Přejít na obsah

hodinar BA


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Po letech...

Bol som si dat vymenit bateriu v hodinarstve na prizemi v AUPARKU a bol som velmi nespokojny. Jednalo sa o drahsie hodinky nemenovanej poprednej znacky. Ten co tam vymienal tie baterky (volajme ho hodinar) mal velke rezervy v znalostiach veci suvisiacich s hodinami. Co vsak bolo najhorsie, hodiny mi vratil sice s vymenenou bateriou ale s prachom pod sklickom a tolko skarabancami na kove, ze som ostal sokovany. Pozeral som si ich az v aute a chcel som sa vratit, ked som vsak videl aky je to amater, tak som radsej nastartoval a isiel prec. Dodnes som nahnevany a to uz je davnejsie. Nikomu, kto chce robil cokolvek na drahsich hodinkach (okrem vymeny remienku) neodporucam do toho akoze hodinarstva cokolvek davat robit. Neodoprucam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
teda, ze pol roka nikto nereaguje ? Takze podla rady SEAMANa (tusim) je to Aupark, maly stanocek priamo v ulicke.

 

no tak by som ti neodporucal mne menil len baterku a odvtedy mam sekundovu rucicku chronometru nie na 12 ale na 59 minute ! zevraj v pohode to ma tak byt :)

a hodinky boli vodotesne a uz zevraj niesu tak som ich doma nechal v pohari celu noc a nic sa nestalo tak neviem cim meral tu vodotesnost !

neodporucam tam ist iba ak s nejakymi hod od cinana!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som si dat vymenit bateriu v hodinarstve na prizemi v AUPARKU a bol som velmi nespokojny. Jednalo sa o drahsie hodinky nemenovanej poprednej znacky. Ten co tam vymienal tie baterky (volajme ho hodinar) mal velke rezervy v znalostiach veci suvisiacich s hodinami. Co vsak bolo najhorsie, hodiny mi vratil sice s vymenenou bateriou ale s prachom pod sklickom a tolko skarabancami na kove, ze som ostal sokovany. Pozeral som si ich az v aute a chcel som sa vratit, ked som vsak videl aky je to amater, tak som radsej nastartoval a isiel prec. Dodnes som nahnevany a to uz je davnejsie. Nikomu, kto chce robil cokolvek na drahsich hodinkach (okrem vymeny remienku) neodporucam do toho akoze hodinarstva cokolvek davat robit. Neodoprucam!

 

martin som si precital tvoj prispevok az po odoslani mojho ;)

to iste sa stalo mne je to totalny amater ktory o tom nic nevie ! doskriabane som ich mal aj ja v mieste kde rozoberal tah bolo vela ryh od skrutkovaca, no ked som to videl az mi do placu bolo !:)

mal by to zavriet lebo s takouto pracou si moc zakaznikou neudrzi !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inde v BA to o moc lepšie nie je.Pred opravou bolo dýnko čisté po oprave do plaču.Asi si začnem písať č. na púzdre či ich nemenia a nedávajú na "zbierkové" kusy na predaj. Inak takto otvárať hodinky je umenie.P.S. toto nie je z Auparku.

post-1906-1269891542.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som si dat vymenit bateriu v hodinarstve na prizemi v AUPARKU a bol som velmi nespokojny. Jednalo sa o drahsie hodinky nemenovanej poprednej znacky. Ten co tam vymienal tie baterky (volajme ho hodinar) mal velke rezervy v znalostiach veci suvisiacich s hodinami. Co vsak bolo najhorsie, hodiny mi vratil sice s vymenenou bateriou ale s prachom pod sklickom a tolko skarabancami na kove, ze som ostal sokovany. Pozeral som si ich az v aute a chcel som sa vratit, ked som vsak videl aky je to amater, tak som radsej nastartoval a isiel prec. Dodnes som nahnevany a to uz je davnejsie. Nikomu, kto chce robil cokolvek na drahsich hodinkach (okrem vymeny remienku) neodporucam do toho akoze hodinarstva cokolvek davat robit. Neodoprucam!

 

Tady je jasně vidět, že ani měnění baterky není taková lamácká sranda, jak se snaží někteří tvářit a že i tato činnost vyžaduje zkušeného člověka, nejlépe plnohodnotného hodináře. Nebo alespoň někoho dostatečně zručného a zkušeného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Inde v BA to o moc lepšie nie je.Pred opravou bolo dýnko čisté po oprave do plaču.Asi si začnem písať č. na púzdre či ich nemenia a nedávajú na "zbierkové" kusy na predaj. Inak takto otvárať hodinky je umenie.P.S. toto nie je z Auparku.

 

 

Tak toto je na zlomenie ruky. Ja som teda dosť ľavý a nemám vercajg ale takto by som si nedoškriabal hodinky ani keby som ich otváral nožnicami. Kde to preboha spravili nech tam náhodou nejdem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

velmi slusny hodinar je v Astre./ Privevozska (nad nim je myslim dake fitko) Opravoval mi jedny stare omegy....bolo vyjazdene dake kolecko. boli tam pomerne dlho...ano stale mi ich enchcel vratit, dako mu to nedalo...nokoniec neviem ako, dakde vykutral dake ine z uplne inych hodin a zapasovalo..chodia ko "hodinky"....

Stara skola:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam fajn skusenosti s hodinarom na Radlinskeho ulici (Od krizovatky vazovova/radlinskeho smerom na racianske myto oproti budove statnej pokladnice). Predajna sa vola Stare hodiny a obcas tam ma nejake zaujimave vinzazne kusky. Celkom mily pan, dalo sa s nim porozpravat. Menil mi sice len nejake spony a skracoval tahy. Ale ziadny z podobnych kiksov ako su tu menovane sa nevyskytol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...