve tvaru ruze). Automaty potom byly uz ETA. Ostatni dily Rolex - pouzdra, korunky, rucicky - se pouzivaly az do 90. let.

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rainbow
Ano, pouzivaly se. Co jsem vycetl, tak cca do 60. let a byly to mechanicke kalibry (melo by to take mit nejakou spojitost s logem ve tvaru ruze). Automaty potom byly uz ETA. Ostatni dily Rolex - pouzdra, korunky, rucicky - se pouzivaly az do 90. let.

 

Díky moc :) . Ghill má úžasné, přiznám se, závidím mu.

 

Foto zapůjčené z Ghillova vlákna, doufám, že promine :) .

post-6503-1238327701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...